Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL] Obniżone zawieszenie a badanie techniczne - przegląd
http://www.a4-klub.pl/smf/inne_vw_golf_mk2_18_gu-t78458.0.html
-
[B5 AEB] Błąd 1274
jezu... nawet pierwszy temat w klimatyzacji to jest... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aah_czy_ta_klapka_musi_sie_otwierac_i_zamykac_zdjecie-t78439.0.html
-
[ALL B5] Navi+, komunikat po włosku - prośba o pomoc w przetłumaczeniu
język zmieniasz bez płytki... skontaktuj się z ludźmi w Twoim rejonie, może ktoś ma vag-coma/vcds albo jedź do ASO to co Ci się wyświetla, to że masz jechać w kierunku północnym i coś jeszcze...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a na stacje benzynowe masz czas podjechać ?
-
[ALL B6] Co trzeba zmienić żeby założyć ten zderzak ?
od S4 wygląda tak : http://www.allegro.pl/item622603841_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html Ty kupiłeś zderzak z Audi A4 cabrio, który nie pasuje. http://rubyurl.com/EkCH i jest odpowiednio droższy, tu masz pełne info o zderzakach http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszystko_o_pakietach_sline_s4-t22707.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów dynamicznych dla 011
przykładowa aukcja http://allegro.pl/item617884330_audi_vw_seat_czujnik_cisniena_0281002177_038906051.html
-
[ALL B5] Navi+, komunikat po włosku - prośba o pomoc w przetłumaczeniu
przestaw sobie język z włoskiego na angielski, to chyba będzie łatwiej...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oj ty, ty... potrzebuję "takie cuś" to żony auta, w obu autach trwają równolegle prace modernizacyjne yhmy, w ten deseń... спасибо хороший человек i Tobie też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrzy ludzie, gdzie znajdę takie konektory ? może być Trójmiasto albo allegro, żaden serwis motoryzacyjny, bo drogo i długo się czeka
-
[B6 AVB] Nie działa klimatyzacja - sprzęgło klimatyzacji, sprawa rozwiązana.
tak, najpierw go kodujesz (w Twoim przypadku faktycznie 00000) Następnie przy włączonym układzie klimatyzacji wybrać '04 - basic settings' (Grundeinstellung ), wchodzisz w adres 001 ( u góry jest chyba błąd, nie powinno raczej być 000), poczekać aż będzie 0 we wszystkich blokach (w tym czasie będą uruchomione klapy i wiatraki). i już http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71163.0.html Aaa.. słuchaj, do serwisu klimy (napełnienie, sprawdzenie szczelności) możesz podjechać do Krausego (w Wejherowie), nie wiem czy to oni robią, czy kolega zaraz obok nich. Ale tam też jest klima i podobno ok robią (dzisiaj jak jechałem do mojego mechanika to przejeżdzałem obok nich i mi się przypomniało, że pytałes)
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
4 ramienna no mufu = 4 ramienna mufu części to zależy co masz na pokładzie, musisz porównać to z tym co tu jest tu napisane (choć wielu rzeczy nie będziesz już potrzebował, bo masz B7)
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
poduchy są inne, mają wycięcia na ramiona
-
[ALL] Obniżone zawieszenie a badanie techniczne - przegląd
zawieszenie ma być sprawne i musi spełniać pewne normy, nikogo nie obchodzi jak nisko jest nad ziemią. Nie miałem problemu z wjechaniem (-60) na badanie oraz nikt nie robił problemu, po prostu było sprawne
-
[B5 AFN] Zmiana nastawu minimalnej temperatury klimatronika
jedynie to, że w audi/vw przy wylocie z kratek ma być okolo 6-8 stopni przy LOW (z tego co mi wiadomo) Ale ile wtedy bedzie w budzi to faktycznie trudno powiedzieć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właściwie to już mi brakuje tylko ramki na rejestrację, coś trzeba pomyśleć
-
[B5 AFN] Zmiana nastawu minimalnej temperatury klimatronika
nie wydaje mi się - nigdy się z tym nie spotkałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lodówa... trochę przesadziłeś z tym avatarem 2.5 mega zdjęcia pomniejsz trochę ten obrazek
-
[B6 AWX] Problem z klimatronikiem
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aah_czy_ta_klapka_musi_sie_otwierac_i_zamykac_zdjecie-t78439.0.html w tym temacie masz problem innego elementu, ale ta dmuchawa (V2) właśnie jest w tym samym miejscu i połączona z V71 Dojście po zdjęciu schowka, musisz sprawdzić elektrykę. Zdjęcie pochodzi z B5 (źródło allegro), ale w B6 będzie ta sama lokalizacja, zaznaczone czerwonym prostokątem.
-
[ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38883.0.html szukaj, szukaj, szukaj.... Na pewno masz DRLe ?
-
[ALL B5] Numer nadwozia W czy X ?
w numerze nadwozia jest 'rok modelowy' auta, czasem rok produkcji to 1996 (na przykład listopad 1996), ale już rok modelowy oczko wyżej
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
niezłe ! widzisz Tomek, tutaj pasują
-
[B6 AVB] Nie działa klimatyzacja - sprzęgło klimatyzacji, sprawa rozwiązana.
nie możesz go wyłączyć - cały czas się pali.
-
[ALL B7] Podświetlenie symboli
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html i szukaj kilku jeszcze podobnych tematów... to pakiet oświetlenie (licht)
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
może pomoże : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_smd_zmiana_koloru_podswietlenia_tablicy_rodzielczej-t77247.0.html
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
jak tylko przedstawi fakturkę