Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Panowie looknijcie na logi jak mozecie nadaje sie motorek na przyrost mocy?? Statyczne: bs: Dynamiczne poprawne :>
  2. Deszczyk duzo zalezy od jazdy po jakich drogach, jaka zawiecha czy standard czy gleba, jakie gumy.. u mnie siadl dolny prosty a wszystkie tez mam ori wiec??
  3. A ja proponuje ori lampki tylko zarowki led bo w b6 jest specjalne miejsce na lampki pod nogami i u dolu drzwi przerabialem temat.. prosta sprawa :gwizdanie: Dzieki za linka Tomek
  4. nie ma na to reguły... no kup takie za 450zł komplet to zobaczysz ile wytrzymaja..
  5. Ja bym nie oszczedzal bo to marnie pozniej wychodzi..jak z kasa krucho a posypalo sie kilka to wymien np jedna strone albo doł a pozniej gore bo jak kupisz no name to nawet moga 5 tysi nie wytrzymac.. no ewentualnie trw tez dobra firma...
  6. A uwiez ze przeczytalem caly watek ale po tylu stronach troche sie miesza Dzieki za odpowiedz
  7. Napisz wniosek do Uni na dofinansowanie:polew: Ładnie wyszły zdjecia Tomek Byłeś na tej hamowni albo masz jakis namiar??
  8. Huberto a z czego masz to wejscie?? oryginal to?? jak tak to masz numer czesci??
  9. Panowie a ten numero 8E0511409AP To 16, 18, 20 czy 22 mm??
  10. No tak to by byla profeska jak nic. czekam na efekty
  11. No właśnie duzo nie wiadomych bo nikt tego jeszcze nie robil w a4 ty chcesz zeby naciskajac przycisk na pilocie i w drzwiach klapa sie otwierala a zamykała jak?? przyciskiem w klapie??
  12. Zukers a jakby cos takiego zaadoptowac?? http://allegro.pl/silownik-bagaznika-touareg-06-10-7l6827611b-i1496638504.html
  13. Górne tak Dolne nie maja cienszy swozen..
  14. Nie no nie strasze Długo jeszcze zescie byli???
  15. Jak jechales tak jak przez lasek Glogowski to pincet moze byc
  16. 100 % nie bedzie obcierac ja mam 7,5 cala ET 35 i zastanawiam sie nad dystansem na tyl..
  17. A czy to wazne czy to 18?? powiedz lepiej jaka szerka felga..
  18. hehe jak cos to bede dzonil do ciebie :>
  19. Noo troche lipa.. postaram sie ale nie obiecuje..koło Bogacza jednak??
  20. wybaczcie pany ale ja chyba nie dam rady jednak...
  21. Ja dodam ze u siebie czyscilem turbinke i nic to nie dalo..
  22. Wstepnie potwierdzam ale tak na 90%
  23. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    watpie bo jednak troche sily trzeba na przeskok od ktorego pchaja silowniki..najlepiej by bylo jakis silownik elektryczny wsadzic ale miejsca znowu malo
  24. A zapodaj fotke jak to wyglada ten przełącznik w boczku..??
  25. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    Kurcze ori to nasze A4 tego raczej nie maja..nie wiem niestety..a podoba mi sie ten mod niesamowicie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.