Treść opublikowana przez Proof
-
[ALL B6] Turbina używana czy po regeneracji??
Oddać swoją do profesjonalnej regeneracji (800-1000zł) lub poszukać nowej 1600-1800zł można już dostać do AVFa.
-
[B7 BRB] Przegląd po 150000 km
Rozrząd komplet zmienić skoro tylko sam pasek wymienili.Filtr wymień,polecam kupić węglowy oryginał i starcza na 30tys. Tarcze tylne bym przetoczył i dał nowe klocki.Olej taki jak zaleca ASO czyli 5W30. Wybacz kolego ale do PD olej musi mieć normę 505.01 a 10W40 jest niedopowiedni.
-
[B7 BRD] Wadliwe pompowtryskiwacze, nie można uruchomić silnika lub gaśnie
Felerny silnik kupiłeś,niestety BRD mają kiepskie pompki,spróbuj się odwoływać,a jak nie da rady to pozostanie wymiana piezopompek.
-
[B6 AWX] Wymiana filtrow,oleju i rozrzadu
Nic się nie stanie,spokojnie.
-
[ALL] Jaki filtr oleju?
W ASO filtry nie są drogie i szkoda kombinować,ja do AVFa płaciłem 35,70zł.
-
[B6 AVF] 185km/h max
Może skrzynia była coś dłubana i przełożenia są nie teges.
-
[B6 AVF] 185km/h max
U mnie po wirusie na 170km 225km/h na liczniku przy quattro.
-
[B6 AWX] Pomocy, pęknięty wąż turbo -> rura pod wzmocnieniem
Przerabiałem temat i nie pasuje,mi jakieś gryzonie przegryzły i niestety trzeba było kupić w ASO,bo z innych modeli VAG nie podchodzi ten przewód.
-
[ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
To,że brd z quattro odlatuje to się nie zgodzę,jedzie przyzwoicie,ale bez rewelacji,więc nie wiem co masz za wersję.
-
[ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
Masakryczne spalanie jak na 4 cylindry w dieslu.Bym wolał 2.0 TFSI kupić i spalanie takie samo albo 3.0tdi. Poczciwy AVF quattro 6,8 litra w mieszanym,170km po sofcie.
-
[ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
Jeździłem BRD z Quattro i nie miałem takich objawów,masz albo walniętą poduszkę albo przestawioną skrzynię,może to być naprawdę niewiele. Co do hamulców są słabe,warto wymienić na te od 3.0tdi.
-
[ALL] Mirosław Stopiński [www.specjalservice.pl]
Dużo wcześniej pisałem już o tym serwisie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=96057.0
-
[ALL B6] naprawy po włamaniu
W B6 nie trzeba wymieniać wszystkich zamków,trzeba je rozebrać i poprzekładać zapadki,dorobić groty i zakodować immobilizer, w Krakowie robią to na Malborskiej.
-
[B5 AHH] Wywalenie kata - gdzie w Krakowie
Polecam zakład na ul Żółkiewskiego www.tlumiki.krakow.pl
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
Ja leję Motul 5W30 507.00.
-
[B6 AVF] Niepokojący dzwięk po naglym ujeciu gazu
Polecam sprawdzić turbo,miałem tak samo i wirnik do wymiany.
-
[B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
Rozrząd tylko ori z ASO,komplet wszystkich części 1tys zł wraz z paskiem wielorowkowym,napinaczem i uszczelniaczami rozrządu i wału korbowego.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Są wadliwe Garrety niestety i tyle,ten sam miałem dźwięk,turbo zmienione i spokój.
-
[ALL B6] kto poleci lakiernika co pomaluje dokładki w kolor w krakowie?
Polecam znajomego,fachman godny polecenia,też u niego malowałem,całość za 1000zł,naprawdę solidna robota,malował już wiele dokładek w A4,zna temat, Wiesław Błaszkiewicz, ul. Tischnera, tel. 501296479.
-
serwis krakow
Jak jesteś z Olkusza to uderzaj do Specjal Serwis w Naramie koło Iwanowic.
-
[ALL] Gdzie najlepiej odnwic alufelgi w Krakowie lub okolicach
Wg mnie dwa najlepsze zakłady w Krakowie: www.felgi-naprawa.krakow.pl www.felgi.krakow.pl
-
[B5 AEB] 1.8T gdzie w Krakowie zrobić program ?
Nie polecam ProjectXS,robili mi poprzedni wóz 3 miesiące i spaprali co się dało,nigdy więcej tej firmy,to amatorzy. Polecam Daniela z TTC(ale nia ma już hamowni) albo Aligatora w Tychach.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To samo było u mnie,zdjąłem turbo,wymieniłem wirnik,wyczyściłem wszystko i cisza,auto ładnie ciągnie.
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
Dziś mechanik mi mówił,że może być też pompa paliwa lub pompa wtryskowa skoro nasila się to im jest zimniej.
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
Mam to samo (nowy aku, świece, filtr) tylko, że kąt synchronizacji mam ok. Staram sie troche dluzej nagrzewać świece i jakoś daje rade. Podejrzewam uszczelniacze pompowtrysków... Kąt synchronizacji sprawdziłem i jest ok,na vagu nie ma błędów, logi statyczne i dynamiczne bez zarzutów,a nadal gorzej zapala,przy -5 trzeba przytrzymać kluczyk 3 sekundy, przy -15 nawet 10 sekund zanim złapie.Jak odpali to 5-10sek dymi na czarno.Ma ktoś jakiś pomysł?Uszczelniacze pompowtrysków?