Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B7] Klimatyzacja działa dopiero po przejechaniu
wydaje mi się, że szukasz dziury w całym, no ale kto wie... Porównaj z innym autem (oczywiście audi a4b7)
-
Jaką masz tapetę ?
- [ALL] Modele bluetooth
w tym poście "instalacja modułu Bluetooth" znajdziesz link do "listy telefonów działających z Bluetoothem w Audi" szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj- [B6 BFB] Błąd 01539 - headlights not adjusted - co zrobić ?
jestem zdegustowany Twoją wypowiedzią, to nie jest serwis, tylko forum miłośników. Jesli nikt nic nie pisze, to moze nikt nic nie wie, nie mają ludzie czasu. Sam też się nie wysiliłeś zbytnio przecież. Choćby tutaj spanky pokazuje jak sprawdzić : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27990.0.html;highlight=xenon+czujnik Nie wiem czy w B6 to te same bloki, ale chyba warto sprawdzić ? Jesli to te same bloki, podnoś auto i sprawdzaj jak się zmieniają wartości. Przy którejś tam najmniejszej wartości spróbuj zresetować error. Ponieważ poświęciłem swój czas, już przesyłam Ci numer konta, a Ty przelejesz 100zł. Wtedy również możesz ode mnie wymagać więcej. Rozumiesz chyba o co mi chodzi ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znaczy się, niedaleko cipkowa ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no patrzę od przodu... od tyłu... z boku... inic**ja nie wychodzi żadne cipkowo, jeno jakieś pępkowo ... Co o tym myślicie ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cipkowo ? że koło jakiejś psiarni ? mówta ludzkim głosem mateo, mi teraz będą bardziej pasować poniedziałki albo piątki - soboty/niedziele też wchodzą w grę. A jak u Was ?- [B5 AFB] Padła pompa paliwa VP44
z tego co pamiętam, to z Wawy ten problem miał SebMis chyba- [ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
http://www.a4-klub.pl/smf/dokladka_zderzakasplitter_od_cupry_r_ciekawie_wyglada-t71652.0.html- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ee tam, w środę to kupa myslałem, że przełożycie to bym zdążył... u mnie już jest ponad 20 stopni- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedy następny spot ? ciepło się robi już podobno- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
niestety nie wiem czy je kupię.... [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________ niedługo zacznę się pojawiać na spotach może, to i będę miał czas na tego typu pierdołki- Spoty Kościerzyna
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
w końcu- Przekręcony licznik
wystarczy, że miał silnik wymieniony i jest wszystko na legalu, zainteresuj się dokładniej historią auta- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a Ciebie chyba nie było, bo już wróciłeś niby ??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ach ten Tomeczek wiadomo, człowiek z 'dwa i pół tedei'- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak zwykle na mateo można liczyć, solidna firma- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dziewczyny, pomoże ktoś z tą czeszką?- Spoty Kościerzyna
GILI za***iste gatki- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i więcej na pakę byś wtedy zapakował....- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo wsyzscy oglądają Alternatywy 4 na dwójce- Spoty Kościerzyna
ale Tomeczek co ze sklepu przywiezie ? pieczaryyy ? wyjazd ałtami ? czy pekaesem ? no bo browce widzę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nikt se jaj nie robi, to wszystko na poważnie. 101 %- [ALL B6] VIN - przebieg
realne - [ALL] Modele bluetooth