Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poważnie będę traktował tylko te zamówienia których potwierdzenie dostane na PW, może z wyjątkiem osób, które zdążyłem poznać osobiście
-
Gdzie ten procek w chorusie
Czy ktoś wogóle rozważał wymianę tego scalaka? Czy któryś z dobrych kolegów , który regularnie wygrzewa swój procek byłby tak dobry wrzucił jego symbol lub fotkę z czytelnym symbolem. Ja wolałbym wymienić na nowy i mieć spokój raz na zawsze, chyba, że jest to poprostu nieopłacalne.
-
[B5 ADP] Mapa wtrysków a lpg
Jeżeli wszystkie czujniki są sprawne to wystarczy zrobić kilkadziesiąt km na benzynie i wszystkie adaptujące się nastawy wrócą do normy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo starzy byli w zeszłym tygodniu na spocie Miło, że w końcu jest jakiś odzew, tylko czy zapał nie będzie słomiany. Tak jak już pisałem; ta soboty mi nie pasi, a przyszła jeszcze niewiem.
-
[B5 AAH] Czy jest możliwość zmiany samego sterownika?? 2.8 V6
Oczywiście że jest możliwość, ale czy jest sens to robić? Jeżeli chcesz poprawić konfort jazdy na gazie to zmień instalację na "nowszą" generację, a nie sam sterownik.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale przynajmniej automat z kawą jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słupsk !!!
-
[B5] Światła drogowe
Jeżeli przyciągniesz wajhę do siebie i światła drogowe się zapalą to znaczy, że elektryka jest sprawna i problem tkwi w przełączniku. Temat był już wałkowany na forum! W moim przypadku powogło kilkukrotne energiczne włącz - wyłącz i regularnie używany działa do dziś. W niektórych przypadkach nie obyło się jednak bez demontażu, bądź wymiany.
-
Kupilem sprowadzona A4 1.8 z niemiec
Co do pierwszego to na początek stan oraz naciąg paska od wspomagania i nowy płyn może pomóc. W drugim punkcie sugeruje, że cyka przekaźnik od sprężarki klimatyzacji, a do tego źle ustawiony gaz dlatego potrafi zgasnąć jak gwałtownie wzrośnie obciążenie na silniku. W pozostałych punktach jestem skłonny się zgodzić może z wyjątkiem piątego, ale tu każdy indywidualnie oceni! 14l gazu to też żadna rewelacja jak na ten motor.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Teraz wiemy po co ci te ramki na zapas :> Ja chętnie pojadę ale też nie w ten weekend i przyszły też ciężko bo michałów jest ale jak coś ustalicie to spróbuję się dopasować.
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
A co konkretnie ci trzeszczy? W B6 to raczej mało możliwe żeby tak sam z siebie, więc chyba był trzepnięty. I popraw temat jak cię ADMIN ładnie prosi
-
wymiana tylnych tarcz w quattro
Ściągasz zacisk, jarzmo i tarcza wypada. Półoś napędza piastę, więc nie trzeba jej wykręcać do wymiany tarczy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cienko bo dopiero 10 szt (5 kpl), póki co wziąłem parę na zapas żeby móc złożyć zamówienie. W razie czego będę domawiał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i zapraszamy na spoty!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Detalista , ale ok zamówiłem parę na zapas. Tylko z tego co mówił Keżor jeszcze chwilę to potrwa. I rusz tyłek na spoty!
-
[B5 ANB] SE Zawieszające się kierunkowskazy
Sprawdzałem u lokalnego dealera 164 zł, jutro chce jeszcze sprawdzić alternatywne źródła ale ponieważ wszyscy orginały i tak biorą od Kulczyka to podejżewam, że dużych różnic nie będzie.
-
[B5 ANB] SE Zawieszające się kierunkowskazy
Ponieważ mam problem z zawieszającymi się kierunkowskazami tzn. zdaża się, narazie sporadycznie, że po pięciu lub sześciu mrugnięciach przerywacz się zawiesi i kierunki świecą na stałe. W związku z tym mam pytanie: czy w B5 po drugim lifcie owy przerywacz 8D0 941 509 H jestem w stanie rozebrać i sam naprawić czy może jest on wykonany w technologi smd i ze zwykłą lutownicą niemam czego tam szukać. Może lepiej odrazu kupić nowy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ze względów finansowych tą drugą (tańszą) opcją jestem zainteresowany, tą droższą choćbym chciał to niedam rady.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli chodzi o ramki to niema problemu, piszcie na PW kto ile chce to domówię. Pre_pl czy ty chcesz coś więcej niż te które jestem tobie winien???
-
[ADR] Lambda analiza logów
Chyba 00561? Może warto by zrobić logi dynamiczne i sprawdzić czy błąd powstaje na gazie czy na benzynie też?
-
[ADR] Lambda analiza logów
Wygląda, że wszystko jest :th:. Masz jakieś problemy z autem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękujemy za spota
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
Bogatemu wszystko wolno...