Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował Andrzeju miło było spotkać, zapraszamy częściej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie dla wszystkich!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek za takie wpisy powinieneś w tube dostać !
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Przy odpiętej wtyczce (otwarty obwód) sterownik lpg nie będzie czytał sygnału danego wtryskiwacza.
-
[B6 AVJ] Głośne "tykanie"-co to za element?
szczelny to on raczej jest,bo mam stożek i przewód od pompy SAI po prostu sobie tam leży pod filtrem-czułbym zapach spalin,a tak nie jest W takim układzie to chyba faktycznie nie ma co w nim tykać.
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów
Troche duże obroty na jałowym, reszta bez uwag.
-
[B6 AVJ] Głośne "tykanie"-co to za element?
... do wydechu! Żeby poprawić emisję spalin w pierwszej fazie pracy silnika. Sprawdź jego szczelność! Przy nieszczelnym zaworze spaliny przez pompę sai wracają do filtra powietrza.
-
[B5 ANB] Prośba o anlize logów, trzęsie szarpie silnikiem na jałowym
Na obu paliwach? Wręcz zgasnąć bym powiedział....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o mleku zapomniałeś!
-
[B5 ANB] Prośba o anlize logów, trzęsie szarpie silnikiem na jałowym
Jak dla wolnych obrotów są ok. Zrób przepływkę i ciśnienie doładowania dynamicznie, bo inaczej nie ma o czym gadać. Pokaż też wartości wyuczone sondy z gr 032.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fak ju ! Bieniek i tak nie przyjedzie, bo by musiał flachę dla Wojtka kupić.
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Próbowałeś odłączyć od niego wtyczkę??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Tomki, gdyby nie wy to bym z głodu umarł ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No trudno, a następnym razem to sprawdź zanim powiesz, że bierzesz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wziąłem zaliczkę na ten tuner, czyli zostało Ci 5400,-
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował Lodówa, a Tobie się jedno oko nie świeci, wiedziałeś???
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Zostaje lejący wtryskiwacz, mechanicznie uszkodzony lub elektrycznie otwarty (zwarty na stałe do masy). Jak sprawa wygląda na lpg?
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Jeżeli nie ma zapłonu na jednym cylindrze silnik wypluwa niespaloną benzynę stąd zapach i biały dym.
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Podmieniałeś cewki i moduł zapłonowy, a wziąłeś pod uwagę wiązkę przewodów (przedzwoniłeś kable cewka -> moduł -> sterownik). Sprawdziłeś czy jest iskra na pierwszym cylindrze?
-
[B5 ADP] Prośba o ocenę pracy sondy lamda i przepływki
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie: Oczywiście zakładam, że całą diagnostykę robisz na benzynie, bo jeżeli nie, to jedź po prostu wyregulować lpg.
-
[B5 ADP] Rezystancja wtryskiwacza
Zależy jaki masz problem? Może wtryski były wymieniane (nie orginalne).
-
[B5 ADP] Rezystancja wtryskiwacza
14 - 17 om przy 20o, a na rozgrzanym silniku do normalnej temp. pracy 18 - 23 om.
-
[B5 ADP] Prośba o ocenę pracy sondy lamda i przepływki
Zloguj dynamicznie przepływkę i sprwadź dokładnie szczelność dolotu. Sonda jest ok.
- [B5 ANB] Zaślepienie EGR