Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 ALF] Gdzie jest wtyk nr.30
Niewykluczone...
-
[B5 ALF] Gdzie jest wtyk nr.30
"wtyk nr 30" jak to napisałeś jest to nic innego jak plusowy zacisk akumulatora i jego "odnogi". Napisz konkretnie, jaki to jest błąd?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.1305 oraz do czynnego udziału w życiu forum
-
[B5 ADR] Po dłuższym postoju cięzko pali
Co znaczy "zaworek też robił"?? Jaki reduktor, VEGA? Elpigaz w zeszłym roku zmienił zaworki w vegach z zielonych, które podały jak muchy, na mocniejsze, niebieskie z większą cewką. Jak zdjęcie węża by pomogło to poproś o wymianę zaworka, a nie naprawę.
-
[B5 ADR] Po dłuższym postoju cięzko pali
Tylko, że zawór może mechanicznie nie domykać i wtedy zdjęcie kabla z cewki nic nie zmieni. Raczej, sugerowałbym zaraz po zgaszeniu zdjęcie z reduktora węża, który podaje gaz do silnika. Wtedy nawet jeżeli zaworek popuszcza to nie "zaleje" silnika i powinien odpalić normalnie. Co to jest za instalacja?
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
...,a naruszenie warunków homologacji danego elementu (lampy)? Przecież jeżeli dany typ lampy był dopuszczony do ruchu (homologowany) z danym typem żarówki, np. H7 to wymieniając ją na HIDa naruszamy tą homologacje i poruszamy się po drogach niezgodnie z przepisami, a spryskiwacz w tym przypadku jesttylko punktem zaczepienia.
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. Gdzie znajduje się przekażnik świec żarowych?
Jeżeli silnik jestw dobrym stanie to TAK.
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
Zdziwiłbym się gdyby ktoś do rozmowy nie wrzucił alternatywy diesla albo innych dywagacji na temat LPG (typu nigdy nie miałem ale nie założe). Moim zdaniem, jeżeli 1.8 to zdecydowanie z T. Zostając przy seryjnej mocy nie będzie problemów z wysterowaniem tego na gazie, a jeżeli chodzi o turbinę to niewydaje mi się żeby była on bardziej awaryjna niż w silnikach TDi. Różnica w spalaniu nie rekompensuje różnic w mocy i momencie (bo chociaż niewielkie to jednak odczuwalne).
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
Do klimatronika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie
-
[B5 ADP] PROBLEM Z CENTRALNYM! kto bedzie wiedzial o co chodzi?
Niektórzy producenci stosują opcję która nie pozwala zamknąć auta (zazbroić alarmu) przy słabej baterii w pilocie. Spróbuj wymienić baterię lub użyć drugiego pilota (jeżeli posiadasz).
-
[B5 AJM] Pali się kontrolka ABS, ESP i akumulatora
Podłącz vag-a, zrób autoscan i będziesz wiedziałgdzie leży problem, jak nie działa ABS to niebędzie działać też ESP, ciekawy jest tylko ten akumulator do tego. Może jakieś zwarcie?!
-
[B5 ADP] PROBLEM Z CENTRALNYM! kto bedzie wiedzial o co chodzi?
I co najważniejsze, mówisz o orginalnym pilocie czy masz dokładany alarm? Jak dokładany to jaki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty trójmiejskie oraz do czynnego udziału na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko, spoko Panie Czesiu
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
W bagażniku powinieneś mieć wklejkę z kodami wyposażenia.
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wstępnie ustaliliśmy 29.03.2008 w Słupsku , a w 3M zobaczymy czy się ktoś wychyli z propozycją. W międzyczasie Wisła, święta więc...- [B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
Może dlatego, że masz manuala bez klimy... Powinno się tam wyświetlać położenie drążka zmiany biegów (tylko automat) i temperatura zewnętrzna (opcja).- [B5 AHL] Wypadają zapłony
Na którymś konkretnym cylindrze czy "random"? Posprawdzaj przewody podciśnieniowe wchodzące w kolektor (lewe powietrze), gorszą opcją jest uszkodzony moduł lub cewka.- [B5 ADR] Jaka jest róznica pomiędzy ADR i ADR z zmienną fazą rozrządu i dolotu?
W którym momencie? Przecież wszystkie ADRy deklarują się tą samą mocą. Skoro już odkopaliście temat... Moim zdaniem może chodzić o normę emisji spalin, którą spełniają (chociaż na szybkiego nigdzie nie znalazłem) czyli ekologia i może ekonomia.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________ Dzięki Bogu Przemek, bo już się martwiliśmy o Ciebie..... Nawet nikt nam tematu nie zmoderował, ale lipa.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zostawimy Tobie wiadomość na automacie z kawą- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
23.02, godz 17, skwer- A4 Avant quattro B5 1999 ma pełnowymiarowe czy dojazdowe zapasowe?
Dojazdówki fabrycznie były chyba tylko w wersji z pneumatycznym zawieszeniem (pompowana dupka) i wtedy faktycznie wnęka jest płytsza. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia