Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. napisz do sprzedawcy czy można samą stope dostać i czy można zmieniać z 125mm na 150mm festool za sam talerz z rzepem woła 180zł i jak za mocno przyciśniesz to przypalisz rzep i papier nie trzyma można samemu naklejić rzep ale łożyska wybija
  2. tak , tylko sprawdz czy kompresor da rade
  3. Kazik123 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tak patrze i patrze i jakiś taki wyblakły się wydaję masz tu inne zdjecia przy okazji rs5 i s5
  4. już prędzej ta druga, nie łatwiej ci będzie pracować przy aucie talerzem 125mm, mniejszy ale bardziej poręczny do wąskich elementów
  5. Jeśli myślisz, że zdradzą swoje, jakby nie było, tajemnice to chyba troszeczkę się mylisz. Powiedzą co najwyżej ogólnikowe fakty, które możesz znaleźć na google Tu jest raczej potrzebny ktoś kto ma znajomego browarnika i ten mógłby doradzić. kolega "devastation" pytał raczej gdzie kupić sprzet i może przy okazji doradza w listopadzie byłem w gdański i wylądowałem w knajpie gdzie sami robili browar od barmana dowiedziałem sie pare rzeczy na temat warzenia piwa, opowiadał że każdy ma swoje sposoby ale wiele można sie dowiedzieć
  6. mam na fonie i czasami korzystam tylko tego co szukałem jakoś nie znalazło
  7. Kazik123 odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    białe pasuja ale do S4 lub RS w razacym kolorze ale nie do A4 dawaj czarny lub ciemny grafit w macie i bedzie ok ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- znalazłem dwa auta z białymi felgami i za
  8. miałeś AC czy tylko OC z AC zawsze coś dostaniesz
  9. w Gdańsku kilka knajp robi wlasne piwo, warto sie wybrac i podpytać
  10. z tego wynika ze musze przystopowac bo od nowego roku kilka butelek whisky już wypiłem 3-4 razy w tygodniu siegalem po szklaneczke złotego płynu
  11. w sklepie gdzie kupowałem sprzęt ( wiertarki ) mają cus takiego, wiem ze festo drogie ale sluzy latami masz polerke? bo mozesz kupic Rotexa, poczytaj ma kilka funkcji Szlifierka mimośrodowa Metabo pneumatyczna ES 7700 - Sklep narzędziowo-budowlany MEGAstore.pl popytaj lakiernikow samochodowych moze cos doradza, jak na codzien lakieruje mdf i drewno
  12. wszysto zależy jak zegarek będzie użytkowany, miałem zegarek za ok. 500żł i w pierwszym tygodniu całkiem porysowałem szkielko dlatego szkło szafirowe w zegarku to dla mnie priorytet,
  13. polecam Edoxa zmieścisz sie w podanej kwocie i na dobrą whisky starczy jako dodatek dla ojca mam znajomego w wieku podobnym do twojego ojca i nosi taki model jest bardzo zadowolony ja na codzień mam CASIO EDIFICE, a do marynarki ATLANTIC ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- do tej kwoty to Casio, Seiko, Timex coś takiego szukasz
  14. mam pytanie czy masz kompresor, jeśli tak to jaki zbiornik bo szlifierki na powietrze są dużo tansze do kompletu potrzebna ci jeszcze polerka
  15. nie ma różnicy jakie auto benzyna, lpg, ropniak czy nawet hybryda na każde auto potrzeba kilka sekund, wszytsko zależy od umiejętności miałeś jakieś dodatkowe zabepieczenie, dodatkowy alarm lub odcięcie
  16. Kazik123 odpowiedział(a) na BizoOn temat w Nadwozie i Wnętrze
    brakuje mojego koloru misano rot
  17. jest cienka granica pomiędzy stylizacja(tunningiem) a kompletna wiochą do kompletu choinka zapachowa na lusterko i do tego żeby była led
  18. przy 30 misiaki sie nie czepiają, bo na wiosne mam zamiar przyciemnić szybki ile sie da
  19. chlapacze w b5 jescze jakos wyglądają ale już w b6 i do tego s-line to kiepsko
  20. to w B8 też dali ciała ze szczelonścią przy ECU
  21. cała serie Famous znam od kilku lat i od czasu do czasu spożywam teraz pytanie co lepsze Jameson czy Bushmills Orginal a i jeszcze jedna sprawa, jak często sięgacie po whisky bo żona powoli zaczyna narzekać na częstotliwość mojej konsumpcji
  22. temat padł
  23. można powoli podwarzyć i cieńkim ostrym nożem odcinać taśme
  24. miałem podobny problem w B6, i tak jak matio pisał musisz zdjąć wycieraczke tylko uważaj na szybe po cięzko schodzą ,przynajmniej ja tak miałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.