Treść opublikowana przez mateogda
-
Rozkładana tzlna kanapa
A były takie ewenementy, były... Może co by nadwozie sztywniejsze było
-
[B5 ADR] vag wyswietla 5 bledow
Akurat na 4 w ADR idzie prosto z cewki jeżeli się nie mylę...
-
Ukryty wyłącznik pompy paliwa - JAK GO ZROBIć
a potem weź wyłącznik, podłącz go pod zielony z żółtym, który znajdziesz za skrzynką bezpieczników w kabinie (bezp. nr 28 15A) i gdzieś go ukryj. W ten sposób uzyskasz: Ukryty wyłącznik pompy paliwa! :biggrin: Tylko niepisz na forum gdzie go ukryłeś..... i korzystaj z funkcji "szukaj"!
-
[B5 ADR] vag wyswietla 5 bledow
To gorzej, byloby na co zwalić winę. Spalanie stukowe może być spowodowane nieprawidłową pracą układu zapłonowego (uszkodzona lub zużyta świeca jest najbardziej prawdopodobna) lub zbyt ubogą mieszanką. Sprawdź czy niemasz wycieków paliwa w okolicach czwartego wtryskiwacza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, 3miasto
-
[B5 ADR] vag wyswietla 5 bledow
Najpierw skasuj, a potem zobacz, które się powtórzą. Kiedy ostatnio robiłeś diagnostykę, może zbierały się przez "lata". No i w końcu, jeździsz z LPG czy bez, to by mogło tłumaczyć: 16514 i 00561. 16500 niekoniecznie czujnik, może być termostat. 17736 regulacja spalania stukowego: świece do wymiany albo uszkodzona cewka po stronie wtórnej uzwojenia. 00670 czujnik położenia przepustnicy, w module przepustnicy.
-
Dodatkowe gniazda zapalniczki
Jak rozbierzesz tapicerkę pod kierownicą masz tam piękne zaciski ze stąłym napięciem prosto z akumulatora.
-
[B5 95r] podłacznie sterownia centralnego zamka przy pompce?
No właśnie u mnie też niemogłem znaleść sterowania masą, dlatego wykorzystałem kabel który idzie z siłownika. Pojawia się na nim naprzemiennie masa albo plus w zależności czy siłownik jest otwarty czy zamknięty, trzeba tylko użyć dwóch przekaźników, które podając sygnał do sterownika jednocześnie rozłączają ten co przychodzi z drzwi. Niejest to może najprostszy sposób ale skuteczny, jedynie domykanie okien z pilota nie działa ale w moim przypadku to akurat dobrze...
-
[B5 95r] podłacznie sterownia centralnego zamka przy pompce?
Przy słupku też się da, mogę tłumaczyć jak ale kolorów nie pamiętam....
-
[B5 1,8] Czy ktoś wie co to jest?????
Niewiem jak fachowo to nazwać ale jest to siłownik podciśnieniowy który steruje zmienną pojemnością kolektora ssącego...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może ktoś podejmie decyzje, kiedy?, ja nie głosuje bo oba terminy mi pasują, a dwóch się nieda zaznaczyć. Rano i wieczorem i wogóle.....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
... i chyba dwu drzwiowa...
-
[B5 AEB] napięcie sondy lambda
No mi pokazało 0,46V , sprawdziłem u szwagra w A8 prawą i lewą sonde. Obie po odpięciu pokazują tak samo. Jedną ma walniętą i na podłączonej pokazuje 0,02V (około). Tak przy okazji jaki masz komputer M3.2 (pięć wtyczek) czy M3.8.x (dwie wtyczki)?
-
Ile pali Wam gazu?
Na sekwencji z Elpigazu jak narazie spalanie nie przekroczyło 10,5 litra w ruchu miejskim. Jeżeli powstaną dyskusję na temat rozgrzewania silnika przy instalacji sekwencyjnej to dodam, że rano potrzeba około 1km do przełączenia na gaz.
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
Mi zabrali w ten sposób gwarancje na sterownik Agisa, a ponieważ się stawiałem to dostałem wydruk na popierze który parametr i kiedy był zmieniony. Więc chyba się jednak da.....
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
Data jest pobierana z komputera którym programujesz instalację, a pliczek w którym zapisują się wprowadzone modyfikacje nie przekracza paru kiloB i ogranicza się do ostatnich 32 zdarzeń. Z tym że pamięć zdarzeń nie pokazuje jakie wartości były zmienione tylko które parametry.
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
Niektóre komputery gazowe zapamiętują każdą wprowadzoną modyfikację, a czasami nawet jej datę. :eek:
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
Gorzej jak gazownika poniesie i się wam odwdzięczy , a swoją drogą każda porządna instalacja ma funkcję korekty od temperatury. Tak więc po dokładnej regulacji na rozgrzanym silniku (jeżeli ma być dokładnie to koniecznie z vagiem pod ręką) trzeba wystudzić silnik i ustawić korektory od temperatury.
-
ON vs GAZ
Uważam że temat nadaje się do kosza gdyż wypowiedzi są zbyt stronnicze.... :frown:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
"Zapomniałeś" o mnie, chyba że nie zdąże bo mam dużo pracy, ale postawie wszystko na głowie by dać rade (z lojalnym składem)...
-
centralny z pilota
czarny z białym i czarny z zielonym
-
odczytanie kodu
Jedno jest: B0A = component parts set without country-specific design requirement troche mało czytelna ta twoja wklejka (AUC)4UC = airbag for driver
-
odczytanie kodu
http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
-
[B5 ADP] Silnik uruchamia się i gaśnie
Do immo to sie nimo, ale adamek napisał, że jak zimno to ok, a jak cieplej to gorzej więc może przyczyna jest inna.
-
dziwne gwizdanie
Może łożysko oporowe na sprzęgle.