Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ustawiamy coś w lutym?
-
Ile pali Wam gazu?
Mógłby mniej pomimo tego, że stag 100 to nie sekwencja http://www.ac.com.pl/autogaz/stag100/
-
[B5 ANB] SE Zawieszające się kierunkowskazy
Robi1 tylko dwa pierwsze są przed liftowe, a trzeci to buda B6. Ja kupiłem nowy, udało się za 130 zł ale jak na złość stary zaczął działać , więc zapas woże w schowku.
-
Ile pali Wam gazu?
... czy raczej STAG 100???
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
, bo w '94r. A4 wyszło tylko w wersji 2.6 i 2.8 (przynajmniej jeżeli chodzi o benzyne) pozostałe silniki rok później.
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
W A4 niema jednopunktów !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli chodzi o jakość wykonywanych usług to ze spokojnym sumieniem mogę polecić Eurocar na ul.Puckiej, niestety żadnych układów tam niemam.
-
holowanie auta z automatyczną skrzynią biegów
Max 50 km/h i nic się nie stanie (Instr. obsługi str. 191).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty sobie nie żartuj w taki sposób, bo to nie jest śmieszne. Jakiego Saaba , ja wiem, że klub to nie auta tylko ludzie ale nie przesadzajmy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B5 AFN] Jak wymontować przerywacz ?
Rameczka jest na zatrzaskach, podważ ją delikatnie ale stanowczo. Jak wyskoczy przełącznik masz na wierzchu.- [B5 AEB] dziwny problem z temperatura
Niedługo będziecie pisać, że od jazdy na LPG grzeją się hamulce albo przepalają żarówki.- [B5 ADP] Strzały w filtr powietrza jak pracuje na gazie
Przepraszam za mały OT w temacie ale chciałem obalić mit (który przewija się na forum od jakiegoś czasu) jakoby wariator wyprzedzał zapłon na podwyższonych obrotach. Jest dokładnie na odwrót, czym wyższe obroty tym mniejsze wyprzedzenie. Wykres zaczerpnięty z materiałów firmy Elpigaz!- [B5 ADP] Strzały w filtr powietrza jak pracuje na gazie
Te tzw. kichnięcia to zapłon mieszanki gazowo-powietrznej w kolekotrze ssącym, podczas pracy na benzynie kolektor wypełniony jest czystym powietrzem więc niema co strzelać. Druga sprawa, że przy pracy na benzynie wystarczy słabsza iskra niż na LPG. Wymieniłeś świece i kable, a czy zajżałeś do kopułki tak jak sugeruje spedyt ?- [B6 AWX] sprzęgło od alternatora
tzw. wolne koło ![br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________...ale niesądziłem, że podlega okresowej wymianie.- [B6 AWX] sprzęgło od alternatora
Pierwsze słysze..., chociaż może jeszcze mało widziałem.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
trzymam Cię za słowo 29.03.2008 dlaczego taki odległy termin, nie pytaj, ale osoby które się zadeklarowały (4szt.) chyba demokratycznie stwierdziły, że tak ma być. Przynajmniej każdy będzie mógł się dostosować.... i opowiecie nam wrażenia z Wisły.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękujemy i nawet frekfencja niezła :th:- [B5 AFN] brak podswietlania
Tylko, że zegary to osobny obwód "ściemniacza", bo w aucie poliftowym świecą się cały czas, a reszta zapala się ze światłami.- [B5 AFN] brak podswietlania
...a światła pozycyjne wogóle świecą?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18.30 druga brama przy Tesco i lajtowo obwodową lecimy...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pojade chyba na 19...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zobaczymy czy nam się spodoba ale przynajmniej w okresie zimowym myślę, że będziemy się trzymać miejsc zadaszonych. - [B5 AFN] Jak wymontować przerywacz ?