Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Niewiele ale na początek chociaż coś http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(5l52yjqalzayu521ej1zq145))/Samochod1.aspx?L=019&Reg=1033
  2. ok, tylko czego? Grubość przewodów zasilających w obu przypadkach jest taka sama, każde włókno w H4 ma osobny bezpiecznik 10A. Skoro są orginalne lampy z żarówkami H7 to jest tylko pytanie czy w takiej wersji długie świecą razem z mijania, jeżeli tak ta niema problemu. Różnice muszą być w samym przełączniku, przełącza lub dołącza. W H4 z prostej przyczyny nie mogą świecić dwa włókna jednocześnie, może to wpłynąć na trwałość, żarówek.
  3. Biorąc pod uwagę, że mrugając długimi (wajcha do siebie) na włączonych mijania świeci się cały komplet 210W to wydaje mi się, że wytrzyma. Kwestia czy nie będziesz musiał wymienić przełącznika żeby zaświecić cały komplet?
  4. ...ale czy ktoś cię zmuszał? Trzeba było obejrzeć zanim kupiłeś, a nie kupować kota w worku.
  5. Ja bym stawiał na termostat, ale za poradą wyczyszcze jutro styki (bo łatwiej i taniej i szybciej)
  6. Membrankę kolega Gejzer ma sprawną bo ciśnienie trzyma wzorcowo.
  7. Witamy i zapraszamy na spoty
  8. Może masz dołożony buzer, który piszczy gdy zapomniesz zgasić światła? Ten sam buzer (źle podłączony) będzie piszczał kiedy przełączysz z mijania na długie.
  9. Ja się nie wypowiadam z powodów powyższych, 9 mnie niema. Co do trójmiasta? DZIADY to dobre, chyba faktycznie
  10. To może fotka owej śrubki
  11. To drugie, w pamięci nieulotnej. Kasują się tylko parametry autoadaptacyjne.
  12. Pomorze Wita
  13. Niechce wprowadzać zamentu ale może 2.06 albo 16.06 ,bo 9.06 to jedyny mój długi weekend w tym roku i jedziemy na domek więc nie dam rady
  14. Oby tak dalej Panowie! Albo lepiej?
  15. 95 do 01, dlaczego nie skorzystasz z łącza diagnostycznego?
  16. Zobaczymy kto będzie ,bez nerwacji
  17. ale kto to edytuje? jaki może?
  18. Blos to zwykły gaźnik przystosowany do dawkowania LPG nic pozatym... Napewno jest lepszy od zwykłego miksera w I gen. ale do sekwencji bym go nie równał.
  19. Dobry Użyj szukajki było milion razy
  20. Nasz firma przez pewien czas serwisowała piętnastoletni "wózek widłowy" napędzany LPG, którego gaźnik do złudzenia przypominał system BLOSe firmy BRC, więc proszę niemówcie o cudowności tego systemy. Podobny patent stosował też ford w swoich gaźnikach.
  21. Jeżeli chodzi o sterownika Maxi Lambda firmy Lecho to zdecydowanie TAK.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.