Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ej ! dzieciarnia ! cicho mi tu... po pozabieram zabawki
-
[ALL] Przeróbka audi a4 z anglika na europejczyka
kolega Booster z Gdańska ostatnio "grzebał" w tym temacie, chcesz to pisz do niego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znowu chcecie uchwalać kiedy spoty robimy ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
według mnie należałoby to wrzucić pod zmodyfikowaną podsufitówkę, można to połączyć od razu z obłożeniem sufita alcantarą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ty ty, ty mi sie nie pokazuj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pamiętaj, że ja nie wciskam pedału gazu do końca bo oszczędzam na ten cholerny plastik do rejestracji [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:30_________________________________________________ sprzedam 4 felgi z S4 17x7 oraz 4 opony Dunlop MaxxSport 225/45/17 (po dwóch sezonach, ale stan bardzo dobry) więcej info na PW
-
Poszukuję właścicieli A4 (B6 i B7) do konfrontacji z Seatem Exeo
zapraszamy do Trójmiasta, znajdzie się i piękne cabrio w b7 (oczywiście do ustalenia z właścicielem )
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
y Tomuś maczał w tym swe rynce ( ), a i on ma też plana na coś kurvva, no masz rację - ale już zakupiłem szpraja i bedziem jechać pakiet
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no ja osobiście na prawie każdym forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
było się decydować i dyskutować, idzie paka od czakiego do mnie - bysta mieli transporcik za darmochę taki gadżecik do obejrzenia za dwa tygodnie (w przyszłym tygodniu mnie nie ma na spocie)
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
nie rozumiem, co śmiesznego pokazałem ? Jaki wynik dało radę osiągnąć na seryjnych pompkach ? Czy ja napisałem, że to był drogowy setup ? (finalnie został wynik mniej więcej taki jak masz w podpisie) Zamiast pompek to wolałbym IC i hamulce mieć, tak jak Jarol pisze
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
na seryjnych pompkach :
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
oby nie pojawiało się szwarców zbyt wiele, no nie ? drogo za dywaniki ? A ile do A4 kosztuje ? (parę miesięcy temu kupowałem do A3, zapłaciłem 200zł za kompletny przód, albo całość ? nie pamietam...)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
wycieraczki = dywaniki w środku..... ....no tak mi się wydaje, bo masz lekko zużyte już
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
dżizas... a kto mając "wysokie obroty" myśli o włączaniu klimy ? Przed takimi akcjami to się ją nawet wyłącza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
bo to w ogóle paździoch.... Na szczęście Michał wziął się za to auto i powoli wraca do stanu, tak jak powinno wyglądać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aleś Booster wystartował, normalnie jakbyś miał kłatro
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
tez od razu Łukaszer przyszedł mi na myśl
-
[B6 ASB] Jaki numer obudowy filtra powietrza
motor to chyba masz BBJ ? ASB to diesel 06C133837AC (kod 1C1) 06C133837L (kod 1C2 i 1C4) 1C1 = Antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C 1C2 = Antifreeze up to -35 degree celsius tolerance up to -40 degree C 1C4 = Antifreeze up to -40 degree celcius
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ach so !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chopie, ja szukałem takich modeli od maja 2008 1) raz trafiły mi się takie, ale z modelu B8 (inny otwór centrujący, nie chciałem kombinować) 2) trafily się na allegro, nawet w niezłych pieniądzach (ale poszły, zanim się zdecydowałem) 3) trafily się na ebay.de z oponami za jakieś 550eur ale mnie przelicytowały helmuty wstrętne czasem pojawiają się, ale w dość konkretnych pieniądzach. Dziwne to, bo felga na prawdę znajduje bardzo niewielu amatorów. Każdy teraz chce RS4 I niedługo wszyscy będą takie mieć. Ale spoko, jak wiem że szukasz to będę Ci podsyłał co znajdę , tak jak Tomeczkowi zderzaczki od pół roku, tylko że on nie potrafi się zdecydować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja Ci dam mi takie rzeczy zgłaszać, a nie samemu kupować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
joooooooooooooooo bieniek cholero
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
szpachla to jakbyś miał dziurę, a tam prawie nic nie ma... do 500 się zmieścisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do zlotu letniego się wyjaśni [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 21:25_________________________________________________aa kangury paczkę przysłali