Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Możliwe... Mapy ok, warto jeszcze spradzić czy listwa nie popuszcza gazu w kolektor. Gasząc wieczorem samochód na gazie zdejmij na noc wąż z listwy wtryskowej. Tylko nie wszystko na raz!
  2. Zdecydowanie lepiej jest stroić instalację LPG obserwując korektory strojenia mieszanki, a nie czasy wtrysku benzyny, bo skąd możesz mieć pewność, że na benzynie jest wszystko ok. Problemy się pojawiają kiedy są zbyt duże różnice między strojeniem benzyny i gazu. Jeżeli jeżdżąc na benzynie cały dzień następnego dnia auto odpali normalnie to wina może być po stronie regulacji LPG. Tak miałem u siebie, mimo tego, że rok jeździłem bez problemów.
  3. Skasuj błąd, pojeździj dwa dni na benzynie i sprawć czy odpalanie się poprawi i czy błąd powróci. Jeżeli problem zniknie to sprawa jest prosta: instalacja gazowa przelewa mieszankę!
  4. Nie bierz wszystkiego na poważnie Przyjeć na spota to pogadamy!
  5. Niedość, że poprzedni licznik popsułeś przez te ramki, pierścienie czy jak to tam zwał to jeszcze w drugim chcesz wskazówki ręcznie przekładać? Wydaje mi się, że wystarczy go odpowiednio zakodowć do silnika 6cyl., przynajmniej jeżeli chodzi o obroty. Gorzej może być z kontrolkami.
  6. mateogda odpowiedział(a) na jaskil temat w Audi A4 B5
    680 - 820 (autodata)
  7. Orginal Audi Xsenon, bez żadnych kombinacji. Auto dzisiaj zarejestrowane, więc dopiero je poznaje chociaż to nasza druga A4.
  8. :> Aż głową o sufit zahaczyłem uniesiony dumą czytając twojego posta, też byłem mile zaskoczony tym "spotkaniem". Serdecznie POZDRAWIAM i może do zobaczenia w sobotę???
  9. Ja poczekam na odp. Keżora, bo pisałem do niego w zeszłym tygodniu i się nie odezwał. Jak by co ustalimy w sobotę.
  10. Witaj! i Zapraszamy na spot!!!
  11. 1-3-4-2 jak zostawiłeś jeden podłączony to niepowinieneś mieć problemu.
  12. Jak byś był tak dobry , oddam jak ruszy następna tura!
  13. Dokładnie tak, chociaż bardziej się spodziewałem, że po nadwoziu się ktoś kapnie. Teraz jeszcze na Keżor'a czekam, bo mi ramki odjechały.
  14. Narazie nie dam rady, zrobimy jakieś ładne na spocie to wrzuce (chyba, że z blachami nie zdąże do soboty )
  15. wakacje się skończyły, więc nie będzie tłoczno, a jak będzie to na polankę pojedziemy
  16. Dlaczego?Tiptronic, moim zdaniem!
  17. Wszyscy w rodzinie jeździmy na LPG (diesle wymarły) poczynając od cywilnych pojemności typu 1.6, a kończąc na 4,2 ABZ w A8 i wszystkie auta chodzą bez problemu. Rozumiem, że samochód ice'a mógłby być problemem dla amatora, ale Lukas'a strzała z mocą deklarowaną 220 PS nie powinna stanowić żadnego problemu.
  18. tylko nie startujcie z tekstem, że przedwczoraj rano mamy spot, bo znowu nikt nie zdąży 8.09.07? pre_pl pożyczysz płytkę z Wisły? Obglądnął bym sobie (jeżeli masz kopię oczywiście?)
  19. ...z innego tematu Spr. emulator wtrysku
  20. To nam się zrobi tłoczno na spotach , Witaj!!!
  21. i wogóle jakie linki?
  22. Nie czarny i nie brązowy tylko ten trzeci, a cewka w zasadzie obojętnie która!
  23. Normalnie czary z mleka... Spawdzałeś czy niema różnic potencjałów pomiędzy silnikiem - nadwoziem - akumulatorem? Jak podłączysz masę lpg pod nadwozie (na lewym kielichu, strona kierowcy) to powinno być ok. Jeżeli nie będzie, to spróbuj odłączyć emulację sondy (szary kabel) i podłączyć sondę normalnie do ECU + wpiąć fioletowy do odczytu. Jak byś jeszcze napisał jaki masz sterownik do gazu może będzie troszkę łatwiej
  24. tzn. jakie alternatywy wypróbowałeś i jaka była reakcja?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.