Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Ale to od przyszlego tygodnia rozumiem?? Bo jak od tego to nie zdążyłem.
  2. Kto tak powiedział ? Przepływomierz mierzy masę zasysanego powietrza, a czujnik temperatury jego temperaturę. Są przepływomierze z czujnikiem temperatury na pokładzie i są takie bez owego czujnika.
  3. Jeszcze raz: w silnikach benzynowych doładowanych "drucik" w przepływomierzu nie występuje. Realizuje on pomiar temperatury zasysanego powietrza, w silnikach "turbo" jest do tego osobny czujnik za interkulerem (w kolektorze).
  4. Z przyczyn powyższych jak najbardziej. W sumie trafna, chociaż te "atrakcje cielesne" mogły by być ciekawe...
  5. AWT ma trochę inny układ chłodzenia niż starsze 1.8T (AEB, APU, ANB), tutaj termostat jest umieszczony "na" bloku silnika mniej więcej pod alternatorem. Dlatego opis wymiany termostatu nie ma tutaj zastosowania.
  6. Wydaje mi się, że raczej nie osiągniesz takiej wartości przy seryjnej przepływce (mocy).
  7. ....a czym ją otwierałeś, że tak nieśmiało zapytam??? Wycisnąłeś ledwie siedemdziesiąt parę gramów przy 5600 obr./min., gdzie powinieneś dobić do 120 g/s w tym silniku.
  8. Cristoforo wyczyść skrzynkę, bo PW nie można wysłać do Cię... Widziałeś?: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zderzak_przod_polift_kompletny-t74109.0.html
  9. Źle założony pasek.
  10. Przepływka czyta zdecydowanie za mało jak na ten silnik -> korektory składu mieszanki oparte o +25%
  11. Trzeba było tak od razu, rzuć hasło to się coś ustawi.
  12. Też pytanie, w środę oczywiście! Ciepło?, a i owszem mój termometr w samochodzie pokazał jak narazie 18oC
  13. mateogda odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Fajnie macie chłopaki szkoda tylko, że reszta powiatu milczy.
  14. Ja bym się najpierw zajął przepływką, a potem martwił doładowaniem. Nie zastanawia was niska wartość żądana doładowania??
  15. wydawało mi się, że pojechała przedemną teraz będzie mi wypominać, że jej nie puściłem :doh1:
  16. Podziękował Nie wiem kto za mną wyjeżdżał z parkingu ale mu się jeden zenon nie pali (chyba lewy).
  17. Mnie niestety też, napewno środy i poniedziałki, pozostałe dni może bym zdążył.
  18. Mogę podjechać jutro przed spotem jak zdąże... Wąski, kontakt masz w assistance, odezwij się jutro jeżeli sprawa aktualna.
  19. Możesz rozpiąć na złączkach jak Ci łatwiej, a termostat tani nie jest w tym przypadku (ale to pewnie już wiesz).
  20. Kolejne modyfikacje silnika dostawały "ulepszenia" i zmieniało się ich oznaczenie.
  21. Jest to wykonalne bez wyjęcia kolektora ale jak bym miał to robić drugi raz to chyba bym się już nie męczył i go zdemontował bo nie było łatwo. Po wyjęciu alternatora i odkręceniu dolnego mocowania kolektora robisz to "na siłę" wciskając termostat, a z braku miejsca zajmuje to tyle samo co jak byś wyjął kolektor.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.