Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. mateogda odpowiedział(a) na dzikasz temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, o to urządzenie tylko na zdjęciu z allegro jest chyba inny model (może dlatego, że auto z ameryki).
  2. mateogda odpowiedział(a) na dzikasz temat w Audi A4 B6/B7
    Elektryczna pompa podciśnienia do wspomagania hamulców 8E0 927 317A (może inny model ale to chyba to).
  3. mateogda odpowiedział(a) na FANTOMAS temat w Audi A4 B6/B7
    VAGiem w blokach pomiarowych można podejrzeć temperaturę oleju w skrzyni, nie pamiętam tylko która grupa (jedna z pierwszych).
  4. Ze względu na pogodę, w tym tygodniu chyba nie, co?
  5. Talent do zdjęć młody chyba po ojcu odziedziczył, zdjęcia Giliego Tomek do dziś nikomu nie pokazał. Czyżby nie wyszło
  6. Tak nie do końca. Jak chcesz mieć dobry argument skorzystaj z usług rzeczoznawcy np. PZMotu, który jednoznacznie i na piśmie stwierdzi co jest przyczyną niedomagań. Sposób wykonania montażu w tym dobór elementów (za to odpowiada warsztat), czy wada fabryczna sprzętu (tu już odpowiedzialność spoczywa na producencie sprzętu, chociaż powinna być wykonana przez dystrybutora bądź inny podmiot odpowiedzialny).
  7. mateogda odpowiedział(a) na bober33 temat w 2.0
    16
  8. Nie do końca, bo to że przelewa mieszankę nie musi świadczyć o uszkodzeniu sondy. Zwróć uwagę na napięcie sondy w grupie 007 i na częstotliwość zmian tego napięcia przy podwyższonych obrotach biegu jałowego.
  9. Miej Ty umiar następnym razem.
  10. Czerwonego Hujdaja nie licz!
  11. Skąd ta pewność?
  12. I sterownik błędów nie wyrzuca??!, a powiedz mi jakie masz wartości w grupie 032?
  13. Tablica rejestracyjna nie jest twoją własnością, a samochód jakich wiele... więc raczej nikt im nie zabroni.
  14. i kto to mówi , może używa tego samego mydła co ty?
  15. Błędy 17521 i 17539 dotyczą tego samego problemu ale jednej i drugiej sondy (przed katalizatorem) czyli jeżeli sondy to obie.
  16. Stwierdzenie "Wszystkie silniki benzynowe z wyjątkiem ADR, AEB, AHL i AGB" wcale nie świadczy o tym, że w tych silnikach tego czujnika niema.
  17. Na której stronie to wyczytaleś??
  18. EGR-Temp. Sensor [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 14:09_________________________________________________lub gr.112 Exhaust gas temperature
  19. To nie ten parametr! Prawdopodobnie tak, ale nie jestem pewien.
  20. Czujnik temp. recyrkulacji spalin powinien być do podejrzenia w okolicach grupy 075 na vag'u, poszukaj i prawdź jego wskazania.
  21. Co się dzieje z autem czy szukacie dziury w całym? Logi są raczej bez uwagna tyle ile można wyczytać ze statycznych.
  22. Jak będziesz miał okazję zrób logi z nowej przepływki.
  23. Tak nic, a nic, nawet błędów................ to straszna lipa jest.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________ Jak zdążymy to chętnie, fuso chce logować dlatego pobieram sprzęt z magazynu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.