Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AEB] Jaki zbiornik w avancie
630/250 59l jest w sam raz.
-
[B5 AEB] Inny rodzaj wtyku LPG
Dokładnie tak jak napisałeś i lepiej nabyć na miejscu żeby się potem nie prosić na stacjach. http://moto.allegro.pl/item334281770_przejsciowka_lpg_pl_niemcy_acme_malopolsk.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja zaproponuje żeby Gdynia ustawiła się do wyjazdu na stacji Jet w cisowej przy ul.Morskiej o godz. 17.oo , a ekipa z Wejherowa da znać w którym miejscu będą na nas czekać. Alv, ustaw odpowiednio temat w spotach pomorskich coby słupszczanie wiedzieli, że do nich jedziemy...
-
[B5 ADR] Jaka to instalacja ?
Zależy jaki ten autronic, jeżeli Al-700 to ok. Generalnie instalacja II gen., wiec różnie to bywa.... Zależy gdzie go gazownik zamontował...i nie spuszczamy wody tylko parafinę. Średnio co 10-15 tyś. powinno wystarczyć i zawsze na rozgrzanym reduktorze.
-
[B5 AAH] Zmiana instalacji II generacji na sekwencyjną
Tak.
-
[B5 AAH] Zmiana instalacji II generacji na sekwencyjną
Moim zdaniem cena całkiem przystępna jak za 6 cylindrów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemanko! Jak się miewa "moje" audi? mam nadzieje, że dbasz o nią Robimy ustawkę na spocik w Słupsku 29.03, więc jak byś chciał dołączyć to zapraszamy. No i oczywiście PODZIĘKOWANIA od mojego szefa (wiesz za co) :th:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 21:50 _________________________________________________mydło ustaliłeś godzinę ze Zdeniem ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wstępnie myślę, że TAK.... pogadamy w przyszłym tygodniu jak będziemy znać skład wycieczki.
-
[B5 AVG] Błąd 01537 - Vehicle Level Sensor; Supply Voltage
3,22V z przodu, 2,36V z tyłu z tym że czym niżej tym większe napięcie.
-
[B5 AVG] Błąd 01537 - Vehicle Level Sensor; Supply Voltage
Biorąc pod uwagę wskazania vag'a postawiłbym na brak masy na czujnikach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Specjalnie nabyłem ale w sumie napisali niewiele więcej niż zapodałeś. Może się zrobi spokojniej w trójmieście, bo ostatnio za dużo wpisów w dziale "skradzione".
-
[B5 AFN] Kasowanie inspekcji
Jak nadal masz problemy to skorzystaj z programu vwtool, w nim jest magiczny przycisk Reset SRI's
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Tak, ale tylko do komunikacji między ecu a zegarami.
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Nie chodzi o to skąd miałby się wziąść tylko jak wytłumaczyć KrzyHo'wi jak sprawdzić czy ma can i niedyskutujmy proszę na temat formy magistrali w tym konkretnym przypadku bo już chyba wszystko jasne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To będziemy się umawiać w odpowiednim ku temu wątku http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/spoty_pomorskie-t5398.60.html może ktoś z lokalnych dołączy.
-
[ALL B5] Oznaczenie bezpieczników
Nr 14, 10A - oświetlenie wnętrza samochodu[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 18:53 _________________________________________________Nr 38, 15A - oświetlenie bagażnika, centralne blokowanie drzwi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardzo chętnie, jak coś...
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
- [B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Standartowo w złączu diagnostycznym są zajęte cztery piny: 4 - masa 7 - linia K 15 - linia L (nie zawsze występuje) 16 - zasilanie +12V Magistrala can zajmuje dwa dodatkowe piny (niestety nie pamiętam które). Poszukaj sobie rozpiski pinów złącza obd i w ten prosty sposób sprawdzisz czy w twoim audi szyna can jest dostępna dla diagnostyki.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja niewiem co to z tego Słupska będzie, lekka załamka jak tacy zawodnicy rezygnują- [B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Na to pytanie nie potrafie odpowiedzieć ale nie sądze żeby umiejscowienie ecu miało jakiekolwiek znaczenie. Z drugiej zaś strony nie spotkałem jeszcze B5, które by miało ECU gdzie indziej niż na podszybiu. W tym modelu can występuje chyba tylko do komunikacji między zegarami a sterownikiem silnika ale niema w tej magistrali sygnałów potrzebnych do wysterowania alarmu.[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________Jako przykład http://formula.pl/autoalarmy/alarmy_can-bus/mat_autofit_(v_7.00.12)_wersja_bez_pilotow.html- [B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Nie ma!, a napewno nie w tej wersji pod którą możesz podłączyć "cyfrowy" alarm.- [ALL B5] Ciemne lampy avant
Poprostu na wysokości wsteczne/kierunkowskaz jest za wąsko i lampa nie wchodzi w nadwozie. Trzeba troszkę podpiłować blachę. Jeden z naszych kolegów takie ma w czarnym avancie.- [ALL B5] Ciemne lampy avant
.... i żeby je założyć musisz blachę rezać ;( - [B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS