Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Zależy od rocznika, raczej się da. Mimo to miło widzieć, że jesteś Na spoty nie przyjeżdża, a będzie nas tu linczował
  2. Normalna sprawa w tym roczniku...
  3. Właśnie nie, bo postawił go z boku.
  4. Pytasz o silnik obciążony (w czasie jazdy) czy na biegu jałowym? Tak swoją drogą porobilibyście sobie logi dynamiczne z tego ALT i powrzucali na forum dla porównania.
  5. To nie tak. W momencie kiedy sonda jest gotowa do pracy od sterownika zależy kiedy zaczyna ją brać pod uwagę. Potrzymaj silnik na obrotach (około 2000) lub przejedź się kawałek wtedy powinna się pojawić ostatnia "1". Zajrzyj w grupę 036, tam masz odczyt napięcia drugiej sondy (możesz zrobić krótkiego loga statycznego i wkleić na forum).
  6. Na jakiej podstawie dochodzisz do takich wniosków??
  7. Może tu znajdziesz odpowiedź na pytanie http://www.zss.pl/~moto/www_prace_dyplomowe/praca_5_sonda.htm Niestety w przypadku twojej sondy nie jest już tak łatwo jak ze zwyklą.
  8. To akurat tam nie masz co szukać, od 030 w górę!
  9. Choinkę trzeba ubrać No wiesz niektórzy muszą pracować, itd...[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:37_________________________________________________ Jak będziesz tyle lat po ślubie co ja to nie będzie cię już to tak śmieszyć :gwizdanie:
  10. Na wiosne Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).
  11. Napisz w jakich okolicznościach pojawił się problem może to nam coś podpowie. Druga sprawa A4 bez ABSu?
  12. Witam ziomala i zapraszam na spoty trojmiejskie!!!
  13. Jeżeli na benzynie też wywala wypadanie zapłonu!
  14. Mogły ale nie musiały! 17544 - może wynikać z nieprawidłowej regulacji instalacji lpg, 16684 i 16688 - mogą być spowodowane nierównomiernym wydatkiem wtryskiwaczy gazowych. 18010 - to raczej słabiutki akumulator.
  15. Kto jeszcze chce klubowe futro na zime pisać na PW!! tomeks32 ciebie to też dotyczy, bo już zapomniałem czy chciałeś polar czy bluzę i jaki rozmiar? W środę będę zbierał kaskę żeby złożyć zamówienie przed 10 grudnia.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_problem_z_glosnoscia_radia_chorus_podgrzewanie_procka-t24032.0.html
  17. Nawet się nie pochwalił Grilla jakiegoś byś zrobił z tej okazji, wódke postawił czy coś...
  18. To dobrze, niech się kręci
  19. Od tego co się je Podziękował za spota!! mydlo ja rozumiem żeś się zakochał ale ten jeden dzień w tygodniu mógbyś jej odpuścić.
  20. Hej tam ziomy, jak tam wasze spocenie wyszło??
  21. Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!
  22. No to sprawdź czy czujnik na chłodnicy jest podłączony (na dole po stronie kierowcy jeżeli dobrzepamiętam). Chłodnice do rozrządumusieli zdjąć, może zapomnieli podłączyć czujnika.
  23. Na początek może sprawdź wtyczkę pod zbiorniczkiem wyrównawczym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.