Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.:campino:.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .:campino:.

  1. podłącz pod Vag-a i sprawdź kat wtrysku, pewnie masz opóźniony.
  2. Ja mam Alana 102 + antenka Hustler C100 . Od września radio siedzi na stałe w samochodzie i nigdy nic mi się nie rozstroiło
  3. a jak do żarówek nie dochodzi prąd to trzeba sprawdzić automat biegu wstecznego ( włącznik).
  4. dokładnie jak pisze kolega Spanky, Vagiem możesz tylko sprawdzić kat wtrysku ale ustawia się go ręcznie przekręcając pompę.
  5. Zgadzam się z kolegą ozi_wells . Po wymianie zawieszenia , jeden z czujników delikatnie się wysuną i miałem dokładnie takie objawy. Przy dohamowywaniu ( czyli jakies 12-14 km/h ) tak jakby załączał sie ABS ale tak delikatnie , pochrobotało popieściło płaskostopie i przestawało a żadna kontrolka mi sie nie zaświecała. Poprawiłem czujnik i jest malina do tej pory.
  6. No ja bym również zainwestował w ATE .
  7. Eeee na fakt Pardon - ja niedawno wstałem i jeszcze śpię :>
  8. Jeżeli ładowanie jest w normie to prawdopodobnie któraś dioda wzbudzenia siada.
  9. No 30 pln to niedużo. Panowie ja nie twierdze że trzeba od razu wszystko wymieniać. Napisałem tylko że dobrze jest wymienić szczotki i tulejki.Nie dramatyzujmy. Poza tym zgrzyt nie bierze sie z luzów na tulejkach . Więc nie łączmy tych dwóch rzeczy . A to że rozrusznik trzeba od czasu do czasu przesmarować i wyczyścić to druga kwestia. Powtórzę , nikomu źle nie życzę ale zgrzyty nie biorą sie tylko z suchej pracy rozrusznika. Przesmarowanie pomaga ale to jest tylko rozwiązanie doraźne. Jak przesmarujesz ślimaka na wału to i bendix chodzi luźniej , co za tym idzie nawet jak zaczyna padać to przez chwile będzie chhodził lepiej. To tyle z mojej strony.
  10. Tu masz mój Topic. Poczytaj. Ja juz mam problem z głowy , a miałem objawy dokładnie te co ty . Masz przestawiany kat wtrysku. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 11:53_________________________________________________cos z tym linkiem spieprzyłem Tu masz jeszcze raz : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_dlaczego_tak_dziwnie_odpala-t56374.0.html
  11. więc na pewno to nie jest kostka stacyjki .Sprawdź masę przy akumulatorze i ogólnie stan akumulatora.
  12. Nie żebym zapeszał - ale niedługo zacznie zgrzytać znowu ( tak podejrzewam ). A tak z ciekawości ile cie skasował za taka operacje ? a z tymi szczotkami to bujda, można kupic same szczotki i przelutowac. Wiem bo sam tak robiłem .
  13. no ciekawe, ja zmieniałem cały przód ( 8 wahaczy , 2 końcówki, 2 łączniki ) i wszystko pasowało. Chyba ktoś ci sprzedał jakiś bubel . Poka fotki to pomyślimy .
  14. Jak byś miał zdjęty magiel to w kobyłce pod Warszawą jest gościu który regeneruje magla . Wiele razy korzystałem z jego usług i zawsze byłem zadowolony , zero reklamacji. Ale on musi miec magiel luzem . Broń boże nie oddawaj na Strzelecka bo to partacz.
  15. a nie świeci ci sie przy okazji inspekcja "OIL" ?
  16. Jak przedmówcy pisali primo po pierwsze sprawdź ewętualnie wymień świece po drugie podczep pod Vaga i sprawdź kąt wtrysku. A jak tak nierówno pracuje to dymi jakoś nadmiernie ?
  17. Ja taki mały OT zrobię : ten wyświetlacz z temperaturą to w każdym audi a4 B5 powinien być ? Bo ja nie mam takiego bajerku Poza tym Audiczka fajniutka i plany zacne
  18. Tulejki się ZAWSZE wymienia , to znaczy powinno się wymieniać przy każdej rozbiórce startera bo one sie układają do wałka. To po pierwsze. Po drugie , szczotki kosztują grosze i tez proponuje je od razu wymienić bez względu na ich stan. Po trzecie mechanik gada bzdury bo po tych objawach co piszesz to na 100 % nie jest to wina samych tulejek ! 1. Automat ( elektrowłącznik - jak ktos woli ) 2. Bendix 3. Wyrobione widełki Któraś z tych opcji .
  19. Piechol strojenie jest po to żeby trochę lepiej odbierało ( mniej szumów ) ale przede wszystkim jak nadajesz to bez strojenia może ci paść końcówka mocy w radyjku. No chyba że generalnie jesteś na nasłuchu. Ja mam w osobówce zestawik Alan 102 + antena hustler c100 i śmiga jak malina a w służbowym busie ( Renault Master Maxi ) mam Unidenka i jakąś badziewiasta antene ale tam bez strojenia sie nie obeszło bo szumy były zajebiszcze.
  20. W autobusie jedzie hipis i zakonnica. Co jakiś czas hipis podchodzi do zakonnicy i mówi: "Hej maleńka choć się bzykniemy, taki szybki numerek, co ty na to ?" Zakonnica na to: "Nie no co ty , ja nie mogę , bój się boga !! " Sytuacja powtarza się parę razy. Kierowca autobusu obserwując od poczatku podchody hipisa do zakonnicy wkońcu woła hipisa do siebie i mówi: " Ty hipis, chciał bys przelecieć tą zakonnice , nie ?" Hipis na to: " No jasne ale nie chce mi dać " To kierowca mówi: " Idź na cmentarz o północy i przebierz się za jakiegoś świętego.Świętym zawsze daje" No to hipis przebrał się za świętego Jana i poszedł na cmentarz . O północy przyszła zakonnica , hipis wyskakuje w białych szatach i z broda zza grobu i krzyczy: " Jestem święty Jan musisz się ze mna bzyknąć ! " Zakonnica na to: " Ale ja składałam śluby czystości moge dac ci tylko w dupe " Hipis ją przeleciał w dupe i po wszystkim ściąga brodę i szaty i krzyczy : " Ha Ha jestem hipisem !!!! " A zakonnica ściaga habit i krzyczy : " Ha Ha jestem kierowca autobusu !!! " :>
  21. Dżises krajst Ale wieś Szkoda że jeszcze bagażnik nie otwiera sie odwrotnie
  22. Byłem wczoraj u znajomego. Podłączył moją audiczke pod VAGa i wyszło że kąt wtrysku jest baaardzo opóźniony. Dosłownie był na granicy. Logów nie mam więc wam nie przedstawię. Wyregulował mi pompą , i o dziwo dzisiaj rano po naprawdę zimnej nocce od razu po odpaleniu już go tak nie telepie , chodzi równiuteńko i nie kopci jak wcześniej Teraz tylko rozrusznik został bo to przeskakiwanie to już na pewno od startera ale to już małe piwo . Tak więc info dla potomnych - jak wam na zimnym telepie i kopci to kąt wtrysku do regulacji Tak w ogóle to odzyskał powera jak należy :>
  23. No tak, można z tym jeździć - do czasu . Jak ci całkiem padnie elektromagnes ( automat ) i bendiks zacznie nierówno się zazębiać z koronką koła zamachowego to ci może zedrzeć wieniec na koronce a wtedy masz do zrzucenia całą skrzynie biegów i sporo kasy w plecy. Proponuje się tym zająć za wczasu. Byc może wystarczy zdjąć rozrusznik rozebrac automaty i przeczyścić styki w automacie pilnikiem bo mogły sie już wypalić, albo wymienić sam bendiks. To sie okaże po rozebraniu rozrusznika. ]
  24. No właśnie. A u mnie nie ubywa nawet kropelki. Na ciepłym i na zimnym poziom jest identyko, czyli powyżej maksimum . No nie istotne. Wymienie najpierw pompe bo od tego trzeba zacząć. Dziekować za opinie
  25. Na spota nieststy wdepnąć nie mogłem bo mnie w Wawie nie było ( niestety taką mam robotę ). Z ty paliwkiem jak marti776 pisze to może i sprawdze, bo wersja wydaje się logiczna. Natomiast jutro wieczorkiem jadę do znajomka na Vag-a, sprawdzimy kąt wtrysku i całą resztę i zobaczymy co wyjdzie . Jak coś konkretnego będę wiedział to napisze :>[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 14:59_________________________________________________aaa i dziękówka dla moda za kod silnika, natychmiast poprawiam profil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.