Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Proof

  1. Proof odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Kupiłeś popsutą furkę,to trzeba teraz ponaprawiać,podepnij vaga,zrób logi i będzie wiadomo,pewnie turbo do rozebrania.
  2. Trzeba mieć kanał,podjedź do chłopaków na ul.Mokrą 2A na Piaski Wielkie lub do Quattro Service na ul. Rzemieślniczą do Artka.
  3. Proof odpowiedział(a) na Szaczek temat w 1.9TDI
    Tylko oryginał: Komplet rozrząd 038 198 119 A Pompa wody 038 121 011 JX Pasek wielorowkowy 03G 903 137 E Napinacz paska wieloklinowego 038 903 315 AG Rolka odwracająca paska wieloklinowego 03G 145 276
  4. Zostań przy tym 5W30 co był lany,ma być przy PD norma 505.01 lub wyższa więc żaden 10W40 jej nie spełnia.
  5. Tarcze ATE kolego są montowane seryjnie i sę dobre,klocki Ferodo Premier lub TRW są dobre,Ferodo jedynie sporo pylą w lecie.
  6. Oczywiście że norma wyższa nie odnacza lepszego oleju. U mnie ASO lało od początku Mobila 5W30 więc zmieniłem na Motula o tych samych parametrach.
  7. Przecież to dobry olej,spełnia normę 504/507 czyli wyższą niż 505.01 więc jak najbardziej można na takim jeździć,ja mam AVFa i jeźdżę na Motulu 5W30 504/507,zmiana oczywiście max po 15tys km. 505.01 lub wyższą czyli 504/507
  8. Pan Piotr z Myślenic tel 501637705, naprawdę polecam,znawaca tematu eletkroniki VAG,montuje sporo navi do Audi i VW.
  9. Kraków ul. Mokra 2a Speed Service
  10. Na pewno ktoś grzebał w aucie poza ASO bo takiego oleju się nie leje do tego silnika,ja bym sobie odpuścił ten egzemplarz.
  11. Dokładnie,nie pasuje od innych 1,9 tdi,musi być dokładnie taki jak ori i niestety od niczego nie podchodzi i nie ma zamienników.
  12. Są spece w wulkanizacji co to kleją,ale nie dają gwarancji,widzę że masz nieduże pęknięcie.Ja miałem wygryzione przez szczury,szukałem wszędzie 2 tygodnie i nic,pozbierałem kasę i z rabatem kupiłem w ASO za 650zł.
  13. Moje również,oni może umieją zmienić części ale nie naprawić auto,w większości robotę odwalają uczniowie i wiedzą jak zarobić na boku.
  14. I właśnie tacy ludzie jak Ty zajeżdżają tdi i potem na allegro same okazje mamy.
  15. A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę.
  16. Proof odpowiedział(a) na kasia_84 temat w 1.9TDI
    Sprawny tdi ma palić na dotyk nawet po tygodniu stania na dużym mrozie,jeśli tak nie jest to coś ewidentnie szwankuje.
  17. Proof odpowiedział(a) na mario0760 temat w 1.9TDI
    Jak dla mnie to uszczelniacze PD masz do wymiany,tego na vagu nie sprawdzisz.
  18. Brawo kolego 200zł robocizna u chłopaków z ul. Mokrej.
  19. Wymiana uszczelniaczy pompek 200zł w Krakowie. Zestaw naprawczy Bosch 30zł do jednej pompki a 125zł w ASO.Uszczelka dekla zaworów 75zł w ASO. Podepnij najpierw VAGa i zrób logi.
  20. Myślę,że spokojnie w Belgii znajdziesz polskiego mechanika który Ci to zrobi za uczciwe pieniądze. Jak chcesz się bawić to porządne klucze się przydadzą i nie WD40 tylko porządny odrdzewiacz typu Wurth,Loctite, Liqui Moly czy Fuchs.
  21. Jeśli spełnia normę 505.01 to możesz lać,ale powiem Ci że ja lałem Mobila ESP 5W30 i głośniej silnik chodził i na 15tys musiałem dolać 0,5 litra,a na Motulu nic a nic nie bierze i cicho chodzi.
  22. Podstawą jest zachować parametry jakie zaleca fabryka i wymieniać dużo częściej niż ASO zaleca,10-12tys km. Ostatnio byłem w sklepie ASO Audi i podsłuchałem jak klient przyjechał A4 2.0 tdi 140km 2007 rok na 3 przegląd od nowości,jeździ na long life i przy 89tys to była trzecia wymiana oleju w silniku,a śmiga głównie miasto i dziwił się że bierze mu olej i silnik bardzo głośn o pracuje.
  23. Proof odpowiedział(a) na paczek081 temat w 1.9TDI
    Tak pasuje P&P,ale po założeniu powinieneś zrobić korektę softu.
  24. Motul Specific 5W30 504/507
  25. Proof odpowiedział(a) na paczek081 temat w 1.9TDI
    Trochę BRD oglądałem bo przymierzałem się do wymiany,ale niestety żadna w przyzwoitym stanie nie była,ładnie wyczyszczona i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.