Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no to mamy remis...
  2. ale gdzie tam, na pewno nie jest odpowiedzialny za to. Faktem jest, że uszkodzenie sygnalizowane jest właśnie kontrolką poduszek
  3. Madas ma te same kubełki Ten środek jest bardzo ładny, czarny sufit by wszystko zepsuł...
  4. bogate, ale nie s-line gałka biegów jest s-line tylko (choć nie pamietam czy czasem s-line gałka czarna nie jest) podsufitówka czarna nie jest wyznacznikiem s-line'a
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28971.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62608.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65998.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68270.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23060.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4796.0.html;highlight=01367 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4127.0.html;highlight=01367
  6. 8 głosów ledwo...
  7. 01237 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2553.0.html 00519 no tych tematów to sporo jest : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10505.0.html;highlight=00519 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t66261.0.html;highlight=00519 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34869.0.html;highlight=00519 tak jak i dla 00575 zrób logi, pomocna bedzie ta informacja : http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  8. pamiętam Twój wątek chyba... jeszcze do kompletu napisz numer części i będzie git
  9. instalację trzeba mieć poprowadzoną
  10. ale Cuber inny numer podawał. Ty masz niby nowsze zapięcie, ale bez styku elektrycznego - brak możliwości aktywacji sprawdzania "zapięcia pasów"
  11. załóż lampy po lifcie, broń Boże nie rób gleby, aaa no i większe fele by się przydały sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od głupiego dowcipu - nie miej mi tego za złe. Gratuluję, przyszła "pani _Makki_" śliczna aacha, czarne felgi do białego bedą super wyglądać, potem można zmienić na ciemny tytan - srebro to przeżytek - no chyba, że na narzeczonej
  12. Jest ankieta No zobaczymy... Niezdecydowani może niech też może zagłosują ?
  13. no tak, bo w środę tańce skakańce
  14. nic dłubanego, wszystko seria potwierdzona łetkom, ha ! 1BE vs 1BV różniło się diametralnie na gołe oko, nie trzeba było używać specjalistycznego urządzenia pomiarowego
  15. a ja znalazłem ten wątek i coś dopiszę Oootóż : mierzyliśmy dwie identyczne B7mki (motory BDG) - jedna zawieszenie 1BA, druga 1BE. Na oko wygląda prawie identycznie... zmierzone specjalistycznym przyrządem pomiarowym* i siedzą identycznie... Porównaliśmy do B7mki (co prawda silnik 2.7tdi) z zawiechą 1BV i... .. ta siedzi duuuużo nizej Te dwie pierwsze B7mki różnią się datą produkcji chyba tylko kilkoma dniami czy tygodniami, przebiegi zbliżone. Więc trudno mówić o jakimś zmęczeniu materiału. *) butelka po wodzie pana Mydlo
  16. nie jest normalne, porada już jest na forum (hint : termostat, czujnik temperatury)
  17. vario, to jest ogrzewanie i chłodzenie postojowe, opcje z komputera do ustawienia (o której godzinie ma się włączyć na przykład)... Popularnie zwane webasto Drzewo fajnie wygląda, Tomeks32 ma identyczne i świetnie wygląda (też nigdy nie byłem zwolennikiem, a jednak się przekonałem)
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_prosze_o_analize_bledow-t66345.0.html G62 -> szukaj dalej na forum, pewno do wymiany będzie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64491.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38597.0.html;highlight=17978 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64142.0.html;highlight=1176 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19939.0.html;highlight=1176 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17973.0.html;highlight=1176
  19. jajecznicą Sławeczku... jajecznicą no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie
  20. spoko GILI, już se Tomeczek ustalił, że ten róż to fiolet jest i wszystko gra
  21. ten mod oczekuje w kolejce
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_panel_klimatyzacji-t73187.0.html;msg812195#msg812195 chociażby tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.