Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlatego dziękujemy Ci mistrzu :notworthy: :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pierwszy Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, odsłuchaj pocztę i zapinaj wrotki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zmieniaj, zmieniaj fajnie się jeździ Napisz coś o tych 15", może będzie chętny.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Można pomyśleć...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Żałobę jakąś macie, że taka cisza tu u was ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
choć to nie ja Tobie drogę zajechałem !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cieszy mnie to, na zdrówko. Widziałem panowie, że nazwa piętra się zmieniła ?![br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:46_________________________________________________"PIĘTRO PARÓWY"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale, że co ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zawsze obiecujesz, a potem w ostatniej chwili wyskakujesz, że NIE Podziękował Sorry tomeks ale zmęczony byłem ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko że, jak mają być naprawdę ładne to zawsze to chwilę potrwa, druga sprawa z 19" może być ciężko, bo nie jest to towar który (w używkach) się łatwo sprzedaje.[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 18:54_________________________________________________ ... ale w czym ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No o Tobie to już nie wspomnę, cały weekend do tyłu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiesz, myślałem że przyjadą w ciuchach roboczych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nowe walce dasz rade :>
-
[B6 AVJ] Przepływomierz (foto) - chyba czegos tam brak
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_amb_przeplywomierz_spore_zaskoczenie-t65630.0.html;msg712663#msg712663 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55711.0.html;highlight=przepływomierz+brak http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68974.0.html;highlight=przepływomierz+brak
-
[B6 AVJ] Przepływomierz (foto) - chyba czegos tam brak
Ludzie miejcie wy litość i używajcie szukajki, temat brakującego elementu ostatnio wałkowany wielokrotnie !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty dobrze wiesz o co chodzi !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował bieniek ja niewiem czy w Twojej sytuacji wypada opuszczać spoty
-
[B5 ARG] Problem z kontrolkami
Seryjnie po pierwszym lifcie jest w standarcie czyli od '97 w górę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo czytaj uważnie !!!
-
[ALL B6] Czujnik pozycjonowania dla xenonów (G76 i G78)
Może pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27990.0.html;highlight=czujnik+xenon
-
[B5 AEB] Analiza logów - lambda
Wstępnie sonda ok, następnym razem loguj pojedyncze grupy.
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Nr 28 (15A)
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Taki sposób prawie na pewno załatwisz pompę. Do testów możesz po prostu wyjąć bezpiecznik od niej.
-
[B6 BFB] Czego brakuje w moim czujniku przeplywomierza ?
Niczego ! Na zdjęciach są dwie różne przepływki.