Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AEB] Dziwny wyłącznik w 1.8T 97'
Jeżeli po włączeniu świateł zapala się podświetlenie zegarów to kontrolki niema, natomiast jeżeli podświetlenie zegarów zapala się po włączeniu zapłonu (stacyjki) to kontrolka powinna być na prędkościomierzu.
-
[B5 AEB] Dziwny wyłącznik w 1.8T 97'
Na drugie pytanie: sprzed '97r., a na pierwsze: może jakieś halogeny czy coś, w każdym razie straszna popelina
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak będziesz to zorganizujemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Wymiana oleju a LPG?
Raczej ma znaczenie sposób korzystania z samochodu. Jeżeli masz, krótkie przeloty gdzie silnik ledwo zdąży się rozgrzać lub drastycznie na odwrót godzinami tkwisz w korkach, wtedy możesz wymienić szybciej, ale czy to jest konieczne ?....
-
Wymiana oleju a LPG?
Bujda , normalne wymiany co 15 tys.
-
Jakie pierwsze Audi???
Audi 100LS C1 '75r od '86r do '89r (ojcowe), od tego się zaczeło... Audi 80 B2 '80r od '99r do '00r Audi 80 B2 '84r od '01r do '03r Audi A4 B5 '96r od '06r do ... w między czasie parę innych ale zawsze
-
Opony 205/55/16 91V TL Intensa Sava
i jest dobrym samochodem dla mniej zamożnych lub jak kto woli, mniej wymagających ludzi.
-
Opony 205/55/16 91V TL Intensa Sava
Znajomy jak kupował nowe dostał komplet zimówek Savy. Teraz po pięciu latach kiedy przyszedł czas wymiany stwierdził, że napewno kupi także Savę. Dodam, że ów człowiek mieszka poza miastem, więc zimą opona ma duże znaczenie. ...a tak swoją drogą jeżeli dobrze pamiętam Sava należy do koncernu Goodyear'a.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hola Hola kolego, niebyłem bo niemogłem i niemówiłem, że będę Miałem impreze rodzinną 3w1 dlatego nie mogłem.
-
[B6 BFB] Logi dynamiczne i auto-scan Bryniowozu
Jeżeli turbo ma zatarte łożyska albo urwaną łopatkę (furkotanie) też będzie blokowało przeloty. Przepływka może pokazuje stan faktyczny?! Przy tak wzbogaconej mieszance powinien kręcić się wyżej chyba, że coś go blokuje (mechanicznie). Z tego co pamiętam temat zapchanego katalizatora był przerabiany?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fotów ni macie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 AHH] vagcom i błąd nr. - 17970
Niekoniecznie, pytanie profilaktyczne. :> Regulator ilości paliwa zablokowany lub uszkodzony.
-
[B5 AHH] vagcom i błąd nr. - 17970
Lejesz opał?
-
[B6 BFB] Logi dynamiczne i auto-scan Bryniowozu
Czy jak na taką moc nie ciągnie on za mało powietrza? 100g/s przy 5000 to mój APD prawie tyle wyciągnie i do tego 16683 jakby TURBOpompka niedawała rady.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na mapce, którą wrzuciłeś Piłsudskiego w stronę bulwaru, na końcu w prawo w Prusa i trzymając się lewaj do końca wzdłuż nabrzeża.
-
[B5 ADP] Klekotanie na goracym silniku
Jeżeli przed robotą mechanika tego nie było, a teraz jest to koleś coś nie tak złożył. Może rozrząd mu się machnął o ząbek. Tylko dlaczego oddał tobie samochód w gorszym stanie niż przyjął?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 ADP] Kapie woda pod samochodem-auto bez klimy
Może woda stoi w miejscu w, którym tego nie widzisz, a że kanalik przytkany to kapie powoli.
-
[B5 AEB] 98r :: POMPA PALIWA! i zapytanie
Podaje według danych z Autodaty dla silnika AEB. Może trochę źle się wyraziłem, 2,5 min po 10 minutach od wyłączenia silnika (utrzymywane ciśnienie). 4 bary z wężykiem podciśnieniowym odłączonym od regulatora i 3,5 z wężykiem podłączonym.
-
[B5 AEB] 98r :: POMPA PALIWA! i zapytanie
2,5 bara minimum przy ciągłej pracy, a 3,5 do 4 jest w normie
-
[B6 AEB] Błąd 17704
Wystarczy, że kiedyś ktoś odłączył czujnik na chodzącym silniku i już błąd w pamięci ale chyba to by było za łatwe.
-
[B5 ADR] bledy skasowane ale co dalej ??
Wersje shareware ściągniesz tutaj http://www.ross-tech.com ale jeżeli chcesz coś więcej niż kasowanie błędów i robienie logów to pomyśl nad zakupieniem pełnej wersji
-
[B5 ADR] kąt wyprzedzenia zapłonu
Zależy, który masz silnik, bo '95 to raczej ADR? W każdym razie +/- 12 stopni jest w granicach normy, a wyprzedzenie zapłonu jest kontrolowane przez ECU. Jaki błąd pokazuje?