Treść opublikowana przez Siwy
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Paleta Usługi OEM+ | OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik,
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Prosze, chciales podobne felgi i ten kolor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moglo by byc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie szukam do wynajecie w miare pewnego garazu, miejsca postojowego w krk dla swojego auta, znacie moze takie miescowki? Fajnie by bylo jakby bylo zadaszone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to auto jest na air raidzie, widzialem goscia jak wsiadal i podnosil auto. Auto jest bodajze z Igolomi
-
B6 DIVISION
jesli ledy beda pasowac to nie ma problemu z wymiana, bawilem sie w to:wink:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A o takim oleju cos slyszeliscie Millers Oils XFE-PD 5w40 5L - Pompowtryski 505.01 ? I przy okazji zapytam: zrobilem w ciagu roku 7tys km, czy musze zmieniac po roku olej i filtry czy moge poczekac z miesac, dwa?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Wg mnie RH ZW3 z pomaranczowym srodkiem bedzie spoko
-
B6 DIVISION
tą samą ?? za 8 zł ? tak jest, zdarzaja sie okresowe promocje. Ja odtluszczalem szybe o ile dobrze pamietam benzyna ekstrakcyjna. Teraz w czasie wiosennego spa mojej A4 uzylem cleanera do szyb ale nie zdazylem nalozyc Rain-xa. W sobote bede myl auto to naloze ten srodek
-
B6 DIVISION
Nie chce Cie wprowadzic w blad, dawno nie uzywalem wycieraczek . Postaram sie to sprawdzic
-
B6 DIVISION
Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl
-
B6 DIVISION
To po rainx-ie nie zauwazylem takiego efektu
-
B6 DIVISION
Ja uzywam RainX obecnie. Mam tez taki plyn do szyb, ktory zostawia podobna powloke, uzywajac wycieraczek powstaje mgielka, ale znika po sekundzie. Mi taki efekt pasuje takze polecam
-
Tylna polka sedan
Chcialbym kupic uzywane klocki. Sa 3 opcje: 1. Jesli jest sens i uda sie cos rozsadnego wybrac do chcialbym dokupic do obecnego monoblocka Kenwood Kac 716 240W max jakas skrzynke -> 300-400zl 2. Kupic wzmacniacz 4 kanalowy ze skrzynka -> 500-600zl 3. Kupic wzmacniacz 4 kanalowy, zestaw odseparowany na przod i skrzynke -> 1000zl
-
B6 DIVISION
Do sedana czy do avanta ona jest?
-
Słaby odbiór stacji radiowych
Ja u siebie z kolei mialem tak ze jak odlaczylem wzmacniacz antenowy to radio lepiej odbieralo. Sprawdzalem tez wzmacniacz dociskajac obudowe i zadnych zmian nie bylo.
-
Tylna polka sedan
Panowie czy budujac CA w B6 sedan lepiej bedzie zalozyc polke tylna z otwoarami jak przy systemie Bose czy standardowa bez otworow?
-
Regeneracja przekladni kierowniczej
Malpopolanie, gdzie w regione zregeneruje lub kupie pewna przekladnie kierownicza?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
dzis sie to potwierdzilo na stacji diagnostycznej
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Lepszy rydz niz nic
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Ja po wymianie samego plynu hamulcowego mam takie same odczucia, hamulce odpowietrzane byly metoda standardowa z pomoca kolegi. Nie ukrywam ze poprzednie dzialanie pedalu hamulca bardziej mi odpowiadalo. Czy to oznacza ze zle odpowietrzylismy hamulce?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
wykonalem dzis ten sam mod:decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie przepraszam ze zmienie temat i po raz kolejny zapytam, ale nie moge sie nigdzie tego dowiedziec. Jak zdemontowac raczke recznego? Slyszalem ze jakis bolec trzeba odblokowac i zejdzie, ale ja nic takiego nie moge zlokalizowac:facepalm:
-
Zbieżność i wyciek z osłony drążka
Dwie sprawy: 1. Zapiekly mi sie drazki kierownicze, mechanik je podgrzewal palnikiem i puscily, ustawil mniej wiecej kola. Jadac swieci mi sie kontrolka trakcji. Czy to normalny objaw? Wczesniej tez mialem zle ustawiona zbieznosc i nic takiego sie nie dzialo. 2. Mechanik wykryl, ze leje sie plyn z oslony drazka. Czy to oznacza ze do wymiany jest maglownica lub przekladnia kierownicza?
-
Wyciek z maglownicy.
U mnie leje sie plyn z oslony drazka (po zdjeciu opaski i odchyleniu oslony gumowej), poziom plynu wspomagania maxymalny. Czy to oznacza, ze przekladnia kierownicza do regeneracji/wymiany?