Treść opublikowana przez mateogda
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Napisz może jaki masz problem? to będziemy wiedzieli co robić.
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Chyba grupa 2?
-
Problem z instalacją LPG - przełącza na benzynę
W miejsce koła zapasowego wchodzi nawet 59l (47l użytkowej) stąd moje zdziwienie. Co do przełączania na benzynę, wina może leżeć po stronie zamałych dysz, niskiego ciśnienia gazu albo nawet nieuzasadnionego użycia szybkich wtrysków.[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2007, 08:59 _________________________________________________Jak nie wiesz co to za wtryski to rzuć fotę spod maski
-
Problem z instalacją LPG - przełącza na benzynę
Się zdecyduj albo sekwencyjna albo podciśnieniowa. Jakie listwy wtryskowe masz założone? i jakie dysze do tego? Zbiornik 40l w sedanie, dlaczego taki mały? wz niema regulacji, jest robiony pod konkretną wysokość zbiornika.
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Które grupy patrzałeś? Wartość zadana i rzeczywista.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Termin będzie jak się Zdeniu odezwie, w końcu do Słupska mieliśmy jechać
-
Sonda lambda do A4 1,8 T 1995 R.
Chyba poprostu żadnemu Modowi czy Adminowi niechce się pisać, że temat był wałkowany milion razy i masz użyć szukajki. Jak chcesz zmieniać sondę to tylko orginał!
-
[B5 ADP] Co to za błąd , mam błędy alarmu którego nie mam
za silnikiem na wężu wodnym, cztero pinowa wtyczka.
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Czy ma sens zmiana na sekwencję??
Nie ! To dwa zupełnie inne reduktory. Ten w drugiej gen. to reduktor podciśnieniowy z, którego gaz jest "wysysany" przez silnik. Natomiast reduktory do instalacji wtryskowych podają gaz pod konkretnym ciśnieniem.
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Czy ma sens zmiana na sekwencję??
Jeżeli chcesz jeszcze pojeździć tym samochodem to warto! Ale to moje prywatne zdanie.
-
[B6 ASN] Jaka instalacja LPG do B6 3.0
Ja swoje wszystkie samochody gazuje instalacjami Elpigazu i jestem zadowolony, natomiast jak zawsze ważniejsza jest jakość wykonania i fachowość instalatorów. Co do instalacji JTG , genialna w swojej prostocie, sam o takiej myślałem swojego czasu ale ponoć dodatkowa pompa gazu umieszczona w zbiorniku niebardzo toleruje polski LPG.
-
[B5 AEB] Czy przełącznik el szyb bedzie pasowal od nowszego modelu?
I tu jest problem, bo ja nie umiem powiedzieć jaka jest różnica
-
[B5 ABC] Wysokie spalanie??
Przyjedź na spota, podłączmy vag i sprawdzimy czy sondy chodzą. Pokasujemy też błędy!
-
[B5 AEB] Czy przełącznik el szyb bedzie pasowal od nowszego modelu?
Jest to samo, chociaż nie do końca '95 > 4D0 959 855 '00 > 4D0 959 855 G
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Elektryków masz na Hutniczej 11c, chociaż niewiem czy ich tematyka, bo oni to raczej alternatory i rozruszniki ale ładowanie napewno sprawdzą. Co do zakupu to zależy czy ma być tanio czy ma być wybór? Koło skarbówki, także na Hutniczej jest Fota, kawałek dalej po przeciwnej stronie jest InterCars, a jeszcze dalej Makro, tam też kupisz. Jeżeli chodzi o producenta to ja poważam Centre, ale ostatnio z braku kupiłem Bosch i też byłem zadowolony.
-
Stałe napięcie 12V w bagażniku
Co do prądu pompy paliwa to temat by już maglowany. Nie pamiętam dokładnie w tej chwili ale sprawna pompa nie przekraczała 5A przy normalnej pracy.
-
[B5 ABC] Wysokie spalanie??
Jak zawsze, skoro masz wątpliwości na początek podpiąć vag'a i sprawdzić czy niema błędów, np. sondy lambda i przy okazji skasować In2 (inspekcja serwisowa).
-
[B5 AFN] Po nocy akumulator padł... Wymiana!!!
Trochę wody na akumulatorze mu nie zaszkodzi ale faktycznie warto sprawdzić ładowanie.
-
[B5 ADR] problem z załzeniem alarmu
Tak to napewno NIE zadziała! W zamku jest przełącznik który podaje naprzemiennie plus lub masę w zależność od tego czy zamek jest zamknięty czy otwarty. Zasilanie i masa podane są na stałe i wrasają trzecim kablem w zależności od stanu zamka. Musisz znaleść właśnie ten kabel (z kolorem Ci nie pomogę bo nie pamiętam, a i tak każdorazowo warto sprawdzić miernikiem). Potrzebne będą dwa przekaźniki, które w zależności od potrzeby będą rozwierać ten kabel i podawać potencjał przeciwny. Do sterowania przekaźnikami wykorzystujesz sygnał masy z alarmu. Wystarczą zwykłe samochodowe przekaźniki z przełączaną kotwicą ponieważ w stanie spoczynku kabelek musi mieć przejście żeby wszystkie orginalne funkcje działały.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
"Pomożecie?" POMOŻEMY !!! Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 ADR] Szuranie na zimnym silniku.
Zależy w jaki sposób jest zużyte/uszkodzone. Jeżeli łożysko ma luz to przy wciśniętym sprzęgle nie będzie hałasować. Przy uszkodzonej toczni łożysko hałasuje pod obciążeniem.
-
[B5 ADR] Szuranie na zimnym silniku.
Łożysko oporowe na sprzęgle zużyte bądź uszkodzone.
-
[B5 ADR] problem z załzeniem alarmu
Jeżeli działa u Ciebie domykanie szyb z kluczyka bądź z pilota to znajdziesz sterowanie masą (otwórz, zamknij), natomiast jeżeli niema domykanie to będzie pojedynczy kabel sterowany naprzemiennie tak jak pisałeś. W obu przypadkach potrzebne sygnały znajdziesz na słupku u kierowcy. Ja też się naciąłem na ten czerwono/niebieski tyle, że najpierw sprawdzałem miernikiem, więc nic nie spaliłem.
-
Gdzie ten procek w chorusie
o tym faktycznie nie pomyślałem, ale można by spróbować zciągnąć program ze starego lub poszukać w sieci? W końcu chyba niejest to chińszczyzna jednorazowego użytku?