Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. eee nooo... miały być zdjęcia najpierw :582:
  2. tylko by trzebaby się rozeznać, które są bardziej miekkie (skoro chcesz). Ja je tak wrzuciłem "na pałe" żebyś znał ceny pamiętaj o płynie (jeśli dawno zmieniany był)
  3. na przykład: Textar 21144 166 1 4 T425 za 135 zł LUCAS 437698451 za 103 zł Ferodo FDB1289 za 163,27 zł ceny za komplet, z http://sklep.intercars.com.pl/
  4. a wnętrza ? :diabel: ogólnie fajna :one: napisz ile jest obniżone auto ?
  5. może kup te tarcze co są na tym zdjęciu : i wymien płyn hamulcowy (nic nie ma do bicia, ale jeśli nie miałeś wymienianego dawno, to...)
  6. to są zupełnie inne hamulce, musiałbyś ciałkowicie zmienić układ. Przecież tarcze hamulcowe wentylowane są grubsze, to jest zupełnie inna tarcza. Nie wejdzie w zaciski. Tu masz hamulce wenylowane z wymiarami : A tu tarcze niewentylowane z wymiarami : Zwróc uwagę na grubość (thickness). Już nie wspomne, że pewno i koła byś musiał zmienić, bo to wentylowane są 288mm I wpisuj w temacie o jaki model chodzi (auto, silnik)
  7. A czujniki uderzeniowe ? Według mnie, lepiej wyjąć i sprzedać...
  8. No to na nowy rok zapodam też cos takiego: Niektórzy mają całkiem śmieszne nazwy użytkownika, zawsze się zastanawiałem "skąd taki pomysł" Zacznę od siebie : pre_pl Głupia nazwa jak cholera ! Co tu dużo kryć... Kiedyś jak grałem w CounterStrike'a to zastanawiałem się nad nazwą użytkownika (gra w sieci) i po chwili wklepałem co popadnie. Jest to jakby cząstka mojego imienia : Przemek. I tak zostało, przyzwyczaiłem się. Plus jest taki, że nazwa jest unikalna. :gitara:
  9. no to uturbiaj bestię, ostatnio wrzucałem link do posta na forum amerykanskim "jak założyć kompresor do 2.8" (bodajże tak to było) poszukaj Ale to jest jednak spory koszt, wydaje mi się, że ktoś coś podobnego robił na forum (ono ?? ) znalazłem : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=62482#62482
  10. .... i sa jeszcze inne fajne silniki ... np: TDI .... :diabelek: ja nie chciałem już pisać (choć ręka świerzbiła), że jak chce się mieć szybkie auto, to trzeba zamienić V6 na TDI :diabel2: no offense panowie V6, to tylko niewinny żart
  11. zanim kupisz sonde, to najpierw podłącz pod Vag-Coma i spradz czy dalej jest błąd. To w końcu nie musia być lambda... Cena : http://allegro.pl/item152602796_sonda_lambda_vw_audi_seat_skoda_03d_906_265_c.html http://allegro.pl/item153172488_sonda_lambda_nowa_skoda_vw_seat_audi_4_przewodowa.html do 100 zł na allegro widzę...
  12. Ale może powracać, w gazie to często lambda jest przyczyną falowania.
  13. po lewej stronie deski rozdzielczej, otwórz drzwi kierowcy żeby się dostać
  14. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4735 deja vu ? http://www.motofakty.pl/artykul/elektroniczne_zabezpieczenia.html http://en.wikipedia.org/wiki/Immobiliser
  15. już przecież napisał, nawet wykres zapodał poczytaj forum to znajdziesz odpowiedź. Są zwolennicy V6, co i uturbionego silnika 1.8. Przyrost mocy (nawet spory) uzyskasz na 1.8T :027:
  16. Ale co ? Laptopa z programem Vag-Com ?? Czy może urządzenie typu VAG, VAS ? A może jeszcze coś innego, "komputer" to nazwa potoczna raczej w tym przypadku. Problem z komunikacją może być w przypadku laptopa. Jesteś z Lublina, podjedź do ctv (jak wróci z sylwestra :564: ). To kolega forumowy, znajdziesz łatwo kontakt do niego.
  17. ja widzę coś takiego : w bloku 011: lekkie przeładowanie pomiędzy 1800-2100, następnie taki lag pomiedzy 2300-2700 Ten lag komputer rozpoznaje również, bo w bloku 008 pomiędzy tymi obrotami jest ograniczona dawka paliwa. Pomiar LMM (ta ograniczona dawka) można pominąć, bo według mnie Sprinter (jak zwykle) ma rację - to turbo. (a może problemem jest EGR ?) Mam jeszcze pytanie do Sprintera : które "wskazania są ciut za wysokie" ? Twierdzisz, że może to być jakaś modyfikacja (dawka paliwa chyba ok, turbo cisnienie ok - - takie mam wrażenie.... ) :583:
  18. A co on podłączał ? Różne są urządzenia/programy...
  19. dobra, wyjaśnione. Jak ktoś chciałby dopisać coś co mogłoby pomóc to pisać to któregoś "niebieskiego" :diabel:
  20. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja zacząłem kombinować (nie byłem pewien jednej rzeczy)... Nie zrozumiałeś mnie
  21. Jeśli co ranek masz taki problem i jest to problem AQ, to należy sprawdzić również co żre ten prąd.
  22. Hugo zapytał, czy zaglądałeś do środka... A Ty, że masz zwykłe... Nawet jak nie masz scyzoryka (w nowszych modelach) to przecież możesz chyba mieć immo ?
  23. A te błędy to ? A może to coś powiązanego z klima? Przez kasowanie ich, nic się nie naprawia....
  24. znaleźć kod, różne są metody : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2973 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3831 zamykam, bo to powtórzenie tamtych tematów
  25. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    MASA, aleś kotlecika odgrzał... w dodatku czy Twój post ma coś do dymienia w AJM ? taaa, mój ojciec używał takich w Trabancie, dlaczego nie dałeś takich jak inni polecają ? Poszukać nie mogłeś przedtem i teraz dopiero pytasz. No więc jak pytasz i masz już założone : to są za***iste, ale inni niech kupują NGK albo BERU :diabel2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.