Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Dlatego dziękujemy Ci mistrzu :notworthy: :notworthy:
  2. Pierwszy Podziękował
  3. Bieniek, odsłuchaj pocztę i zapinaj wrotki.
  4. Zmieniaj, zmieniaj fajnie się jeździ Napisz coś o tych 15", może będzie chętny.
  5. Można pomyśleć...
  6. Żałobę jakąś macie, że taka cisza tu u was ???
  7. choć to nie ja Tobie drogę zajechałem !
  8. Cieszy mnie to, na zdrówko. Widziałem panowie, że nazwa piętra się zmieniła ?![br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:46_________________________________________________"PIĘTRO PARÓWY"
  9. Zawsze obiecujesz, a potem w ostatniej chwili wyskakujesz, że NIE Podziękował Sorry tomeks ale zmęczony byłem ...
  10. Tylko że, jak mają być naprawdę ładne to zawsze to chwilę potrwa, druga sprawa z 19" może być ciężko, bo nie jest to towar który (w używkach) się łatwo sprzedaje.[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 18:54_________________________________________________ ... ale w czym ???
  11. No o Tobie to już nie wspomnę, cały weekend do tyłu
  12. Wiesz, myślałem że przyjadą w ciuchach roboczych
  13. Nowe walce dasz rade :>
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_amb_przeplywomierz_spore_zaskoczenie-t65630.0.html;msg712663#msg712663 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55711.0.html;highlight=przepływomierz+brak http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t68974.0.html;highlight=przepływomierz+brak
  15. Ludzie miejcie wy litość i używajcie szukajki, temat brakującego elementu ostatnio wałkowany wielokrotnie !!!
  16. Ty dobrze wiesz o co chodzi !
  17. Podziękował bieniek ja niewiem czy w Twojej sytuacji wypada opuszczać spoty
  18. Seryjnie po pierwszym lifcie jest w standarcie czyli od '97 w górę.
  19. mydlo czytaj uważnie !!!
  20. Może pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27990.0.html;highlight=czujnik+xenon
  21. Wstępnie sonda ok, następnym razem loguj pojedyncze grupy.
  22. Taki sposób prawie na pewno załatwisz pompę. Do testów możesz po prostu wyjąć bezpiecznik od niej.
  23. Niczego ! Na zdjęciach są dwie różne przepływki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.