Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Niewykluczone...
  2. "wtyk nr 30" jak to napisałeś jest to nic innego jak plusowy zacisk akumulatora i jego "odnogi". Napisz konkretnie, jaki to jest błąd?
  3. Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.1305 oraz do czynnego udziału w życiu forum
  4. Co znaczy "zaworek też robił"?? Jaki reduktor, VEGA? Elpigaz w zeszłym roku zmienił zaworki w vegach z zielonych, które podały jak muchy, na mocniejsze, niebieskie z większą cewką. Jak zdjęcie węża by pomogło to poproś o wymianę zaworka, a nie naprawę.
  5. Tylko, że zawór może mechanicznie nie domykać i wtedy zdjęcie kabla z cewki nic nie zmieni. Raczej, sugerowałbym zaraz po zgaszeniu zdjęcie z reduktora węża, który podaje gaz do silnika. Wtedy nawet jeżeli zaworek popuszcza to nie "zaleje" silnika i powinien odpalić normalnie. Co to jest za instalacja?
  6. ...,a naruszenie warunków homologacji danego elementu (lampy)? Przecież jeżeli dany typ lampy był dopuszczony do ruchu (homologowany) z danym typem żarówki, np. H7 to wymieniając ją na HIDa naruszamy tą homologacje i poruszamy się po drogach niezgodnie z przepisami, a spryskiwacz w tym przypadku jesttylko punktem zaczepienia.
  7. Jeżeli silnik jestw dobrym stanie to TAK.
  8. Zdziwiłbym się gdyby ktoś do rozmowy nie wrzucił alternatywy diesla albo innych dywagacji na temat LPG (typu nigdy nie miałem ale nie założe). Moim zdaniem, jeżeli 1.8 to zdecydowanie z T. Zostając przy seryjnej mocy nie będzie problemów z wysterowaniem tego na gazie, a jeżeli chodzi o turbinę to niewydaje mi się żeby była on bardziej awaryjna niż w silnikach TDi. Różnica w spalaniu nie rekompensuje różnic w mocy i momencie (bo chociaż niewielkie to jednak odczuwalne).
  9. Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie
  10. Niektórzy producenci stosują opcję która nie pozwala zamknąć auta (zazbroić alarmu) przy słabej baterii w pilocie. Spróbuj wymienić baterię lub użyć drugiego pilota (jeżeli posiadasz).
  11. Podłącz vag-a, zrób autoscan i będziesz wiedziałgdzie leży problem, jak nie działa ABS to niebędzie działać też ESP, ciekawy jest tylko ten akumulator do tego. Może jakieś zwarcie?!
  12. I co najważniejsze, mówisz o orginalnym pilocie czy masz dokładany alarm? Jak dokładany to jaki?
  13. Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie oraz do czynnego udziału na forum
  14. Spoko, spoko Panie Czesiu
  15. W bagażniku powinieneś mieć wklejkę z kodami wyposażenia.
  16. Wstępnie ustaliliśmy 29.03.2008 w Słupsku , a w 3M zobaczymy czy się ktoś wychyli z propozycją. W międzyczasie Wisła, święta więc...
  17. Może dlatego, że masz manuala bez klimy... Powinno się tam wyświetlać położenie drążka zmiany biegów (tylko automat) i temperatura zewnętrzna (opcja).
  18. Na którymś konkretnym cylindrze czy "random"? Posprawdzaj przewody podciśnieniowe wchodzące w kolektor (lewe powietrze), gorszą opcją jest uszkodzony moduł lub cewka.
  19. W którym momencie? Przecież wszystkie ADRy deklarują się tą samą mocą. Skoro już odkopaliście temat... Moim zdaniem może chodzić o normę emisji spalin, którą spełniają (chociaż na szybkiego nigdzie nie znalazłem) czyli ekologia i może ekonomia.
  20. Podziękował [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________ Dzięki Bogu Przemek, bo już się martwiliśmy o Ciebie..... Nawet nikt nam tematu nie zmoderował, ale lipa.
  21. Zostawimy Tobie wiadomość na automacie z kawą
  22. 23.02, godz 17, skwer
  23. Dojazdówki fabrycznie były chyba tylko w wersji z pneumatycznym zawieszeniem (pompowana dupka) i wtedy faktycznie wnęka jest płytsza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.