Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 ANB] Problem z turbo i dylemat co dalej
115
-
[B5 ADR] Proszę o analizę logów
Po logach można sądzić, że sondzie nic nie jest, a przepływomierz byś musiał zlogować, najlepiej dynamicznie. Na temat zamienników sond w silnikach ADR, AEB, itd. szczególnie z początku produkcji było tyle na forum, że można by książkę napisać. Widać, że silnik jest zalewany przy małych obciążeniach, a ma za mało przy częściowym obciążeniu na co sonda reaguje poprawnie, więc raczej nie ona jest przyczyną problemu. Błąd "niewłaściwy skład mieszanki...", (00561 jak się domyślam) wynika z dużych różnic wartości wyuczonych w grupie 008.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty chyba faktycznie coś wciągałaś wczoraj ?!
-
[B5 AEB] Lpg, sonda lambda, kiepskie uruchamianie silnika
Tylko, że przy sekwencji sonda jest potrzebna do poprawnej pracy sterownika, więc problem tkwi w prawidłowej regulacji. Możesz sobie założyć emulator sondy, ale wtedy na lpg nic nie będzie regulować składem mieszanki, auto nie pojedzie za dobrze, a na pewno odbije się to na zdrowiu silnika.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystkiego najlepszego Alona !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
[B5 ADP] Proszę o ocenę logów
Uszkodzony emulator wtryskiwacza..... Reszta raczej bez uwag.
-
[B6 AVJ] Błąd 16795
Wtórna pompa pneumatyczna, umieszczona mniej więcej pod filtrem powietrza, ma za zadanie wtłoczyć czyste powietrze do wydechu po uruchomieniu zimnego silnika, celem uzyskania lepszej emisji spalin. Pracuje ona tylko około 90 sekund. Można ją sprawdzić robiąc test wyjść w sterowniku silnika i/lub w grupie 077 uruchamiając zimny silnik. Jazda z niesprawną pompą powoduje uszkodzenie tzw. "zaworu kombinowanego", który wpuszcza powietrze do wydechu.
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
Na pewno nie w serii. Wystarczy statycznie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ 8D0927803D w magazynie skody troche taniej, zostanie na piwo!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(kpigjd22w1ph3s45ot1nhnnn))/Samochod3.aspx?GenArtNr=412[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:22_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
... a Ty na co się tak zgrzałeś? Kangurek czy murzynek ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
.... sięgać po mydło !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
że na powietrze? tak na słońce? a to bezpieczne?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co znaczy u nas? Gdzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sie pewnie spóźnię wtedy, ale okej!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozładowany aku [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:46_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie pietruszka, to koperek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko fajnie tylko dlaczego taki nieuczesany byłem
-
[B6 AMB] Proszę o analizę pierwszych logów
Zaledwie 5500 na obrotomierzu więc jest ok.
-
[B5 ADP] Brak zasilania na wtyczce przepływki
Rozumiem, że silnik pracował ?!
-
[B6 AMB] Proszę o analizę pierwszych logów
Moim zdaniem, bez uwag.
-
[B5 ANB] Namierzenie i sprawdzenie WG DV N75
Wartość żądana doładowania jest obliczana na podstawie ilości zasysanego powietrza chyba.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/