Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Możliwe... Mapy ok, warto jeszcze spradzić czy listwa nie popuszcza gazu w kolektor. Gasząc wieczorem samochód na gazie zdejmij na noc wąż z listwy wtryskowej. Tylko nie wszystko na raz!
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Zdecydowanie lepiej jest stroić instalację LPG obserwując korektory strojenia mieszanki, a nie czasy wtrysku benzyny, bo skąd możesz mieć pewność, że na benzynie jest wszystko ok. Problemy się pojawiają kiedy są zbyt duże różnice między strojeniem benzyny i gazu. Jeżeli jeżdżąc na benzynie cały dzień następnego dnia auto odpali normalnie to wina może być po stronie regulacji LPG. Tak miałem u siebie, mimo tego, że rok jeździłem bez problemów.
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Skasuj błąd, pojeździj dwa dni na benzynie i sprawć czy odpalanie się poprawi i czy błąd powróci. Jeżeli problem zniknie to sprawa jest prosta: instalacja gazowa przelewa mieszankę!
-
[B5 ABC] wymiana zegarów-predkosciomierz oszukuje
Nie bierz wszystkiego na poważnie Przyjeć na spota to pogadamy!
-
[B5 ABC] wymiana zegarów-predkosciomierz oszukuje
Niedość, że poprzedni licznik popsułeś przez te ramki, pierścienie czy jak to tam zwał to jeszcze w drugim chcesz wskazówki ręcznie przekładać? Wydaje mi się, że wystarczy go odpowiednio zakodowć do silnika 6cyl., przynajmniej jeżeli chodzi o obroty. Gorzej może być z kontrolkami.
-
[B5 ABC] wolne obroty
680 - 820 (autodata)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Orginal Audi Xsenon, bez żadnych kombinacji. Auto dzisiaj zarejestrowane, więc dopiero je poznaje chociaż to nasza druga A4.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:> Aż głową o sufit zahaczyłem uniesiony dumą czytając twojego posta, też byłem mile zaskoczony tym "spotkaniem". Serdecznie POZDRAWIAM i może do zobaczenia w sobotę???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja poczekam na odp. Keżora, bo pisałem do niego w zeszłym tygodniu i się nie odezwał. Jak by co ustalimy w sobotę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! i Zapraszamy na spot!!!
-
[B5 ADP] Kolejność podłączenia kabli do aparatu zapłonowego
1-3-4-2 jak zostawiłeś jeden podłączony to niepowinieneś mieć problemu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak byś był tak dobry , oddam jak ruszy następna tura!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokładnie tak, chociaż bardziej się spodziewałem, że po nadwoziu się ktoś kapnie. Teraz jeszcze na Keżor'a czekam, bo mi ramki odjechały.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Narazie nie dam rady, zrobimy jakieś ładne na spocie to wrzuce (chyba, że z blachami nie zdąże do soboty )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do soboty...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wakacje się skończyły, więc nie będzie tłoczno, a jak będzie to na polankę pojedziemy
-
Tiptronic czy manual w A4 3.0 TDI?
Dlaczego?Tiptronic, moim zdaniem!
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Wszyscy w rodzinie jeździmy na LPG (diesle wymarły) poczynając od cywilnych pojemności typu 1.6, a kończąc na 4,2 ABZ w A8 i wszystkie auta chodzą bez problemu. Rozumiem, że samochód ice'a mógłby być problemem dla amatora, ale Lukas'a strzała z mocą deklarowaną 220 PS nie powinna stanowić żadnego problemu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko nie startujcie z tekstem, że przedwczoraj rano mamy spot, bo znowu nikt nie zdąży 8.09.07? pre_pl pożyczysz płytkę z Wisły? Obglądnął bym sobie (jeżeli masz kopię oczywiście?)
-
[B5 1.6] Pali PB i LPG jednoczesnie?
...z innego tematu Spr. emulator wtrysku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To nam się zrobi tłoczno na spotach , Witaj!!!
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
i wogóle jakie linki?
-
[B5 AEB] Jakie dysze wtrysków, jakie cewki?
Nie czarny i nie brązowy tylko ten trzeci, a cewka w zasadzie obojętnie która!
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Duzo pali na benzynie,chyba lambda,logi
Normalnie czary z mleka... Spawdzałeś czy niema różnic potencjałów pomiędzy silnikiem - nadwoziem - akumulatorem? Jak podłączysz masę lpg pod nadwozie (na lewym kielichu, strona kierowcy) to powinno być ok. Jeżeli nie będzie, to spróbuj odłączyć emulację sondy (szary kabel) i podłączyć sondę normalnie do ECU + wpiąć fioletowy do odczytu. Jak byś jeszcze napisał jaki masz sterownik do gazu może będzie troszkę łatwiej
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Duzo pali na benzynie,chyba lambda,logi
tzn. jakie alternatywy wypróbowałeś i jaka była reakcja?