Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Napisz do kolegi Macika http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/macius_1977-u9069.html , siedzi w temacie, więc może coś zaproponuje lub doradzi.
  2. Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....
  3. Czas wtrysku Pb czy LPG? 30ms to zdecydowanie za dużo, seria nie przekracza 20ms (benzyny).
  4. Czy przepływomierz na zdjęciu jest od silnika AMB? Czy vag wyrzuca błędy? Niektóre przepływomierze mają wbudowany czujnik temp. zasysanego powietrza (może on być zrealizowany za pomocą diody widocznej na zdjęciu), w silnikach turbodoładowanych mierzy się temp. po turbinie i IC, więc ów czujnik występuje jako osobny element.
  5. Zakładając, że instalacja jest sprawna i poprawnie wyregulowana, stanowczo NIE!
  6. Konkretnie od czego, bo jest ich kilka?
  7. http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(gf1ifl45bdmmmj554gtyb2nq))/FullPhoto.aspx?img=F0280130085.jpg&EinspNr=30&St= Wydaje mi się, że w ADP umiejscowiony jest w kolektorze, zaraz za przepustnicą ale głowy niedam.
  8. Jeżeli silnik niepracuje.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 18:40_________________________________________________Można zrobić pomiar mocy bez pomiaru strat i nie będzie problemu.
  9. Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.
  10. Ja byłem na hamowni ale nie celem pomiaru mocy...
  11. Literka "C" na końcu ma duże znaczenie, te były tylko w dieslach, więc to raczej nie ten czujnik. Bosch -> 249,87zł OE Audi -> 285,63zł
  12. Jeżeli jest to wina regulacji to niemuszą... Najprościej to sprawdzić jej pracę na benzynie (było o tym sporo na forum) i/lub podjechać na stację diagnostyczną (do gazownika) zrobić analizę spalin. Zakładam, że masz jakieś pojęcie skoro chcesz (jak rozumiem) sam się za to zabierać???
  13. 525, 537 -> LPG Poprawna regulacja instalacji. Ewentualnie uszkodzona sonda...
  14. To pozostaje tylko pogratulować monterowi, podstawowy warunek "długowiecznej" sprawności listwy wtryskowej to regularna wymiana filtra. W Twoim samochodzie może być z tym problem z oczywistych względów... , a gwarację wogóle dostaleś.
  15. Tutaj chodzi o czujnik temp. zewnętrznej (jego sygnał), więc układ chłodzenia niewiele ma z nim wspólnego.
  16. GILI odkrywa swe oblicza... , że o reszcie nie wspomnę.
  17. Zależy kto do czego przywykł, u mnie na warsztacie tak piździ, że spoty na matarni to ciepła miejscówka
  18. czyli co? bez konia??
  19. Kolego sonda o nr 021 906 265 AG owszem jest do AEB ale po '97r., a do Twojego wedle opisu powinna być 058 906 265 i może stąd wynika problem.
  20. Bo ich pomiar był robiony w innym czasie... Reszty po prostu nie widzisz, logując kilka grup zbyt rzadko są robione kolejne próbki. Tak.
  21. mateogda odpowiedział(a) na FANTOMAS temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz zapytanko do kolegi OLO_GDA http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/ologda-u6961.html on będzie bardziej obeznany na temat diagnostyki multitronika w B7.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.