Treść opublikowana przez mateogda
-
[B6 AMB] OBD C - jaka norma emisji spalin na Kalifornie ?
Niesądze żeby silnik AMB miał coś więcej niż standardowe OBD II... Większość dobrych instalacji gazowych radzi sobie z "przedwtryskiwaniem", więc nie powinno być problemu.
-
[B5 ARG] logi z analizatora spalin ze stacji diagnostycznej
002 lub 003 dynamicznie - przepływomierz, 032 ststycznie - korektor addatywny i multiplikacyjny, 033 dynamicznie - sonda lambda i korektor chwilowy, oprócz tego 004 - temp. silnika i oczywiście odczyt błędow. Mi to raczej wyglada na przepływkę -> małe CO i duże O2, pozatym przy padnietej sondzie auto jedzie (prawie) normalnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja się spóźnie trochę....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W tygodniu, wieczorkiem, chętnie....
-
[ALL B5] czy na klimie zawsze jest właczona recyrkulacja??
Przy dużej różnicy temperatur klimatronik zawsze w pierwszej fazie pracuje na obiegu wewnetrznym żeby efektywniej uzyskać żądaną temperaturę. Po paru minutach powinien przełączyć na obieg zewnętrzny i wtedy możesz właściwie wykorzystać swój magiczny guzik "(autko z zawiniętą strzałką )".
-
[B6 ASN] Jaka jest kolejność numeracji cylindrów w silnikach V6 ?
Ostatni po stronie pasażera...
-
[B5 AFN] Instalacja czujnika wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji
Spróbuj zakodować na nowo panel klimatronika, czasami pomaga.
-
[B5 AFN] Instalacja czujnika wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji
Napisz może jaki masz problem?
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
Dlatego poczekamy.... i zobaczymy co z tego wyjdzie.
-
[B5 AFN] Instalacja czujnika wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji
Na pin drugi czujnika przychodzi masa wspólna czujników klimatronika z pinu A9, A12 w panelu.
-
[B5 ADR] Jaki olej po 230.000 km ?
Czyli mówisz o stanie silnika, a nie o przebiegu jeżeli dobrze rozumiem. Swoją drogą uważasz, że 10w40 bedzie na lato lepszy od 5w40 czy choćby jakiego kolwiek Xw50?
-
[B5 ADR] Jaki olej po 230.000 km ?
Mówcie co chcecie, ale ja tam nie widzę związku rodzaju oleju z przebiegiem na liczniku...
-
[B5 ADP] stag 300 Olsztyn
Tak.
-
[B5 1.8T] czip + gaz
Jeżeli program był dobrze zrobiony, a nie sposobem "moc ponad wszystko", to nie będzie problemu. Niestety podejżewam, że gazownik choćby chcial to niejest w stanie tego stwierdzić przed montażem.
-
[B5 1.8T] czip + gaz
Zasadniczo nie sama moc jest problemem, raczej sposób modyfikacji czasów wtrysku i mapy kąta wyprzedzenia zapłonu.
-
[B5 ADP] Zbyt bogata mieszanka paliwa
A konkretnie co ta analiza wykazala? Dostaleś jakiś wydruk?
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
Konkretów nieznam, ale instalacja niejest dużo droższa od zwykłej sekwencji, ponieważ różni się praktycznie sterownikiem.
-
Flashlube (system dodatkowego smarowania zaworów)
Flashlube jest zupełnie zbędny w tym silniku, a do ceny musisz jeszcze doliczyć dolewkę co 15 tys. Co do zbiornika, bez uprawiania kowalstwa wchodzi 59l/630.
-
[B5 ARG] Prośba o analizę logów
To się chyba diesla tyczyło? Pozatym możesz pociągnąć na niższym biegu, np. na dwójce...
-
[B5 1.6 AHL] Dziwne objawy przy pierwszym przełączeniu na gaz
Chyba zielone w Dream'ie ?
-
[ALL B7] Gaz do silnika 1.8T
Nie zagłębiałem jeszcze tematu, bo niema zbytu na to póki co, ale wiem że lista niejest najaktualniejsza.
-
Powołanie do czynnej służby...
Kiedyś wystawiali zaświadczenie dopiero jak we wrześniu na zjaęcia dotarłeś Możesz napisać podanie o odroczenie z ważnych powodów rodzinnych tylko wtedy mile widziane stałe zatrudnienie, dziewczyna w ciąży i kredyt do spłacenia. Byle do grudnia!
-
[B5 ARG] Prośba o analizę logów
Robiąc logi dynamiczne kręć silnik do końca "zielonego pola", a przynajmniej do obrotów przy których twój silnik osiąga moc maksymalną.
-
[INNE] Proszę o analizę błędów silnika - Golf mk3
Niewien jak w dieslu ale w benzynkach (mk3), wyrzuca błąd czujnika przędkość obrotowej dopuki nie uruchomisz silnika.