Treść opublikowana przez grubcio1980
-
[ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
Skoro chłopak lubi ten wzór i rozmiar .Pomaluj i wstaw fotki ocenimy,choc nie mogę zrozumiec ,że Ci się s-ki nie podobają.Dla mnie to jedna z ładniejszych felg.Ale masz rację to Twój wózek i Tobie ma się podobac
-
[ALL B5] Nakładki na klamki
Klamki to sobie daruj.Widziałem je na żywo(żałosne).Fele to 17.Cenowo jest niewielka różnica więc chyba niewarto.
-
[ALL B6] Rezanie ->Grill Ładniejszy od -> a'la RS6
To Tobie ma się podobac.Forum będzie na Wielkie NIEEEEE!!!Gratuluje cierpliwości
-
[B5 AFN] Proszę o radę - wtryski 216
Dzięki!Na pewno zadzwonię bo muszę coś zrobic,a bez wtrysków to ani rusz.
-
[B5 AFN] Proszę o radę - wtryski 216
Panowie a dobre te wtryski?Chodzi mi po głowie wymiana i program.Czy w moim AHU też trzeba przestawiac pompe?Armistead możesz się zorientowac ile by mnie to kosztowało(wtryski + ustawienie pompy czy wtrysków)
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Koniecznie foty Ciepły,bo waham się między piano o karbo.Czekam
-
[ALL B6] Jaka to doładka do progów
Bardzo subtelna.Mi się podoba.Ale wózek zglebowany!Pierwszy raz widzę taką dokładkę
-
[ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
Chłopaki mają rację
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
No to może byc ciekawe
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Ja również uważam że czarny pasuje do wszystkiego.Osobiście nie podobają mi się kolorowe folie,ale.........to wszystko zależy od koncepcji wozu
-
[ALL] Wymiana rygli w drzwiach
Miło ,że mogłem pomóc :gwizdanie:
-
[ALL] Wymiana rygli w drzwiach
Obojętne w którą stronę.Na szczycie jest taka kreska.Powodzenia
-
[ALL] Wymiana rygli w drzwiach
Miczel chodzi Ci o usunięcie starych czy o wkręcenie nowych.Stare się nie wykręcają.Trzeba przekręcic je "kreską" do okna i pociągnąc w górę.Wyjdą z małym oporem.Później wkręcasz nowe i nie trzeba ściągac boczka
-
[ALL] Obudowy in pro
To mnie pocieszyliście.Dzięki za opinie.Postanowione
-
[ALL] Obudowy in pro
Witam.Zwracam się z prośbą do Kolegów o opinie na temat lusterek in pro.Wiem że kilku klubowiczów je posiada,więc wasze oceny bardzo mi pomogą.Kupiłem swoją z nakładkami i to jest tragedia .Chcę je zastąpic obudowami ,ale boję się ,że zejdzie z nich chrom i będzie paskudnie.Do tego to prawie 300,więc lepiej się upewnic.Jeśli ktoś je ma i używa już długo to niech napisze jak to wygląda w praktyce
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja Panowie mam Depo za 420zł.Z silniczkami,kostkami i pinami zmieściłem się w 600zł i przede wszystkim są nowe.Widziałem u paru chłopaków używane valeo i widac że są "używane".Depo to naprawdę dobry zamiennik wygląda super.Oczywiście wybór należy do Was
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
Jak skończysz to wrzuc na "warsztat" bo bardzo jestem ciekawy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Powinno się wszystko zgadzac.Rozumiem że kulka nie wchodzi.Ja miałem od punto i weszło lekko z małym "trzaskiem" gdy wskoczyła.
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Czyli dobrze zrozumiałem.Dzięki
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Podziękował.......ale..!Rozumiem że D4S jest rozwinięciem D2S,czyli nowsze i od HID-a różni się jakością przetwornic i żarników.Dobrze kumam?Czy to tylko taka różnica?
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
No to na temat.Przewaliłem cały temat i pytałem wcześniej ,ale nikt mi nie odpowiedział.Zgubiłem się troszkę.Mam DEPO D2S.Czym się różni HID na H7 od D2S lub D4S i co lepiej założyc bo zdania są podzielone jak zauważyłem.
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
Spokojnie Panowie!Gratulacje za opis.Ja się dopiero uczę i to naprawdę dobry pomysł i wiele wyjaśnia.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Pytanko.Jak jest z kierą od S-ki?Mam już tą nowszą,ale może wyrwe od S-ki w niezłym stanie.Będę musiał swoją do kumpla i od niego S-kę
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Ja również uważam że te lepiej pasują do B5.Diody tak sobie.Powiedz koleżko ... halo jest razem z kratką i pasuje pod starą kratkę???Dużó roboty?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tak Endriuu.Upieprzyłem i teraz muszę coś wymyślic żeby to miało ręce i nogi.TYLKO spokojnie i nie jechac po mnie za bardzo.To był pierwszy poważny mod ,Ale człowiek uczy się na błędach.Pozdro