Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jak wstawiam 1 to nie podświetla sie zapisz. 0 zapisałem ale nie pomogło. Powiedzcie czy moduł z końcówką B nie jest czasem przód tył? Pytam bo miałem go i wygląda dokładnie tak samo jak E. Czy tył nie powinien działać. Tam wszystko na pewno ok. Błędy od przednich też blokują tyl?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Tak nic się nie dzieje. A tak się cieszyłem ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Nje mogę tego resetu zrobić
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Tak glosnik z przodu jest. Jutro zrobię ten reset
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Potrzebuję pomocy. Od początku. Miałem ori tyl PDC. Kupiłem przód sline'owy z PDC. Wiązkę od tyłu do przodu zrobił mi kaju. Kupilem modul z końcówką E (bylo z z tego samego auta co zderzak więc powinno być ok. Podłączyłem według tego co kaju mi podesłał z Wiązką, czyli wpiąć dwa piny do brązowej kostki z tylu, reszta do przodu i wpięcie dwoch kablo do kostki esp. Próbowałem kodować, ale nic nie działa. Ani przód ani tył. Mam awant, bez haka, manual więc z tego co pamiętam to powinno być 0000014. Żadne kodowanie nie działa. Błędy jakie są to wszystkie czujki z przodu. Wcześniejsze kodowanie było pod automat, ale to chyba nie ma znaczenia. Przycisk się podświetla, po włączenia dioda na pomarańczowo. Co dziwne czy włączę przód czy tył pdc to słychać buzzer tylko z tylu. Ktoś coś? Proszę o pomoc
-
Chip do 1.8t 150km 110kw lpg
Hmm. Nie chcę się kłócić, ale te 200 to w bfb nierealne. Tu się nie oszuka. Na seryjnym coolerku to dętka po chwili, w lato to już wogóle nie jedzie. Też przerabiałem różne mody i nie jestem za wywalaniem taczki kasy. Rozumiem Twój tok myślenia i go popieram. Ale jak zawsze powtarzam można to zrobić za rozsądne pieniądze. Mój przykład dsmic z 2,5 B5 tdi (200), wtryski saab (mniej niż 200) program na odległość od chłopaków z forum i za niecały tysiak spokoj, banan na mordzie. Aż grzech nie zrobić
-
Czas tuningu
A tam na górze to nie ma tune up? Chyba?
-
stuki silnika na jałowych obrotach
Obym się mylił, ale żeby nie było za chwilę znowu ściągania. Założyłem swaga i było gorzej jak na starym ori. Ale to nie zmienia faktu że niektórzy mają farta i zamiennik działa ?. Powodzenia
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ale tu i tak chyba nic nie rozkminimy, bo różnice zrobi program pod zmienne fazy. Przy większych mocach podobno tuner może się tym pobawić i daje to fajne efekty. Podobno zwłaszcza na górze. Jeśli nikt z tym nic nie robił to nie będzie miarodajne. Dobrze logikuję? Nie zmienia to faktu że i tak ciekawi mnie co będzie
-
Demontaż układu SAI
Moja była inna, taka jajowata z tego co pamiętam . Z oringiem w środku, ale może coś innego wymyślili
-
Przepustnica EPC
Czujnik położenia wału może być walnięty
-
Demontaż układu SAI
Ja na allegro kupiłem zaślepkę i wszystko wywaliłem
-
płyn chłodniczy
Dokładnie to zawór SAI. Pod nim idą węże. Sprawdź tam. Olej pewnie spod napinacza, a płyn z trójnika albo jak było u mnie z węża co idzie do nagrzewnicy. Myślałem że to z trójnika, a pękł plastik co siedzi w wężu i wchodzi do trójnika. Zasyfione tam teraz że chuu. Czekam aż się zrobi ciepło to umyję
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Chłopaki na szybko potrzebuję co by dobrze podeszło do Aurisa 1.6 130km i na co zwrócić uwagę w tym silniku
-
[B7 BFB] Rozrząd, ślizgi, łańcuch-prośba o analizę.
A od razu ?. Założyłem i grzechotał gorzej jak stary ori?
-
Check Engine
Ten pierwszy to chyba od SAI. Masz kata?
-
Delikatny rezonans w zakresie obrotów
No to super ?
-
Mój czterołap!!!
-
Mój czterołap!!!
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Lub Łukasz 13 ??
-
1.8t dziwnie pracuje
Ty zacznij od filtra, bo 2 lata to ?. Na LPG szarpnięcia mogą być od rozjechanej mapy. Trzeba logi zrobić
-
Wzrastające obroty na luzie, postoju
U mnie to był zaworek. Jeśli chodzi o falowanie obrotów to w 99% zaworek.