Treść opublikowana przez mateogda
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
Napisz do kolegi Macika http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/macius_1977-u9069.html , siedzi w temacie, więc może coś zaproponuje lub doradzi.
-
Wybuch samochodu w garażu
Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....
-
[B5 AEB] Szarpanie na gazie przy max bucie
Czas wtrysku Pb czy LPG? 30ms to zdecydowanie za dużo, seria nie przekracza 20ms (benzyny).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
[B6 AMB] Przepływomierz - spore zaskoczenie
Czy przepływomierz na zdjęciu jest od silnika AMB? Czy vag wyrzuca błędy? Niektóre przepływomierze mają wbudowany czujnik temp. zasysanego powietrza (może on być zrealizowany za pomocą diody widocznej na zdjęciu), w silnikach turbodoładowanych mierzy się temp. po turbinie i IC, więc ów czujnik występuje jako osobny element.
-
[B5 AEB] Czy gaz niszczy turbinę ?
Zakładając, że instalacja jest sprawna i poprawnie wyregulowana, stanowczo NIE!
-
[B5 ADR] Przewód masy
Konkretnie od czego, bo jest ich kilka?
-
[B5 ADP] Gdzie się znajduje czujnik temperatury IAT ?
http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(gf1ifl45bdmmmj554gtyb2nq))/FullPhoto.aspx?img=F0280130085.jpg&EinspNr=30&St= Wydaje mi się, że w ADP umiejscowiony jest w kolektorze, zaraz za przepustnicą ale głowy niedam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli silnik niepracuje.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 18:40_________________________________________________Można zrobić pomiar mocy bez pomiaru strat i nie będzie problemu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlaczego?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja byłem na hamowni ale nie celem pomiaru mocy...
-
[B5 ANB] Numer czujnika ciśnienia doładowania
Literka "C" na końcu ma duże znaczenie, te były tylko w dieslach, więc to raczej nie ten czujnik. Bosch -> 249,87zł OE Audi -> 285,63zł
-
[B5 AHL] Błędy 537, 525, 282
Jeżeli jest to wina regulacji to niemuszą... Najprościej to sprawdzić jej pracę na benzynie (było o tym sporo na forum) i/lub podjechać na stację diagnostyczną (do gazownika) zrobić analizę spalin. Zakładam, że masz jakieś pojęcie skoro chcesz (jak rozumiem) sam się za to zabierać???
-
[B5 ANB] Numer czujnika ciśnienia doładowania
038 906 051
-
[B5 AHL] Błędy 537, 525, 282
525, 537 -> LPG Poprawna regulacja instalacji. Ewentualnie uszkodzona sonda...
-
[B5 ADP] Jaki filtr fazy lotnej - BRC sequent 24
To pozostaje tylko pogratulować monterowi, podstawowy warunek "długowiecznej" sprawności listwy wtryskowej to regularna wymiana filtra. W Twoim samochodzie może być z tym problem z oczywistych względów... , a gwarację wogóle dostaleś.
-
[B5 ADP] Jaki filtr fazy lotnej - BRC sequent 24
Tak.
-
[B5 AAH] Proszę o wytłumaczenie błędu.
Tutaj chodzi o czujnik temp. zewnętrznej (jego sygnał), więc układ chłodzenia niewiele ma z nim wspólnego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI odkrywa swe oblicza... , że o reszcie nie wspomnę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zależy kto do czego przywykł, u mnie na warsztacie tak piździ, że spoty na matarni to ciepła miejscówka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli co? bez konia??
-
[B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Kolego sonda o nr 021 906 265 AG owszem jest do AEB ale po '97r., a do Twojego wedle opisu powinna być 058 906 265 i może stąd wynika problem.
-
[B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
Bo ich pomiar był robiony w innym czasie... Reszty po prostu nie widzisz, logując kilka grup zbyt rzadko są robione kolejne próbki. Tak.
-
[B7 BPW] Jak
Napisz zapytanko do kolegi OLO_GDA http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/ologda-u6961.html on będzie bardziej obeznany na temat diagnostyki multitronika w B7.