Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AJG] Wycie "czegoś" przy zapalaniu
Pompa dodatkowego powietrza (albo wtórna pompa pneumatyczna jak to nazywa ETKA), w każdym razie normalne
-
[B5 AEB 1.8TQ 1995r] Problemy gaz
Jeżeli auto przestalo chodzić po zmianie softu to może należałoby wrócić do poprzedniego? Co do wtrysków, zanim je wymienisz poszukaj kogoś kto je sprawdzi. Regulacja wydatku wtrysków lub chociaż samo sprawdzenie napewno będzie tańsze od nowej listwy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę o 17, no może 10 po, przynajmniej sobie kawe wypiję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy tu ktoś jeszcze zagląda? 21.07 , godz.17-18, jest ktoś chętny???
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sobota, niedziela możemy pomyśleć ale jutro niedam rady choć by spot był pod moim domem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tak w piątek i tak nagle Trochę szkoda
-
[B5 ADP] Przełącznik od instalaji gazowej
Sam tak chciałem :th:
-
[B5 ADP] Przełącznik od instalaji gazowej
Ja mam w schowku na konsoli środkowej, na codzień go nie oglądam :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
amatorzy [br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 19:59 _________________________________________________Ktoś był?
-
Jak wyczyścic silnik krokowy
Są specjalne środki do czyszczenia układów paliwowych, takie "nitro" w spreju, bardzo dobre do tego typu spraw.
-
[B5 AHU] skrzynia biegów od leona FMH podejdzie?
Leon ma (chyba) silnik ustawiony poprzecznie więc raczej niebardzo
-
[A8 D2 4,2] Pytanko o wymianę oleju w Tipie
Też się z tym męczyliśmy bo różne źródła podają rozbieżne informację, więc napisałem jak wyszło w praktyce. Auto narazie jeździ i nic złego się nie dzieje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
3miasto rządzi , brak słów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli "Skwer Kościuszki" niedziela 08.07.2007 godz. 18.00 mini spot, kto będzie ten będzie!
-
[A8 D2 4,2] Pytanko o wymianę oleju w Tipie
Czym różni się wymiana statyczna od dynamicznej? Szwagier wymieniał u siebie, zdjeli miskę, zlali olej, wymienili filtr (a raczej mieli wymienić bo okazało się, że mają zły). Poskładali do kupy z nową uszczelką i zalali olej. Okazało się, że po wymianie wchodzi 3,5 do 4 litrów (tak jak podaje np. autodata), tylko przy naprawie głównej kiedy skrzynia jest całkowicie pusta wchodzi 7 litrów. W każdym razie biegi zmienia jak zmieniał i nic nie cieknie, więc raczej nie zaszkodziło.
-
[B5 AHU] Po podłączeniu poduszki jej kontrolka nie gaśnie.
i aku oczywiście był odpięty?
-
[1,6 ADP]-brak temperatury silnika?
Czujnik temp. jest za silnikiem (cztero pinowy lub dwa dwu pinowe), jeżeli nic od niego nie odpadło to najlepiej podpiąć vag-a i sprawdzić zegary. Wtedy będzie wiadomo czy czujnik czy zegar.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może w Gdyni w niedzielę szybki mini spot? Rano (10-11) lub wieczorem (18) żeby całego dnia nie blokować. Czy są chętni lokalni i turyści??
-
[B5 ADR] Jaką instalację wybrać??
Przyjedź na spota to Ci wyjaśnimy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema ziom
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W związku z powyższym może rada starszych podejmie decyzję co do konkretów?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rada plemienia stwierdziła, że jak coś to jedziemy na cały dzień. Możemy was/ciebie zabrać jak się zmieścicie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mapy przed oczami nie miałem to mi się popitoliło Może być Ustka!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słupsk jeszcze, jeszcze, ale Ustka to faktycznie troszkę daleko....