Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 AEB] Radio Concert - PROBLEM!!!
Sprawdziłeś kodowanie radia? Prawdopodobnie wystarczy zamienić miejscami zasilanie główne z postacyjkowym....
-
[B5 AJM] gdzie świece żarowe - przeczytać dokładnie post
Panowie, odgrzewacie kotleta! Spójżcie na daty...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...i tej wersji się trzymajmy :th:, ustalmy tylko czas i miejsce.- [B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
Ja bym się długo nie zastanawiał. Montując instalację drugiej generacji robisz sobie z wielopunktowego wtrysku benzyny, elektroniczny gaźnik zasilany gazem (tak w prostych słowach). Czyli cofasz się do minionej epoki, a czujnik temperatury do przełączenia też jest "wysoce" zalecany w przypadku zwykłej instalacji.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty trójmiejskie oraz do czynnego udziału na forum- [B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
Wyjmij owy bezpiecznik jeżeli ucichnie będzie znaczyło, że dobry typ i spokojnie możesz jechać...., a jak nie ucichnie to albo nie ten bezp. albo nie pompa i szukamy dalej.- [B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
To nie jest pompa wspomagania układu kierowniczego! (Jeżeli by wyło wspomaganie kierownicy to dźwięk by się raczej zmieniał przy ruchach kierownicą). Ta o której ja myślę jest zasilana elektrycznie, bezp. chyba nr 42 (30A).- [B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
W prawym nadkolu z przodu, zaraz za zderzakiem jest wtórna pompa pneumatyczna. Od niej jest ten błąd, "wykryto nieprawidłowy przepływ", więc pompa chodzi ale nie dmucha tak jak powinna.- [B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
Zajechane łożyska na pompie... ale wtedy po dwóch, trzech minutach powinno zamilknąć.- [B5 AWT] Na benzynie szarpie a na gazie ok.
To za mało, powinno być 3,5 bara z podłączonym podciśnieniem do regulatora i min. 4 bary z odłączonym.- [B5 AWT] Na benzynie szarpie a na gazie ok.
Tzn. jakie?- [B5 ANB] ABS Błąd 01203, jak zlokalizować?
Sterownik to Bosch 0 265 220 405, błąd sobie rozszyfrowałem ale dziękuje. Wtyczka czyszczona odpowiednim preparatem trzy razy w odstępie jedno dniowym, kable na tyle co widać i co można sprawdzić miernikiem "raczej" są ok. Czytałem, że sterowniki mają często tą przypadłość (wilgoć, elektroliza i te sprawy). Jak sterownik niema błędu pracuje poprawnie, tzn. czyta wszystkie koła i włącza ABS wtedy kiedy należy.- [B5 ANB] ABS Błąd 01203, jak zlokalizować?
Od paru dni borykam się z powyższym błędem w sterowniku ABS, który jest o tyle denerwujący, że kontrolki sygnalizujące usterkę rażą w oczy. Co zdążyłem ustalić: błąd raczej pojawia się w czasie jazdy i po kilometrze lub dwóch znika. Raz udało się go wywołać na postoju robiąc "test wyjść", wtedy też vag stracił komunikację z modułem. Ponieważ procedury diagnostyczne, które można przeprowadzić multimetrem są dosyć ograniczone, poszukuję informacji jak potwierdzić diagnozę. Jakie kolwiek informację na temat struktury wewnętrznej modułu ABS bardzo mile widziane, jeżeli to będzie elektronika to myślę, że sobie sam poradzę. Oprócz tego jeżeli któs jest w stanie pomóc mi rozszyfrować kodowanie 0273004283, będę bardzo wdzięczny. Za wszystkie sugestie z góry dziękuję !- [B5 AWT] Na benzynie szarpie a na gazie ok.
Podłączyć manometr i sprawdzić ciśnienia...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum oraz w spotach trójmiejskich- [B5] stycznik odcinający pompę paliwa po przełączeniu na LPG
Ostatnimi czasy wręcz odchodzi się od procedury odłączania pompy paliwa podczas pracy na gazie, ale jak byś się uparł to kabel od pompy znajdziesz w skrzynce bezpieczników (od tyłu oczywiście). Osobiście nie polecam!- [B5 ADR] Jaki Zakład w Trójmieście??
Odgrzewacie kotleta sprzed półroku Po co? Artur już dawno jeździ z gazem!- [B5 ABC] Prośba o analizę logów
tj. moduł zapłonowy...- [ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
180 st. na 30 min. , tylko wylutowanie trochę kłopotliwe bez odpowiedniego sprzętu. Tak pozatym rozmowa o niczym i tak każdy zrobi jak uważa za słuszne. Ważne żeby efekt był odpowiedni :th:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Więc ustalone, lutowy spot 23.02.2008 tylko co do miejsca i czasu, bo jeżeli Alfa to najprędzej 18.30?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Odpuśćmy sobie do przyszłego tygodnia, może więcej ludków się namyśli- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nikt więcej się nie wychyli z nory??? To może na 16. lub 23. będzie więcej chętnych?- Ile pali Wam gazu?
Pojechać na regulację? Spr. sondę, termostat....- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to ustalcie gdzie i kiedy, dziewczyny - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia