Treść opublikowana przez mateogda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedyś ustalaliśmy, że każda pierwsza sobota miesiąca. Może warto wrócić do tej koncepcji? Informuję także tych co nie byli na ostatnim spocie, że szukamy lokalu na nasze schadzki. Nieduża klimatyczna pizzeryjka lub kawiarenka z parkingiem na około ... aut. Wrzucajcie swoje propozycje![br]Dopisany: 10 Październik 2007, 21:16 _________________________________________________Pre_pl jeżeli Tobie pasuje to sobota 17.oo jak zawsze? Może ktoś się podłączy na szybkiego mini spota.
-
Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,filtr,0,film,77305,sortuj,sm,st,80640,pozycja,4,Kabaret_Starszych_Panow_-_Kaczynski_jestem
-
[B5 AFF] akumulator bosch silver
Da radę :th: , ale skoro i tak już kupiłeś to po co pytasz?
-
[a3 ALH] błąd 17965???
17965 P1557 Charge Pressure Contr. Positive Deviation z http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1913.html
-
[a3 ALH] błąd 17965???
Ten błąd w AHLu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzieńdobry
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
luzik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do działu Spoty trójmiejskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 ADP] kable i przewody
Proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11022.0.html
-
[B5 ADP] kable i przewody
Ten temat był już poruszany i był podany konkretny nr części kabli (chyba Beru), które idealnie pasują na długość. Poszukaj!
-
[B5 ADP] audi a4 1.6 adp klopoty z temperatura
.., a sprawdziłeś go przed wymianą?
-
[B5 ADR] Prośba o analizę logów
Sonda ok, warto by jeszcze zrobić logi z przepływomierza. Jakieś błędy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to jesteśmy po ! , chociaż nieobecność niektórych troche nas zmartwiła i niechodzi tylko o spota ale także o aktywność na forum. Czy już nas nie lubisz Zdeniu? Dziękujemy !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano, kolo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czytaj temat !
-
[B5 ADR] sonda lambda
Czyli Bosch Motronic M 3.2/.1, robiony w dwóch wersjach z 0V na masie sondy i z potencjałem 0,7V na masie sondy, ale sama sonda jest taka sama 058 906 265 A.
-
[B5 ADR] sonda lambda
To zapytam inaczej, dwie duże wtyczki czy pięć małych? W etce po nr nie stwierdzisz za bardzo czy iest to Bosch Motronic M 3.2 czy M 3.8.2
-
[B5 ADR] sonda lambda
Zależy od sterownika!
-
Sonda lambda do A4 1,8 T 1995 R.
ale konkretnie co? CO, CO2, HC ? Jak byś potrzebował analizator to daj znać.
-
Sonda lambda do A4 1,8 T 1995 R.
A co Tobie Przemcio wyszło?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja się zorganizuję pod automatem z kawą (jak zawsze) albo jak by padało, parking pod Centrum Kwiatkowskiego (pierwsza godz. gratis ) Panowie, rozmowy o serwisach nic nie wnoszą do wątku związanego z tematem, w sobotę będzie okazja żeby pogadać kto i za co lubi którego mechanika
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Jeżeli chodzi o lpg to patrz raczej na korektory strojenia mieszanki grupa 6 i 7 (jeżeli dobrze pamiętam). Ustaw lpg tak żeby przy stabilnej pracy korektor nie przekraczał +/- 8% i będzie ok. Natomiast co do benzyny, wystarczy, że pojeździsz na benzynie w różnych warunkach bez używania lpg (zimny, cipły, miasto, trasa), góra ze 100 km i wszystko wróci do normy. Chyba, że jest coś popsute...