Treść opublikowana przez Kazik123
-
Jakiego użyć preparatu?
tu masz do domu Leather Master ! Zestaw do skóry MINI (2892548062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a tu do auta CAR INTERIOR LEATHER CARE MIDIKIT 2x150 ml - Czyszczenie skr, rodki do skr, pielgnacja skr i mebli osobiście nie pamiętam gdzie kupowałem bo zestaw starcza na dość długo kiedyś stosowałem Turtle Wax ale leather-master o wiele lepszy tylko cena
-
Jakiego użyć preparatu?
ja polecam Leather Master używałem do skóry Klera w domu i byłem bardzo zadowolony od roku kupuje zestaw do skóry w samochodzie ( osobna seria) osobiście na czarnej skórze, a ojczulek na beżowej w VW
-
Dziwnie zamyka się schowek.
w A4 co do 30 min. to pewności nie mam ale w A3 lampa w schowku nie gasnie, wiem bo kolega walczył 2 msc. wymienił 2 akumulatory, alternator, okablowaniem i innymi pierdołami bo cały czas akumulator mu siadał co mechanik była inna diagnoza, a wszystkiemu winna lampka w schowku dopiero po wejściu do klubu A3 znalazł przyczyne lepiej sprawdz czy zarówka gaśnie
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
wywal dpf mechanicznie i programowo, ale kasy nie oszczedzaj bo u garażowca zrobisz i będziesz miał problemy z programem
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
AnA sprawdzałaś dział Sprzedam Auto jest kilka osób z klubu które zmieniają auto np. http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-3-0-tdi-07r-sedan-za***istych-modach-248006/ tylko tdi a z benzyny http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-swoja-niunie-audi-a4-2-0t-200km-249207/
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
quattro lubi śnieg po dzisiejszej jeżdzie dodam że quattro lubi błoto u mnie odwilż i troche sie taplałem braciak golfem nie dał rady
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
jeśli Audi robi tak słabe silniki to co my tutaj robimy i ja sie was pytam dlaczego mój braciak sprzedał Peugota 307 hdi i kupił dużo droższe A6 2.4 z jednego powodu Peugot wpadał co jakiś czas wpadał w tryb awaryjny, żarówki kupował na wiadra i kupe kasy władował w elektryke A6 ma 3 lata przebieg prawie 200 tys. i jedynie koszta eksploatacyjne z tego samego powodu jego teściu sprzedał Opla Vectre 2.2 dti i kupił Passata osobiście uważam że temat do zamknięcia
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
szukaj płyty o standartowym wymiarze ponieważ jak płyta padnie to wymiana będzie plug & play są różne wymiary 61, 63,60,74 producenci mają te same wymiary ale wypuszczają pojedyńczą serie jednego wymiaru na ceneo możesz sprawdzić ile jest modeli z danego wymiaru jak mam blat z granitu dlatego brałem to pod uwage pisze ponieważ znajoma miała taki problem
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
To jeszcze podaj namiary na swój "CPN" parking dla TIR czy PKS
-
kolizja z radiowozem
byłem busem w Łodzi i na dwupasmówce razem z kolesiem wjechaliśmy na ten sam pas, ja wielkich strat nie miałem koleś przyznał sie do winy ale gdzieś zadzwonił, po 5 min. przyjechała Kia reszte możecie sie domyślać miałem iść do sądu ale rozprawy w Łodzi i poszło z mojego OC znając życie zaraz znalazłby sie świadek polecam program Państwo w Państwie na Polsacie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
sądzą po stanie dróg w moim mieście to chyba takimi odśnieżają
-
Nowa strategia AUDI
z tego wynika ze czeka nas pokolenie "debili nie chce się uczyć od poprzedników" i z tym sie zgadzam w 100%,
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
więc podwyżki cie nie dotyczą bo i tak tankujesz za 30 zł kiedyś lałem za 100zł, teraz zalewam do pełna i nie sprawdzam co chwile czy musze tankować znam gościa co tankował po 20 zł i jeżdził do zera, tylko problem w tym ze miał A8 4.2 Pb i już 2 razy robił pompe paliwa gdzie tu oszczędność
-
Armagedon!!!!!!
lub masową
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
jeśli temp. poniżej -10 to na jakie spalanie liczycie zimą u mnie 400zł w grudniu i tydzień stycznia pamiętam bo leje zawsze w piątki jeśli chodzi o km to trudno policzyć bo sporo paliwa poszło na jazde z Q na lotnisku i parkingach
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
brat miał i już nie jest sobą od tamtej pory, ciągle chodzi zamyślony i sprawdza czy nikt do niego nie dzwonił a minął ponad rok i lekarz nie zadzwonił tylko wykorzystał i zostawił
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
ja mam nr. 151
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
wirtualna polska.pl i wszytsko jasne, dziennikarze jeśli tak można nazwać ludzi którzy pisują dla tego portalu piszą takie głupoty że czasem sie zastanawiam skad oni biorą takie informacje dla mnie procenty w liście nic nie znaczą ponieważ na jakiej podstawie powstała ta wspaniała lista była Najbardziej psujące się silniki wg. wp.pl teraz lista Najbardziej psujące się silniki wg. Kazika 1. Nysa 522-54% 2. Syrena 104 - 48% 3. Skoda 105- 43% itd. jedna i druga lista jest wg mnie gów.... warta
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
od 1,5 roku mam liebherra z no frost i jestem zadowolony cichy i szybko mrozi lód do drinków jedynie czasami piszczy a i jeszcze jeden minus to wew. jak w polarze zwykła żarówka i brak półki pod wino
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
jeśli chodzi o zmywarke to zwróć uwaga na kosze w środku, miałem Boscha w zeszłym roku zmieniłem na AEG ( model produkowany w Niemcowni) to w starym Boschu kosze na naczynia lepiej były przemyślane, łatwiej było napełnić zmywarke burdnymi naczyniami
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
znajomy miał i masakra, tylko pytanie czy tylko jego egzemplarz to taka padaka czy wszytskie ogółem wpakował sporo kasy i sprzedał z duża stratą na filmiku stara A6
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
nie wiem czy można, ale napewno się da, ja juz wyciągałem wole miec pewnosc, kiedys widziałem jak polonez zgubił tylna oś na torach, gosciu targał betoniarke na twardych kółkach
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
podpinam sie pod temat mam pytanie , czy można wyciągać auto z zaspy przy pomocy haka/ucha pod zderzakiem zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu <br /><br />
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
ja czułem sie jak w trumnie, a najgorsze że zmarzłem jak pies i zaczeło mną telepać i od razu zjebka że mam sie nie ruszac jesli masz żone lub dziewczyne walnij kilka numerków przed badaniem i pójdziesz w kime jak tylko będzie okazja ale wiesz taki mały maraton
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
prawie jak czołgiem, jeśli chodzi o wyprzedzanie to ostatnio dwie laski dwa pasy zablokowały na światłach ośka ruszały z gazem do dechy, już miałem ochote pchnac zeby ruszyła