Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zależy od rocznika, raczej się da. Mimo to miło widzieć, że jesteś Na spoty nie przyjeżdża, a będzie nas tu linczował
-
[B5 AHL] Zabawa VAG'iem i kłopot
Normalna sprawa w tym roczniku...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie nie, bo postawił go z boku.
-
[B6 ALT] ile powietrza zasysa silnik wolnossacy[wskazania przeplywomierza]
Pytasz o silnik obciążony (w czasie jazdy) czy na biegu jałowym? Tak swoją drogą porobilibyście sobie logi dynamiczne z tego ALT i powrzucali na forum dla porównania.
-
[B6 ALT] vag311-2-dlaczego nie moge odczytac grup 007,009
To nie tak. W momencie kiedy sonda jest gotowa do pracy od sterownika zależy kiedy zaczyna ją brać pod uwagę. Potrzymaj silnik na obrotach (około 2000) lub przejedź się kawałek wtedy powinna się pojawić ostatnia "1". Zajrzyj w grupę 036, tam masz odczyt napięcia drugiej sondy (możesz zrobić krótkiego loga statycznego i wkleić na forum).
-
[B6 ALT] vag311-2-dlaczego nie moge odczytac grup 007,009
Na jakiej podstawie dochodzisz do takich wniosków??
-
[B6 ALT] vag311-2-dlaczego nie moge odczytac grup 007,009
Tak jest!
-
[B6 ALT] vag311-2-dlaczego nie moge odczytac grup 007,009
Może tu znajdziesz odpowiedź na pytanie http://www.zss.pl/~moto/www_prace_dyplomowe/praca_5_sonda.htm Niestety w przypadku twojej sondy nie jest już tak łatwo jak ze zwyklą.
-
[B6 ALT] vag311-2-dlaczego nie moge odczytac grup 007,009
To akurat tam nie masz co szukać, od 030 w górę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Choinkę trzeba ubrać No wiesz niektórzy muszą pracować, itd...[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:37_________________________________________________ Jak będziesz tyle lat po ślubie co ja to nie będzie cię już to tak śmieszyć :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na wiosne Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).
-
[ALL B5] Dioda od hamulca mruga
Napisz w jakich okolicznościach pojawił się problem może to nam coś podpowie. Druga sprawa A4 bez ABSu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomala i zapraszam na spoty trojmiejskie!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sektor B10
-
[B6 ALT] Kilka błędów silnika
Jeżeli na benzynie też wywala wypadanie zapłonu!
-
[B6 ALT] Kilka błędów silnika
Mogły ale nie musiały! 17544 - może wynikać z nieprawidłowej regulacji instalacji lpg, 16684 i 16688 - mogą być spowodowane nierównomiernym wydatkiem wtryskiwaczy gazowych. 18010 - to raczej słabiutki akumulator.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto jeszcze chce klubowe futro na zime pisać na PW!! tomeks32 ciebie to też dotyczy, bo już zapomniałem czy chciałeś polar czy bluzę i jaki rozmiar? W środę będę zbierał kaskę żeby złożyć zamówienie przed 10 grudnia.
-
[B5 ALZ] Ryczące na maksa radio (oryginał) po odpaleniu auta - co z tym zrobić ?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_problem_z_glosnoscia_radia_chorus_podgrzewanie_procka-t24032.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nawet się nie pochwalił Grilla jakiegoś byś zrobił z tej okazji, wódke postawił czy coś...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To dobrze, niech się kręci
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Od tego co się je Podziękował za spota!! mydlo ja rozumiem żeś się zakochał ale ten jeden dzień w tygodniu mógbyś jej odpuścić.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Hej tam ziomy, jak tam wasze spocenie wyszło??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!
-
[B6 ALT] kontrolka płynu chłodzacego
No to sprawdź czy czujnik na chłodnicy jest podłączony (na dole po stronie kierowcy jeżeli dobrzepamiętam). Chłodnice do rozrządumusieli zdjąć, może zapomnieli podłączyć czujnika.
-
[B6 ALT] kontrolka płynu chłodzacego
Na początek może sprawdź wtyczkę pod zbiorniczkiem wyrównawczym.