Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Ustawiamy coś w lutym?
  2. Mógłby mniej pomimo tego, że stag 100 to nie sekwencja http://www.ac.com.pl/autogaz/stag100/
  3. Robi1 tylko dwa pierwsze są przed liftowe, a trzeci to buda B6. Ja kupiłem nowy, udało się za 130 zł ale jak na złość stary zaczął działać , więc zapas woże w schowku.
  4. ... czy raczej STAG 100???
  5. , bo w '94r. A4 wyszło tylko w wersji 2.6 i 2.8 (przynajmniej jeżeli chodzi o benzyne) pozostałe silniki rok później.
  6. W A4 niema jednopunktów !
  7. Jeżeli chodzi o jakość wykonywanych usług to ze spokojnym sumieniem mogę polecić Eurocar na ul.Puckiej, niestety żadnych układów tam niemam.
  8. Max 50 km/h i nic się nie stanie (Instr. obsługi str. 191).
  9. Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie!
  10. Ty sobie nie żartuj w taki sposób, bo to nie jest śmieszne. Jakiego Saaba , ja wiem, że klub to nie auta tylko ludzie ale nie przesadzajmy
  11. Rameczka jest na zatrzaskach, podważ ją delikatnie ale stanowczo. Jak wyskoczy przełącznik masz na wierzchu.
  12. Niedługo będziecie pisać, że od jazdy na LPG grzeją się hamulce albo przepalają żarówki.
  13. Przepraszam za mały OT w temacie ale chciałem obalić mit (który przewija się na forum od jakiegoś czasu) jakoby wariator wyprzedzał zapłon na podwyższonych obrotach. Jest dokładnie na odwrót, czym wyższe obroty tym mniejsze wyprzedzenie. Wykres zaczerpnięty z materiałów firmy Elpigaz!
  14. Te tzw. kichnięcia to zapłon mieszanki gazowo-powietrznej w kolekotrze ssącym, podczas pracy na benzynie kolektor wypełniony jest czystym powietrzem więc niema co strzelać. Druga sprawa, że przy pracy na benzynie wystarczy słabsza iskra niż na LPG. Wymieniłeś świece i kable, a czy zajżałeś do kopułki tak jak sugeruje spedyt ?
  15. tzw. wolne koło ![br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________...ale niesądziłem, że podlega okresowej wymianie.
  16. Pierwsze słysze..., chociaż może jeszcze mało widziałem.
  17. trzymam Cię za słowo 29.03.2008 dlaczego taki odległy termin, nie pytaj, ale osoby które się zadeklarowały (4szt.) chyba demokratycznie stwierdziły, że tak ma być. Przynajmniej każdy będzie mógł się dostosować.... i opowiecie nam wrażenia z Wisły.
  18. Dziękujemy i nawet frekfencja niezła :th:
  19. Tylko, że zegary to osobny obwód "ściemniacza", bo w aucie poliftowym świecą się cały czas, a reszta zapala się ze światłami.
  20. ...a światła pozycyjne wogóle świecą?
  21. 18.30 druga brama przy Tesco i lajtowo obwodową lecimy...
  22. Ja pojade chyba na 19...
  23. Zobaczymy czy nam się spodoba ale przynajmniej w okresie zimowym myślę, że będziemy się trzymać miejsc zadaszonych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.