Treść opublikowana przez Gik
-
[B6 AKE] Lewarek / podnośnik - numer OE
podaruj sobie podnoszenie auta na seryjnym lewarku dla Twojego i samochodowego dobra.
-
Zamiana audi na audi :)
ale ile ten klekot tej ropy pali... Zostaw swojego - sprawdzony i zamiast inwestować w to 1.8. Doinwestuj swoją. Taniej Ci wyjdzie dorezać klimę i elektrykę w swoim. Niż przerejestrować i założyć sekwencje.
-
[B6 AVF] Moja A4 - i dziób się cieszy
Jeździłem na swojej 4 ramiennej w pokrowcu. Mimo, że każdy go wyśmiewał bo psuł wizerunek auta w środku to bez niego nie dało się nawet tym plastikiem kręcić... Obszyj to skórą albo zmień kierownice na jakąś godna dla łapek
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
Audi Sound System (9 głośników + Subwoofer) nie jestem pewny, ale to chyba standard był. Lepsza opcja to Bose...
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
dokładnie, wymień tylko zużyte. Pozostałe jeśli zrobisz to szybko nie padną Ci szybciej niż kiepski zamiennik. I zainwestuj w porządny wahacz - lemforder na pewno do końca użytkowania auta zapomnisz o jego ponownej wymianie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wydało się, że nie znam się na ortografii ani gramatyce. I to, że Ty zbytnio się nie znasz na fizyce i matematyce
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
13l W Szczecinie ścisłe centrum. Mega korki, same światła czerwone. To moja średnia po kilku tygodniach jazdy w takim miejscu. 19" felga a opony 255mm klima zawsze włączona. Ekojazda mnie nudzi, chyba że odpalam auto z rana i się musi dogrzać. Czasem mam spalanie 14-16l przy trasie 5km ale średnia prędkość pewnie nie przekroczy 10km/h Zresztą ten temat to ściema jest. Nic nie da się tu porównać, bo każdy jeździ inaczej, gdzie indziej. Z wiatrem i pod wiatr. Z górki itd.itp... Ale fajnie sobie czasem poczytać jak niektórzy flaki wypruwają i katują auto, żeby zaoszczędzić 0,5l/100km A następnie płacz, że dwumas pada, pompa Zamiast odrazu kupić hulajnoge Albo starego trupa z najprostszym dieslem. W tedy jest sens eko jazdy.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
gdybym nie był w pracy w tedy kiedy są te wszystkie imprezy motoryzacyjne to bym się pojawiał. Niestety WSZYSTKIE weekendy/święta pracuje A tak... to mogę pomarudzić chociaż na forum I pewnie nie tylko ja tak mam, stąd zawsze mała frekwencja.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Takie coś wyczarowali... zapominałem oczywiście zabrać aparatu... więc foty z telefonu W dodatku zaparkowałem w cieniu...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak nie zapomnę to cyknę fote, zaraz jadę do roboty. Ale wrócę około 21 wtedy zamieszczę.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zapisz na kompa, będzie jako takie powiększenie. Mam nadzieje, że wystarczy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pokaże na zdjęciu jak to wygląda, nie widać idealnie. Ale osłona zachodzi na tarczę Moim zdaniem wygląda to nawet estetyczniej, bo nie ma zbyt dużo tego metalu za tarczą. A pylenia i czego kolwiek na swoich felgach nie zauważyłem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
napisałem, tył tez pasuje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
U mnie pasują... przód bez problemu, nawet nr są takie same Przynajmniej były takie kiedy porównywałem je do osłon z A6 3.0TDI. Z tyłem była dłuższa historia. Wyczytałem na forum, że muszę mieć osłony od 288. Nie udało mi się ich znaleźć a tarcze i klocki musiałem wymienić, więc chciałem założyć tymczasowo bez osłon. Zleciłem robotę mechanikom i założyli mi zaciski na moje stare osłony. Ponoć nie mieli z tym problemów Ja byłem zadowolony o nic już nie pytałem. Ale widać, że jest ciut mała. Chociaż w niczym to nie przeszkadza, podoba mi się jak jest.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja bym wolał jakiegoś w tygodniu spontan spota
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja u siebie nie zakładałem żadnych innych osłon, wszystkie moje stare z zacisków 312 i 255mm pasowały do 321 i 288
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
nie często tam staje, bo nie przepadam za krawężnikami A za A4kami klubowymi oglądam się cały dzień, bo pracuje dokładnie tam gdzie stała moja fura Ale Twojej nie widziałem, chyba że jako nie oznakowaną
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Wiem, mam taką już... ale od A3 a poduszkę od A4... więc musiałem dodatkową kierownice kupić... A z A3 idzie na sprzedaż. Kierownica jest rewelacyjna i bardzo wygodna [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 11:31_________________________________________________Lipiec 2011r // Nowa kierownica na pokładzie szkoda, że jest troszkę większa niż ta od A3, ale i tak powala swoją wygodą i wyglądem [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 17:55_________________________________________________nowa porcja "modów" czujnik poziomowania bixenonów... wymieniłem na używkę, śmiga znów jak należy po przygodach z brakiem mocy... który się nagle objawił w deszczowy dzień... padł N75... wymieniony na nowy. Ale okazało się, że to jeszcze nie jest to co powinno być. nadal przerywa ale mniej... udało mi się zlokalizować cichego zabójce (nie chciał wyświetlić się jako błąd, tylko 1 raz... kiedy auto załapało tryb awaryjny) po przekręceniu zapłonu błąd znikł. 0519 - czujnik G71... wymieniony na nowy. Już wszystko śmiga No i jeden prawdziwy mod: "podwójna podłoga przedziału bagażowego" (rozkładana mata, na bagażnik, siedzenia i zderzak). Dla mnie niezwykle użyteczna będzie, bo często coś w bagażniku wożę. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 13:57_________________________________________________kolejny mod w drodze: SDS, mikrofon i piny już mam - jutro zamawiam wtyczkę i kabelek Ciekawe jaki kolejny mod wpadnie mi do głowy... w sumie to się tego obawiam... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 18:25_________________________________________________SDS uruchomiony i działa... ciekawa opcja Założone nowe wycieraczki z ramionami Aero Oryginały + reanimacja tylnej wycieraczki w końcu może padać i co będzie następne??
-
B6 DIVISION
ja jeżdżę ponad rok AKE i też chwale sobie ten silniczek. Wałki mam w super stanie. Grunt to pilnować oleju i ich wymian. Na 1.9 TDI się nie wymienił bym
-
B6 DIVISION
Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 mnie czasem kusi taki mały virusek...
-
[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)
na początku był tylko błąd 0575, po wymianie N75 znikł... ale raz na chwile ukazał się 0519... dzięki temu złapałem trop prowadzący do G71... który już jest wymieniony na nówke i nareszcie autko śmiga jak szalone
-
[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)
Kupiłem nowy czujnik N75 - było lepiej, auto odzyskało moc, ale nadal przerywało... skasowałem błędy... pojawiły sie w sumie 3, 2 od N75, 3ciego nie pamiętam... ale po usunięciu nastąpiła znaczna poprawa w komforcie jazdy. Ale nadal przerywa, tylko o wiele rzadziej i słabiej. 0 błędów na VAGu mimo przerywania. po jakimś czasie wyskoczył tryb awaryjny, auto całkowicie przestało jechać, odczytałem błąd i w końcu się pojawił nowy - 519, czujnik G71. Skasowałem błąd i auto jeździło jak wcześniej, czyli nadal czasem przerywało... żaden błąd się nie powtórzył. Dostałem się do G71 co łatwe nie było - jest po lewej stronie pod mocowaniem lampy. Odłączyłem go i pojawił się ten sam błąd 519... czyli zamawiam ten czujnik i powinno już być wszystko dobrze
-
[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)
575 to jedyny blad 00575 - Intake Manifold Pressure 08-00 - Control Limit Surpassed
-
[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)
czujnik sprawdzony. Podmieniłem go i objaw trochę ustąpił... przerywa nadal, ale rzadziej i na krócej... Macie jeszcze jakieś pomysły? Bardzo by się przydały. Pozdrawiam
-
[ALL B6] RNS z A6 czy podejdzie do A4 ? (ogłoszenie)
Prędzej podpasuje do A4 B5 będzie wymagało delikatnego docinania. Do B6 będzie już dużo zabawy w docinanie i efekt końcowy może nie być dobry... szukaj z A4 B6 jeśli chcesz żeby to wyglądało jak Ori i miało identyczny odcień. B6 po 2004 i B7, ma jaśnieszą czerń. Ale technicznie pasuje idealnie.