Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5] Chce wstawic alarm
Ja mogę polecić Proximę, ma ten alarm w trzecim aucie i zawsze było ok. Oczywiście zależy czy chcesz alarm ze sterowaniem centralnym zamkiem czy potrzebyjesz coś więcej?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
adadur nie licz na ekipę z trójmiasta jak pod domem nie mogą się zebrać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zbiera się ktoś w sobotę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
[1.6 ADP 95r]drogo czy nie drogo za wymiane elementow zawieszenia?
Robiliśmy ostatnio u szwagra w A8 oba górne Lemfordery (350 zł komplet na strone po firmowych upustach). Robota 30 min. do 1 godz. na stronę. Nowe śruby i potem zbieżność to raczej końeczność.
-
Problem z przewodami zapłonowymymi silnik 1,6 ADP
Niepamiętam dokładnie ale coś koło tego i właśnie we Focie. Moje drugie Audi którym jeżdże na Championach jak narazie bez powodów do narzekań. Pozdro!
-
Problem z przewodami zapłonowymymi silnik 1,6 ADP
Ja kupiłem Championy i niemam tego problemu. 12 tys. od wymiany kabli jak narazie bez najmniejszego zgrzytu :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pojadę tylko nie w tą sobotę (urodziny teścia )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
... no więc dr Zło, jeżeli można wtrącić, na poprzednim spocie rozmawialiśmy o spotkaniu w Słupsku, i co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to chyba cię widzieliśmy ziomuś, ale niestety 15 to 15. Czekaliśmy do 15:40 więc niewiele ci zabrakło
-
[B5 ADR] Błąd mieszanki - 00561
U mnie jak wywaliło ten błąd na gazie musiałem zrobić z 5 km na PB żeby dało się go wogóle wykasować, dopiero wtedy spaliny wróciły do normy. Może faktycznie LPG odjechało za daleko od normy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W jedności siła Panowie! Nic tylko pogratulować!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Troche wczeście, ale może się uda?!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano :exclaim:
-
[ALL B5] Migająca kontrolka "żółta z zarysem samochodu"
Vag się kłania, sygnalizuje błąd chwilowy lub sporadyczny. '97 ciekawe? Chyba, że chodzi o tą z kluczykiem?
-
[B5 1.8 ADR} Problem z wyborem akumulatora.
Jeżeli robisz krótkie przeloty weź mniejszy, jak długie to większy. Swoją drogą dlaczego uparłeś się na dwie skrajności jest przecież wiele akumulatorów pomiędzy?
-
[B5 1.8 ADR} Problem z wyborem akumulatora.
Skoro na pracującym silniku jest mniej niż na wyłączonym to spekulowałbym na temat poprawności ładowania Co do Aku 55Ah centry, to BARDZO trafny wybór.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1 albo 3 ok ale weekend odpada
-
[A4 B5 1.8TQ AEB] Drgania samochodu na luzie
W zasadzie tak jeżeli chodzi o czujnik, natomiast układ zapłonowy po stronie wtórnej niejest diagnozowany przez ECU chyba, że korekta spalania stukowego osiągnie wartość graniczną. Wtedy wywali błąd... Może na którejś świecy pękł izolator albo zaciekła olejem?
-
przetwornica 220v pod zapalniczke
Mam i używam do laptopa ale 12 na 19 bo troche bezsensu robić 220 z 12 po to żeby wrucić na 19. Fajna sprawa tylko nienależy przesadzać z obciążeniem takiej przetwornicy.
-
[A4 B5 1.8TQ AEB] Drgania samochodu na luzie
Może świeca niedomaga, wypada mu iskra dlatego przyśpiesza zapłon? Albo czujnik położenia wału szwankuje...
-
AAH 2.8 proszę o analize blędów. Bardzo proszę.
Może warto by to wrzucić w sugstie żeby przy temacie problemu odrazu delikwent pisał czy auto posiada LPG czy NIE.
-
AAH 2.8 proszę o analize blędów. Bardzo proszę.
Na początek wartoby sprawdzić szczelność dolotu powietrza i ciśnienie pompy paliwa.
-
[B5 2,8]Sonda Lambda uzywana?? warto?
Sonda lambda jest czujnikiem który się zużywa, "wypala" więc chyba nie warto inwestować w używki, którem mają przelatane więcej niż parę setek może tysięcy. Najlepiej kupić nową i orginalną i koniecznie zachowaj paragon.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
21.04 i co? Znów zapadnie decyzja w sobotę o 16.30, że o 17.00 jest spot, a potem pretensje, że nikogo nie było.