Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
Czytaj ze zrozumieniem!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale to od przyszlego tygodnia rozumiem?? Bo jak od tego to nie zdążyłem.
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
Kto tak powiedział ? Przepływomierz mierzy masę zasysanego powietrza, a czujnik temperatury jego temperaturę. Są przepływomierze z czujnikiem temperatury na pokładzie i są takie bez owego czujnika.
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
Jeszcze raz: w silnikach benzynowych doładowanych "drucik" w przepływomierzu nie występuje. Realizuje on pomiar temperatury zasysanego powietrza, w silnikach "turbo" jest do tego osobny czujnik za interkulerem (w kolektorze).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z przyczyn powyższych jak najbardziej. W sumie trafna, chociaż te "atrakcje cielesne" mogły by być ciekawe...
-
[B5 AWT] Gdzie znajduje się termostat i jak go wymienić ?
AWT ma trochę inny układ chłodzenia niż starsze 1.8T (AEB, APU, ANB), tutaj termostat jest umieszczony "na" bloku silnika mniej więcej pod alternatorem. Dlatego opis wymiany termostatu nie ma tutaj zastosowania.
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
Jaki znów drucik???
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów - przeładowanie
Wydaje mi się, że raczej nie osiągniesz takiej wartości przy seryjnej przepływce (mocy).
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów - przeładowanie
....a czym ją otwierałeś, że tak nieśmiało zapytam??? Wycisnąłeś ledwie siedemdziesiąt parę gramów przy 5600 obr./min., gdzie powinieneś dobić do 120 g/s w tym silniku.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo wyczyść skrzynkę, bo PW nie można wysłać do Cię... Widziałeś?: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zderzak_przod_polift_kompletny-t74109.0.html
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
Źle założony pasek.
-
[B5 AGB] Proszę o analizę logów
Przepływka czyta zdecydowanie za mało jak na ten silnik -> korektory składu mieszanki oparte o +25%
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba było tak od razu, rzuć hasło to się coś ustawi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też pytanie, w środę oczywiście! Ciepło?, a i owszem mój termometr w samochodzie pokazał jak narazie 18oC
-
Spoty Kościerzyna
Fajnie macie chłopaki szkoda tylko, że reszta powiatu milczy.
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów - przeładowanie
002
-
[B5 APU] Prośba o analizę logów - przeładowanie
Ja bym się najpierw zajął przepływką, a potem martwił doładowaniem. Nie zastanawia was niska wartość żądana doładowania??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wydawało mi się, że pojechała przedemną teraz będzie mi wypominać, że jej nie puściłem :doh1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował Nie wiem kto za mną wyjeżdżał z parkingu ale mu się jeden zenon nie pali (chyba lewy).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie niestety też, napewno środy i poniedziałki, pozostałe dni może bym zdążył.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłeś ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mogę podjechać jutro przed spotem jak zdąże... Wąski, kontakt masz w assistance, odezwij się jutro jeżeli sprawa aktualna.
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
Możesz rozpiąć na złączkach jak Ci łatwiej, a termostat tani nie jest w tym przypadku (ale to pewnie już wiesz).
-
[B5 AEB] Jakie logi ?
Kolejne modyfikacje silnika dostawały "ulepszenia" i zmieniało się ich oznaczenie.
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
Jest to wykonalne bez wyjęcia kolektora ale jak bym miał to robić drugi raz to chyba bym się już nie męczył i go zdemontował bo nie było łatwo. Po wyjęciu alternatora i odkręceniu dolnego mocowania kolektora robisz to "na siłę" wciskając termostat, a z braku miejsca zajmuje to tyle samo co jak byś wyjął kolektor.