Treść opublikowana przez mateogda
-
[ALL B5] Migająca kontrolka "żółta z zarysem samochodu"
Kotlecik z przed roku :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
NSU RO 80
-
[B5 ADR] Wtryskiwacze który to wtryskiwacz ?
Drugi! W niemieckich autach liczymy od rozrządu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału na forum oraz uczestnictwa w spotach trójmiejskich http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie-b88.0/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękowal za spota, frekfencja nawet dopisała.... miło! ...a Tobie się lewy STOP nie świeci, wiedziałeś?
-
[B5 AEB] Jak VAG-COM zmienić Ilość paliwa na biegu jałowym?
Niestety na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć, bo niemam żadnego AEB pod ręką, a tabele wartości mierzonych podają trochę niespujne informację. Jak wróce z pracy to jeszcze poszukam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym chciał przyjechać ale niewiem czy dam radę, bo mnie noga boli Ble ble ble, zobaczymy w sobotę
-
[ALL B5] Żółta kontrolka
Przepalona żarówka.
-
[B5 AEB] Jak VAG-COM zmienić Ilość paliwa na biegu jałowym?
Jak wygląda korekta długoterminowa składu mieszanki dla wolnych obrotów (wartości wyuczone sondy)? Nie jest przypadkiem oparta o -25% lub coś koło tego?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Buick?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału na forum oraz na spoty trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_ustawka_na_wyjazd_do_slupska_2903_godz_17_stacja_jet_w_gdyni_cisowej-t584.1395.html
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mnie to pod Jaguara podchodzi?!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiesz, troche do tyłu jestem, ale też może być
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak tylko uzyskam zgodę autora to podkleje... Robimy ustawkę na 14.03., co wy na to?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 17:53 _________________________________________________ Zdjęcia wklejone dzięki uprzejmości Zdenia!
-
[B5 ABC] Szarpanie na LPG
Przyczyn może być kilka np. za duży minus w korekcie od temperarury, źle zrobiona mapa, itd... Skoro instalacja jest nowa podjeć do gazowników i przedstaw problem. "Świece nowe" ,a kable?
-
[B5 ABC] Ocencie wykres...
albo zegar zakodowany na 4 cyl. dlatego na wolnych stoi na 1100...
-
[B5 ADP] Proszę o analizę logu przez znawców tematu
Porównaj temp. w silniku [01] i w zegarach [17], jeżeli będą takie same (zbliżone) i tak samo zaniżone to termostat.
-
[B5 ADP] Proszę o analizę logu przez znawców tematu
Jaki masz problem z samochodem?, poza termostatem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:th: p.s. Powołałem się na Ciebię i czekam na aprobatę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na shellu byliśmy o 18.00 i czekaliśmy do 18.12, pojechaliśmy bo niewiedzieliśmy czy mamy po co stać. W końcu to ty miałeś czekać na nas, a nie my na ciebie. Obecnym dziękujemy za spota, wielki szacun dla ICE'a i Zdenia.
-
[B5 ADR] Czy ktos ma instalacje OMVL DREAM XXI N ?
Autokalibracja to fikcja!!! Jak chcesz dobrze zestroić instalację to musisz jechać na dwa kompy, vag na jednym (korektory składu mieszanki) i mapa lpg na drugim + kierowca bądź hamownia. Jak byś potrzebował pomocy odezwij się na PW.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udzialu na forum
-
[B5 AEB] Jaki zbiornik w avancie
Mam w avancie 630/250 i nie narzekam na wyboje w bagażniku. Taką samą miałem w poprzednim, sedanie i też było ok. Jak chcesz to podaj mi swojego maila na PW to zrobię parę fotek podłogi bagażnika i jutro lub w sobotę Ci podeślę, to sam ocenisz.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
...a czy ktoś z lokalnej społeczności Słupska lub okolic powita ekipę z trójmiasta?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli z Wejherowa jedzie tylko was dwóch to możemy umówić się tak, że będę z Macikiem na telefonie i odezwę się do niego jak wjedziemy np. do Wejherowa?