Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Pitek, tyś miał podobno na rano :gwizdanie:
  2. wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :>
  3. nie zapomnij pokazać sie z nowym zderzakiem na spocie
  4. dzięki , jak chcesz to Ci też walne :> znów drzesz łacha z nas nie prawda przecież już macie aż 100stron ,a to prawie 150 a to już prawie 200cie
  5. ale tu cicho . ECHOOOO... .... EChhhhhhooooo.... ....Echhhhhhhhho.... ....echooo.... nikt jeszcze z Kato nie wrócił ? bo nas Ci z Kaliforni wyprzedzą
  6. wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie:
  7. jak na zwykły spot przyjechało 40autek to sie we wyrazowie nie pomieścimy :gwizdanie: trzeba pomyśleć nad kelcami
  8. Pany Problemik !!!!! Miszce zajeb.li wkłady do lusterek !!!! jak ktoś ma jakieś na zbyciu to mu weźcie pod Go-sport
  9. Pany Problemik !!!!! Miszce zajeb.li wkłady do lusterek !!!! jak ktoś ma jakieś na zbyciu to mu weźcie pod Go-sport
  10. jak masz możliwość to wypasik
  11. siema, no ja też musze jeszcze troche przypucować ognie
  12. Rudi , przeczytej jeszcze raz to co napisałem , prosza Cie :gwizdanie:
  13. może zakłada sportowe aludekle i lotke Alu z 3przęsłami [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a w ogóle to furke odpicowałem teraz mam dwa pasy i poprowiłem ognie i umyłem fele i w ogóle :polew:
  14. Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy jak ma któryś z was CB to przecież wam krzykniemy jak będziemy na wyskości mercedesa i sobie dołączyćie , po co macie jeździć tam i nazot chyba że bardzo chcecie to ok
  15. same falstarty wali tym GTR'em phi widziałem ostatnio białego GTR w katowicach , za***ista maszyna , na początku myślałem że to evo10 (białe plus czarny grill) bo takie jeździ po kato , ale jak zobaczyłem jakie to jest wielkie to szkoda , że jechałem w przeciwnym kierunku bo bym go pewnie spróbował podpuścić
  16. 13ta dzielnia ultimatum jako radiowozy w B13 :>
  17. albo rozkleić i wymienić mechanizm (ja tak zrobiłem z Wolfem w tych lampach co będzie odemnie brał miałem akurat taki mechanizm albo wdupc tam kleju jak będziesz miał dobrze ustawione ale to wtedy jednorazowa regulacja i jak obniżysz fure to może być ciężko przestawić
  18. no nie wiem , nie odpisuje mi , chyba do niego przedzwonie
  19. moje zegary w tym setupie co mam teaz czyli prawie 150koni http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html tu masz reszte [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:41_________________________________________________i zauważ na fotce , że to jest w mieście i przygotowywałem sie do skrętu w lewo :polew:
  20. z rana Miszka , tu nie chodzi o to że auto nie pójdzie więcej ... mój by sie i do 240 rozpędził tak myśle , ale przy 220 mnie osobiście sie skończyła skrzynia http://images50.fotosik.pl/146/c76689714f903f3d.jpg auto sie już nie rozpędzało , a było jeszcze troche z górki a AJM z tego co wiem ma tą samą skrzynie :gwizdanie:
  21. ... żonie
  22. no ja też mam spory albumik z 2kami , mam chyba wszystkie do 2004go , a potem jakoś sie trafiło audi i przestałem kupować monety
  23. siemka, myśle że możecie sobie do listy dopisać na niedziele 1. maxito 1981 2. keżor 3. stanley 4. diman 5. czester1800 6. rafal87 7. pucek2509 8. piterra 9. miszka82 10. miron78 11. Wodzuniu 12. gregory 13. rudi m 14. marek (ziom stanleya) 15. _oko1234 16. proton2 17.egon0407 18. KRÓL KROL 19. baq_didila 20. kto nastepny??? REZERWOWI MOŻE 1. A-rek 2. Guregoru
  24. chyba ja , bo miał do mnie wpaść to robić , ale sie nie odzywa to chyba zrobił
  25. no siema , kope lat jedźcie z nami i jeszcze Gracjana zabierz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.