Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Stawiałbym na pasek lub rolkę napinacza (łożysko) ale faktycznie lepsze nagranie by pomogło.
  2. Obecnym DZIĘKUJEMY ! :th:
  3. Trochę niewporządku wszyscy ustawili się pod Ciebie, a teraz się migasz?
  4. raczej przypadkowa zbieżność między usterką a montażem instalacji. Nie koniecznie ! , źle skonfigurowana instalacja będzie powodowała "rozstrojenie" mapy wtrysku benzyny i jeżeli się nie mylę mapy kąta wyprzedzenia zapłonu, a ponieważ przy rozruchu elektronika nie koryguje parametrów bieżących zależnych od sondy czy czujników spalania stukowego, stąd problemy z rozruchem.
  5. narazie nie, ale pracujemy nad tym
  6. Inaczej się nie obejdzie.
  7. kto ma święta w sobotę, przyjeżdża w środę na 20
  8. Do radioodbiorników z elektronicznym autoreversem są (a przynajmniej swojego czasu były) adaptery z mechanicznym przeniesieniem napędu na drugą rolkę. Jeżeli takowego niemasz to autorevers może wariować ponieważ kręci się tylko jedna rolka. Oczywiście rozumiem, że jak włączysz zwykłą kasete to odtwarza normalnie?.
  9. Jeżeli cała tablica słabiej świeci to napewno nie żarówka, bo tych jest więcej niż jedna. Regulacja jasności wogóle reaguje?
  10. AEB ma wtryskiwacz o wydatku 260 do 300 cm3/min. (058 133 551), AWT ma wtryskiwacz o wydatku 250 do 290 cm3/min. (06B 133 551 M) podobnie jak ANB produkowany od '99r. Więc wydaje mi się, że AEB nie będzie chodził na mapie od AWT tak jak nie chodzi na mapie od ANB. Inne wtryski benzyny dają różne czasy wtrysku przy takich samych obciążeniach, tym samym inaczej układa się mapa integratorów LPG. Prze dobrych wiatrach będzie potrzebna "mała" korekta.
  11. mateogda odpowiedział(a) na mareks84 temat w 1.8T
    Analiza spalin, kompresja i diagnostyka vag'iem mogłyby wstępnie wskazać przyczynę. Olej w IC i w wydechu mogą światczyć o turbinie! Stąd spadek mocy. Olej w wydechu mógł też zapchać katalizator.
  12. mateogda odpowiedział(a) na marcin83 temat w 1.6
    Wątek raczej nie nadaje się do działu technicznego, bo jak rozumiem dotyczy kwestji merytorycznej winy mechanika, a nie usunięcia usterki. Moim zdaniem, jeżeli napinacz faktycznie był wymieniany, odpowiedzialność ponosi producent części poprzez dystrybutora i w ich gestji jest ewentualne zbadanie poprawności montażu. Z drugiej zaś strony przy wymianie rozrządu wymienia się rolkę napinacza, sam napinacz niekoniecznie.
  13. Niemcy nie wymieniają świec dopuki auto chodzi...
  14. a świece kiedy ostatnio wymieniane?[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 12:37 _________________________________________________ prędzej moduł zapłonowy
  15. Ja mam szeregowo ale nie z nagrzewnicą tylko z podgrzewaniem (chłodzeniem) podstawy filtra oleju i jest :th:
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9180.0.html
  17. Zależy co pokaże !
  18. ...chyba, że ECU chodzi w trybie awaryjnym i nie wzbogaca mieszanki przy wzroście obciążenia, a jedynie nadrabia korektą obrotów. Vag na początek sugeruje...
  19. Strojenie mieszanki i korekty od temperatury, jednym słowem jest potrzebna regulacja.
  20. półtorej godz na mrozie !
  21. EOBD tak, ale OBD2 ? [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 09:40 _________________________________________________Które auta mają OBDII/EOBD? Generalnie należy przyjąć iż auta homologowane po: - 1 stycznia 1996 roku w USA - 1 stycznia 2001 roku w UE - 1 stycznia 2002 roku w Polsce maję OBDII/EOBD. z http://www.automex.pl/techinfo/obd/obdbasic.php#_ktore
  22. Zależy na jaki rynek był szykowany. Europa od 2002 obowiązkowo, niektóre egzemplarze od 2000 (sporadycznie 1999) wcześniej się nie spotkałem. Niewiem tylko czy w dieslach jest tak samo. AFB może niemieć OBD2 za to napewno ma OBD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.