Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
informację przesłała mi koleżanka pracująca w banku OSTRZEŻENIE!!! Proszę, prześlij każdemu, kto ma dostęp do internetu! Możesz dostać /na pierwszy rzut oka nieszkodliwy/ e-mail z prezentacją w Power Point pod tytułem "Życie jest piękne" ("Life is beautiful"). "La vida es bella.pps" Jeśli go otrzymasz, za żadne skarby nie otwieraj prezentacji i Natychmiast ją usuń!!! Jeśli ją otworzysz na twoim monitorze ukaże się wiadomość: "It is too late now, your life is no longer beautiful." /Już jest za późno, teraz twoje życie już nie jest piękne/. "Ahora es tarde, su vida no es mas bella" Później stracisz wszystkie dane ze swojego komputera, a osoba która ci To przysłała zyska dostęp do twoich danych, poczty mailowej i hasła. To najnowszy wirus, który dostał się do obiegu w sobotę wieczorem. Żaden antywirusowy program nie jest w stanie go zniszczyć. Stworzył go hakert, który nazywa siebie "life owner" i chce zniszczyć jak najwięcej domowych komputerów. Proszę, prześlij tę wiadomość wszystkim swoim znajomym i poproś aby jak najszybciej posłali ją dalej!!! ważne ! takie coś dziś dostałem na meila
-
[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
na moje oko to tylko podcięte pod nowe lampy
-
[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)
no już chciałem pisać , żebyś wywalił znaczek sline z grila , ale widze sam to wymyśliłeś piękne auto kolor , buda , silnik idealne do tego modelu hehe
-
Spoty Katowice i okolice
z przodu łożysko cieżko sie wymienia trzeba zwrotnice wyjąć no i nie wyciągniesz raczej łożyska bez prasy
-
Spoty Katowice i okolice
nie zazdroszcze wymiany
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
jak miał ledy to pewnie Rajnus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
czemu ja takich nie spotykam ? JAK (nie) PODRYWAĆ DZIEWCZYNY !!! 4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
białe koło do srebrnego koszmar nie pasują , naklejke na szybe mógł se większą nakleić ;] HiD mi sie podoba ;] to chyba 3000K co ? chyba se takie teraz kupie jak mi padną te co mam . no i kolor auta dojebany- [AFN+] Keżorowóz
no nie ukrywam , że to był prezent od rodziców za dostanie sie na studia mało 18tolatków stać na kupienie i opłacenie audi koła , fmic , turbo , audio i reszta w aucie to już moja wpompowana kasa , pot i serce , bo serwisuje go sam- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219153.msg2599101#msg2599101 umarłem :polew:- Spoty Katowice i okolice
http://www.calibra-team.pl/forum/index.php?app=gallery&image=507 hahaha , przez chwile sie zastanawiałem czy to czasem nie spojler- Spoty Katowice i okolice
stare dobre czasy , jak mnie było stać na nowe przeguby- [AFN+] Keżorowóz
spoko loko ja miałem kiedyś cały grill pomalowany na czarno i mi się podobało choc inni mówili ze to teraz też tak myślę. Może kiedyś zmienisz zdanie tak jak ja. P.S Opróżnij skrzynke bo sie dałeś przez forum przemaglować, ze cały czarny jest z doopy , i teraz sobie wmawiasz że tak jest lepiej Keżor teraz by stykło dokładeczki malnąć do tego zderzaka, bo bez tego srednio to wygląda wiem , niestety jest więcej blacharki do roboty ... także jak już odłoże kase to maluje całe auto. wszędzie sa jakieś miejsca do poprawek kusi mnie bardzo czarny mat , ale wtedy pewnie starsi by mnie z domu wy***ali z "zniszczenie" samochodu juz i tak mi cały cezon wbijali na te czarne prosiaki- Spoty Katowice i okolice
całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]- [ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
to fajne macie drogi w Toruniu to ja nigdzie nie przycieram , a mam chyba troche niżej a co do 4.2 to ogarnął to jeden kolo , ale nie z Polski , także na pewno sie mieści- [AFN+] Keżorowóz
spoko loko ja miałem kiedyś cały grill pomalowany na czarno i mi się podobało choc inni mówili ze to teraz też tak myślę. Może kiedyś zmienisz zdanie tak jak ja. P.S Opróżnij skrzynke mam w planie przymierzyć czarną maske , może wtedy zrobie grill tak jak pisałeś . bo koleś mi wbiegł pod auto i mam pogniecioną skrzynke już opróżniłem nie to nie ori , ale na wzór ori , widać przecież , że nie ma sprysków ale jak widać , nic mu sie nie stało po potrąceniu pieszego , także jest dobry a koleś doleciał do samej szyby- [AFN+] Keżorowóz
dopóki to auto jest moje będe robił tak , żeby mi sie podobało , ale dzięki za opnie- Spoty Katowice i okolice
Russian's Fast and Furious- [AFN+] Keżorowóz
hmmm , kolega ma grill z S4- Spoty Katowice i okolice
ja kojarze tylko OKO , ale on ma chyba cały zderzak z tyłu- Spoty Katowice i okolice
ołłl jeeee [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=67257- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co to za obgadywanie za plecami ? ;] upaćkanymi lakierem do przyciemniania to folia i mi sie podoba , zapraszam na spota , to sobie z bliska zobaczysz- [AFN+] Keżorowóz
dawno tu nic nie wrzucałem , także troche sie pochwale nowy zderzak pomalowany , prosiaki zmieniłem z powrotem na te poprzednie felgi i to chyba wszystko zdjęcia sponatan , ale wybieram sie niedługo na plenerek a tu jeszcze spy foto jak wygląda z wyrezanymi kratkami i halogejami ;]- Spoty Katowice i okolice
to były czasy - Spoty Katowice i okolice