Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
a tatuaz kiedy robisz ?? mam nadzieje ze pomalujesz dokladki w kolor a kolor lakieru masz identyczny jak moj
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
no no no widze ze oddany klubowicz
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to wiem :gwizdanie: ale nie wiem czy malowanie proszkowo jest drozsze od normalnego jutro zadzwonie do tego auto-styl ciekawe ile zawolaja.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
mam chromowane 19 - tak kupilem audi z nimi.no ale ja nie chce chromu,myslalem nad pomalowaniem na czarno ale czarne felgi gina na czarnym aucie,dlatego chce pomalowac na srebrny
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie ja poszukuje lakiernika w szczecinie,bylem u jednego i za pomalowanie 4 felg 19 chcial 1000zl wydaje mi sie ze to troche duzo
-
[ALL B5] Turbina BRD
turbo BRD w Aso,nowa.
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło AVF + Wirus
no to jaki jest limit mocy na Ori sprzegle w AWX?? ja mam nowe sprzeglo Sachs to powiedzcie mi ile moge wyciagnac bezpiecznie mocy i Nm na tym sprzegle.bo niedlugo w planach wirus
-
[ALL B5] Turbina BRD
cena w ASO 6500 zl
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
Rizo ja mialem podobnie,tez mialem spalone wszystkie swiece a najzimniej odpalalem go przy -11 i odpalil,ale nie podobalo mi sie jak pracowal po odpaleniu.teraz mam wlozone Beru i placilem 23 zl/szt takze toche duzo zaplaciles
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ile wtedy zaplaciles za listwy S4 ?? 600zl razem zprzesylka To chyba sprzedawca nie wiedzial ze to listwy S4,czesto nie wiedza ze np maja dokladke S line i sprzedaja po 100-150 zl :gwizdanie: wuju PW Ci wyslalem
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ile wtedy zaplaciles za listwy S4 ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ale ja juz mam te kratki :gwizdanie: z ASO. a ogolnie to przesadzaja Ci handlarze z tymi cenami tych kratek,denerwuje mnie tez to ze co 2 audi a4 na allegro/otomoto to S line a Ty wuju lepiej szukaj jakis listew s4 jak przy allegro tyle siedzisz
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
z przesylka 175 zl :gwizdanie: w ASO za takie kratki ok 180 zl.no i nowe a tutaj cos polamane.
-
[B6 AVF] Black - Nowy nabytek :)
aha no bo piszesz S line zewnetrzny.ale najlejka na listwie jest
-
[B6 AVF] Black - Nowy nabytek :)
kileer to audi nie ma zewnetrzenego S line :gwizdanie: moze zawieszenie ale zderzaki napewno nie. audi super kolor (jak moj ) fajny srodek i super utrzymany teraz to tylko w garniturze jezdzic :>
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
rozlozylem rolete i nic to nie dalo. czyli to skrzypi na bank oparcie.
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Ty a tak sie sklada ze ja mam rolete z tylu dzisiaj pojedze z rozlożoną
-
[ALL B5] Jaki felunek na lato .. .
kolpaki dla emerytow :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
Tomek a Ty miales buczenie czy drgania ? a ja jestem po wymianie wlasnie sprzegla i 2-masa,u mnie istnieje obawa ze zle mi to zmontowali,albo cos zaczelo sie dziac ze sprzeglem lub 2-masem,czytalem na forum ze czasem po zamontowaniu sprzegla i 2 masa Sachsa te czesci padaly i trzeba bylo reklamowac mi sie nie chce wierzyc w pompki u mnie bo leje od pol roku uszlachetniacz STP i nie ma zadnych problemow z odpaleniem,auto na postoju wogole sie nie trzesie,pracuje rowno na zimnym i cieplym silniku.
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
nie to ja dziekuje bardzo :> bo powiem Ci ze mam te same objawy jesli chodzi o przyspieszanie,najgorzej jest na 4 i 5 biegu.tez jak dam gazu do dechy i mam tak 1500-1700 obr to trzesie silnikiem i galka zmiany biegow lata.a bylem u mechaniora i sugerowal pompowtryskiwacze.bede pewny za 2 tyg jak bede w Polsce.mam nadzieje ze to poduszka a nie pompki.u mnie roznica taka ze pokazuje poduche do wymiany :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Ja sie nie zamartwiam tym że seria była równo 130km.W zamian uslyszalem od Eksperta ze serce zdrowe i to mnie najbardziej ucieszyło aczkolwiek kilka czynnikow mialo wplyw na wynik serii: temperatura - +25st przypchana przeplywka.. no i nie wymieniany dluzszy czas filtr powietrza.. jakbym pojechal teraz na hamownie z nowym filtrem, dobrą przepływką i w takiej tempertaturze to podejzewam ze wynik serii bylby wyzszy o kilka KM spoko rozumiem powiem Ci ze jak ja zobaczylem swoj filtr powietrza to sie za glowe zlapalem nie wiem kiedy niemiec go ostatni raz wymienial... dobrze ze silnik zdrowy a felgi kupowaliscie odemnie ze wsi :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
na wykresie widac ze w serii miales rowno 130 ps,to nie troche malo ? zawsze widzialem wykresy gdzie w serii bylo 135/137/138.... swietny pomysl z tymi diodami z tylu tez taki patent zrobie jak zakupie diody,napewno musi to swietnie wygladac na zywo w nocy
-
[ALL B5] Jaki felunek na lato .. .
nr 5
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
Robert a mozesz napisac jaki rodzaj wibracji to jest ? np w jakim zakresie obrotow? jak w Vagu powinno pokazywac ze poduszka do wymiany? mi sie elektryk podpial ale mowi ze nie pokazuje ktora poducha, byl blad "zawory....(cos tam dalej) i w numery.
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
ja tez mialem z Niemiec i na poczatku byla cisza,po paru wizytach w polsce sie zaczelo :gwizdanie: