Treść opublikowana przez mateogda
-
dobieranie tarcz i kloców hamulcowych
Niewiele ale na początek chociaż coś http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(5l52yjqalzayu521ej1zq145))/Samochod1.aspx?L=019&Reg=1033
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
oki
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
ok, tylko czego? Grubość przewodów zasilających w obu przypadkach jest taka sama, każde włókno w H4 ma osobny bezpiecznik 10A. Skoro są orginalne lampy z żarówkami H7 to jest tylko pytanie czy w takiej wersji długie świecą razem z mijania, jeżeli tak ta niema problemu. Różnice muszą być w samym przełączniku, przełącza lub dołącza. W H4 z prostej przyczyny nie mogą świecić dwa włókna jednocześnie, może to wpłynąć na trwałość, żarówek.
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
Biorąc pod uwagę, że mrugając długimi (wajcha do siebie) na włączonych mijania świeci się cały komplet 210W to wydaje mi się, że wytrzyma. Kwestia czy nie będziesz musiał wymienić przełącznika żeby zaświecić cały komplet?
-
Problem z przewodami zapłonowymymi silnik 1,6 ADP
...ale czy ktoś cię zmuszał? Trzeba było obejrzeć zanim kupiłeś, a nie kupować kota w worku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 ADR] 1.8 z 96 kody błędów z VAG'a
Ja bym stawiał na termostat, ale za poradą wyczyszcze jutro styki (bo łatwiej i taniej i szybciej)
-
[B5 ABC] Silnik gaśnie podczas jazdy
Membrankę kolega Gejzer ma sprawną bo ciśnienie trzyma wzorcowo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty
-
Problem ze światłami piszczy przy zmianie z mijania na drogowe
Może masz dołożony buzer, który piszczy gdy zapomniesz zgasić światła? Ten sam buzer (źle podłączony) będzie piszczał kiedy przełączysz z mijania na długie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja się nie wypowiadam z powodów powyższych, 9 mnie niema. Co do trójmiasta? DZIADY to dobre, chyba faktycznie
-
Problem z znalezieniem ubytku brakującej śruby
To może fotka owej śrubki
-
Czy bledy znikaja po odlaczeniu zasilania?
To drugie, w pamięci nieulotnej. Kasują się tylko parametry autoadaptacyjne.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pomorze Wita
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niechce wprowadzać zamentu ale może 2.06 albo 16.06 ,bo 9.06 to jedyny mój długi weekend w tym roku i jedziemy na domek więc nie dam rady
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oby tak dalej Panowie! Albo lepiej?
-
[A4 tdi] Czy ma ktoś w domu program AUTO DATA
95 do 01, dlaczego nie skorzystasz z łącza diagnostycznego?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zobaczymy kto będzie ,bez nerwacji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale kto to edytuje? jaki może?
-
System Blos
Blos to zwykły gaźnik przystosowany do dawkowania LPG nic pozatym... Napewno jest lepszy od zwykłego miksera w I gen. ale do sekwencji bym go nie równał.
-
[A4 tdi] Czy ma ktoś w domu program AUTO DATA
że 9 niby?
-
[B5 95r. 1.8] Jaki olej zalac??
Dobry Użyj szukajki było milion razy
-
System Blos
Nasz firma przez pewien czas serwisowała piętnastoletni "wózek widłowy" napędzany LPG, którego gaźnik do złudzenia przypominał system BLOSe firmy BRC, więc proszę niemówcie o cudowności tego systemy. Podobny patent stosował też ford w swoich gaźnikach.
-
Czy jest interfejs LPG do LOVATO TOMASETTO?
Jeżeli chodzi o sterownika Maxi Lambda firmy Lecho to zdecydowanie TAK.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zobaczymy