Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
...no więc ja niewiem co jest nie tak, ale wczoraj był chyba 17ty ?...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
24.11. i 01.12. mnie nie pasuje , pod każdy inny termin się podłączam.
-
[B5 ADR] Logi lambda - analiza
Zależy na jakie pytanie chcesz uzyskać odpowieć ?
-
[B5 ADR 1.8] Para z wydechu...
Przy idealnym spalaniu (całkowitym) powstaje H20 I CO2. Biorąc pod uwagę, że nasze silniki nie są idealne oprócz H2O i CO2 mamy jeszcze CO, HC i O2 (te powinien dopalać katalizator) to z nadmiaru wody (w postaci pary) można się tylko cieszyć. Świadczy to o dobrym spalaniu.
-
[B5 ADR] Logi lambda - analiza
Wszystko zależy od tego jaką masz instalację: - jeżeli II gen. to możesz logi wyrzucić do kosza ze względu na emulację sondy - jeżeli IV gen. to proponuję porządnie ją wyregulować, ale przynajmniej widać, że sonda działa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj się dowiedzialem, że 24.11 i 01.12 mi nie pasuje ! , więc jak coś się będzie działo wcześniej lub później to chętnie dołącze.
-
[B5 ADP] rozdzielacz zapłonu
Rozumiem, że rozdzielacz to u Ciebie kopułka + palec, więc nie widze problemu. Chyba, że chcesz wyjąć cały aparat zpłonowy?[br]Dopisany: 10 Listopad 2007, 12:39 _________________________________________________i nie w 1.8 tylko w 1.6 ADP !
-
[B5 ADP] rozdzielacz zapłonu
Wystarczy zdjąć plastikową osłone, która przykrywa świece..... i masz wystarczający dostęp do wszystkiego co trzeba.
-
[B5 ADR] (1,8 B+G)Grzanie się silnika!Brak juz sił...... prosze o szybka pomoc
Rozważałeś opcję, że temp. jest ok tylko wskaźnik przekłamuje? Taka temp. (według instrukcji obsługi) to jeszcze nic strasznego. Może chłodnica jest zakamieniona lub zapchana innym syfem.
-
[B5 ADR] Problem z automatyczną skrzynią biegów
mniej gazu! Jak delikatnie przyspieszasz to też ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- [B5 ARG] Problemy z prawym ksenonem
Przerabialiśmy podobny temat w A8, tam sprawę załatwiła wymiana żarnika, chociaż sprzedawca straszył nas, że może być przetwornica (chyba chodziło o "starter", tylko, że wtedy jak już się zapali to by świecił). W rezultacie wymieniliśmy jeszcze drugi żeby kolor był taki sam.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Do samego termostatu nie trzeba, przynajmniej w ABZ wystarczy zdjąć rury od chłodnicy, chyba, że u Ciebie jest inaczej... [ że niby jaki tu mamy temat? chcecie po kropeczce czy jak? ]- [B5 ADP] gasnie na pelnym baku
Dlatego mówiłem żebyś czyścił, 278zł boschowski w Focie.[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 20:28 _________________________________________________http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(b5izvempcnhsog2kahxzb445))/Samochod3.aspx?GenArtNr=1411- [B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
a czy Twoje koła (felgi 16") niemają przypadkiem czujników kontroli ciśnienia?! [br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 20:11 _________________________________________________symbol "koła" czy kółko?- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/5419/Mistrz-glupoty-ucieka- [B5 ADP] gasnie na pelnym baku
Dasz radę ! sam... Tylko zanim kupisz nowy (drugi) spróbuj tego zdemontować i przepłukać jakimś płynem czyszczącym, typu WD 40- [ALL] Zimowa wersja gazu LPG
i pewnie gdyby dało się na tym jeździć to by tak było Jednakże ponieważ temat jest nieedukacyjny i nic wartościowego nie wnosi do sprawy, a dalsze spekulacje mogą niemieć końca, proponuje go zamknąć !- [B5 ADP] gasnie na pelnym baku
tak- [B5 ADP] gasnie na pelnym baku
W okolicach filtra powietrza, o ile dobrze pamiętam- [B5 ADP] gasnie na pelnym baku
Przy pracującym silniku czy zgaszonym? Może masz uszkodzony zaworek filtra węgla aktywnego i jak zalejesz do pełna (pod korek) to zaciąga tamtendy czyste paliwo, zalewa silnik?- [ALL] Zimowa wersja gazu LPG
Teoretycznie 50/50 w okresie letnim i 70/30 w okresie zimowym (jeżeli dobrze pamiętam, choć mogę się mylić, bo niejestem pewien proporcji). Tak powinno być, tylko oczywiście w polskich realiach nie normalizują tego żadne przepisu (przynajmniej narazie), więc bywa różnie. Tak jak napisałeś propan jest nieznacznie droższy .....- [B5 ADP] co to jest?
Zaworek zwrotny do pompy wspomagania hamulców. Kruciec podciśnienia wykorzystany w zależności od wyposażenia lub poprostu zaślepiony.- [ALL] Zimowa wersja gazu LPG
...a zauważyłeś różnicę w zeszłym roku?, albo dwa lata temu? - [B5 ARG] Problemy z prawym ksenonem