Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Niesądze żeby silnik AMB miał coś więcej niż standardowe OBD II... Większość dobrych instalacji gazowych radzi sobie z "przedwtryskiwaniem", więc nie powinno być problemu.
  2. 002 lub 003 dynamicznie - przepływomierz, 032 ststycznie - korektor addatywny i multiplikacyjny, 033 dynamicznie - sonda lambda i korektor chwilowy, oprócz tego 004 - temp. silnika i oczywiście odczyt błędow. Mi to raczej wyglada na przepływkę -> małe CO i duże O2, pozatym przy padnietej sondzie auto jedzie (prawie) normalnie.
  3. To ja się spóźnie trochę....
  4. W tygodniu, wieczorkiem, chętnie....
  5. Przy dużej różnicy temperatur klimatronik zawsze w pierwszej fazie pracuje na obiegu wewnetrznym żeby efektywniej uzyskać żądaną temperaturę. Po paru minutach powinien przełączyć na obieg zewnętrzny i wtedy możesz właściwie wykorzystać swój magiczny guzik "(autko z zawiniętą strzałką )".
  6. Ostatni po stronie pasażera...
  7. Spróbuj zakodować na nowo panel klimatronika, czasami pomaga.
  8. Napisz może jaki masz problem?
  9. Dlatego poczekamy.... i zobaczymy co z tego wyjdzie.
  10. Na pin drugi czujnika przychodzi masa wspólna czujników klimatronika z pinu A9, A12 w panelu.
  11. Czyli mówisz o stanie silnika, a nie o przebiegu jeżeli dobrze rozumiem. Swoją drogą uważasz, że 10w40 bedzie na lato lepszy od 5w40 czy choćby jakiego kolwiek Xw50?
  12. Mówcie co chcecie, ale ja tam nie widzę związku rodzaju oleju z przebiegiem na liczniku...
  13. Jeżeli program był dobrze zrobiony, a nie sposobem "moc ponad wszystko", to nie będzie problemu. Niestety podejżewam, że gazownik choćby chcial to niejest w stanie tego stwierdzić przed montażem.
  14. Zasadniczo nie sama moc jest problemem, raczej sposób modyfikacji czasów wtrysku i mapy kąta wyprzedzenia zapłonu.
  15. A konkretnie co ta analiza wykazala? Dostaleś jakiś wydruk?
  16. Konkretów nieznam, ale instalacja niejest dużo droższa od zwykłej sekwencji, ponieważ różni się praktycznie sterownikiem.
  17. Flashlube jest zupełnie zbędny w tym silniku, a do ceny musisz jeszcze doliczyć dolewkę co 15 tys. Co do zbiornika, bez uprawiania kowalstwa wchodzi 59l/630.
  18. To się chyba diesla tyczyło? Pozatym możesz pociągnąć na niższym biegu, np. na dwójce...
  19. Nie zagłębiałem jeszcze tematu, bo niema zbytu na to póki co, ale wiem że lista niejest najaktualniejsza.
  20. Kiedyś wystawiali zaświadczenie dopiero jak we wrześniu na zjaęcia dotarłeś Możesz napisać podanie o odroczenie z ważnych powodów rodzinnych tylko wtedy mile widziane stałe zatrudnienie, dziewczyna w ciąży i kredyt do spłacenia. Byle do grudnia!
  21. Robiąc logi dynamiczne kręć silnik do końca "zielonego pola", a przynajmniej do obrotów przy których twój silnik osiąga moc maksymalną.
  22. Niewien jak w dieslu ale w benzynkach (mk3), wyrzuca błąd czujnika przędkość obrotowej dopuki nie uruchomisz silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.