Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 ANB] Co to za rurka?
Jeżeli dobrze widzę na tym zdjęciu, to rura od pompy do filtra (powinna być plastikowa, karbowana).
-
[B5 ADP] Jak ustawić koło zębate, napędzające aparat zapłonowy?
Jeżeli aparat niebył wyciągany, po zdjęciu kopułki powinieneś na obwodzie aparatu zobaczyć znacznik na który powinien być ustawiony palec. Gorzej jak ktoś to kiedyś rozbierał i nie złożył tak jak powinno być.
-
Spotkania na drodze
a ja się zastanawiałem, kto to był? Pozdrawiam !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2 szt
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Całkiem udany spocik :th: i nowe ustalenia Dziękujemy !!![br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 20:13 _________________________________________________Jak mogliśmy to przegapić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=134 Mateusz wszystkiego najlepszego !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Broń Panie Boże ! Nie namawiaj go do złego !
-
Instalacje LPG Bigas. Czy ktokolwiek słyszał?
Dobra instalacja na sterowniku A.E.B., poprawnie zamontowana będzie dobrze służyć. Kiedyś Bigas dawał pięć lat gwarancji na reduktor, ale niewiem czy jeszcze tak jest.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
,więc proste: 8.12. Gdynia Skwer 17.00 jak zawsze, a następny termin ustawia zdeniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja będę! :> , a jak Ci nie pasuje to my przyjedziemy do Ciebie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i co chopy? jedziemy?
-
Samochody z videoradarami
GD 2175F ,2.5 TDi[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 20:11 _________________________________________________Wejherowo - Boże Pole jasno "seledynowa" Skoda Octavia GWE 7A16 i Gdynia - Wejherowo srebrna Octawka ale nr nie zczaiłem.
-
[B6 AVJ] pompa wtórnego powietrza - wtorna pompa pneumatyczna i problem z temp.
Niesądze! Nawet jak się włączy to pracuje tylko dwie, trzy minuty i się wyłącza. Przeważnie niezdąże wyjechać z podwórka, więc chyba ciężko byłoby zobaczyć różnice w spalaniu.
-
[B6 AVJ] pompa wtórnego powietrza - wtorna pompa pneumatyczna i problem z temp.
Samą pompę łatwo sprawdzić, wystarczy znaleść przekaźnik który nią steruje (w B5 nad nogami kierowcy) i włożyć zworkę zamiast niego. Pracującej pompy niesposób nie słyszeć. Borykam się z podobnym problemem ale ponieważ brak skutków ubocznych to zabardzo się nie przejmuję (narazie). Moja pompa dmucha jak trzeba (sprawdzając na "krótko"), a mimo to często się zdarza, że się nie włączy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.sioux.com.pl/pl/?site=restauracje#gdynia możemy ich zaatakować, byliśmy dziś z rodziną na obiedzie i podobało nam się. Niewiem tylko jak oblężenie w sobotnie wieczory, ale biorąc pod uwagę naszą frekfencję to chyba damy radę
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,584.0.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Myślę, że można liczyć (konkretnie) na trzy osoby, reszta to mienkie faje !!![br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 09:31 _________________________________________________Chociaż zauważyłem, że wchodząc na ambicję ludziom w ten czy inny sposób i tak nic się nie zmienia. , więc może darmowe ciasteczka?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co on sam może?
-
Strefa Śmiechu
http://www.radiostacja.pl/?action=pokaz&film_id=24
-
[B5 ADR] Problem z automatyczną skrzynią biegów
Odgrzewacie kotleta, temat obgadaliśmy na gg, niewiem z jakim skutkiem, bo od tamtego czasu radom się nie odzywał.
-
instalacja zetin? do 1,8 TURBO
Nie!
-
[B5 AHU] pytanie o licznik ??
, w dolnym temp. zew.
-
[B5 ADR] Po przekładce silnika problem z odpaleniem
Były napewo już w '98 (mam klienta z takim motorem właśnie w A4'98), dlatego pozwoliłem sobie wtrącić :>
-
[B5 ADR] Po przekładce silnika problem z odpaleniem
A nie było tak, że ADR w '98 dostał plastikowy kolektor o zmiennej pojemności i inny wałek na zaworach ssących? W '96 miał metalowy kolektor o stałym przekroju, więc to nie jest dokładnie taki sam silnik... Stąd mogą być problemy ze sterowaniem (elektroniką).
-
[B5 AFN] Mechanizm spryskiwaczy/wycieraczek
na pierwszym biegu (przerywanym), konkretnie czas interwałów[br]Dopisany: 18 Listopad 2007, 12:59 _________________________________________________dodatkowo przerwy zależą od prędkości jazdy, ponoć (instrukcja obsługi str.99)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie żebym miał pretensje ale ;( za tydzień nie mogę, a wczoraj miałem popołudnie wolne