Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O nim myślałem, co prawda jest jeszcze Resztek ale on jeździ jak emeryt i pije wódkę z konefki, więc jest poza konkursem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1.8T albo zafira Jeszcze tylko jeden 2.5 z klubu (pomorze) się nie sypnął
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Naprawiasz czy robisz swapa??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, ruszyłeś w końcu silnik??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, zdjąłeś głowice?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
"Wszyscy" to w środę czekali, a on się nawet nie pojawił.... Wszystkiego naj.... mydło!
-
[ALL B5] Pytanie o zestaw naprawczy, syczy reduktor
Czwarta generacja to Vega-i, trochę inny zestaw http://nagaz24.pl/zestaw-naprawczy-reduktora-vega-i,s,4775,p,pl.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniu złożyłeś? Jest lepiej czy wyszło jak zawsze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.rzu.gov.pl/skargi/najczestsze-problemy/Zdarzenie_z_dzikiem_jeleniem_psem_krowa_czyli_odpowiedzialnosc_za_szkody_wyrzadzone_przez_zwierzeta__53
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakie to ma znaczenie? Za sarnę, dzika czy inne wolno żyjące zwierze nikt Ci nie zapłaci! Chyba, że byłby to łoś albo żubr, który się urwał z rezerwatu, ale wtedy sprawca musi być na miejscu zdarzenia w momencie przybycia policji (lub świadkowie).
-
[B5 ANB] Powracający błąd 17521
Skoro jesteś tak pewny tej sondy, zostaje chyba tylko sprawdzić okablowanie od sondy do ECU i ewentualnie sam sterownik.
-
[B5 ANB] Powracający błąd 17521
Tylko, że ANB ma inną sondę niż AEB i tu może być problem.
-
[B5 ANB] Powracający błąd 17521
Tak z ciekawości, jaką konkretnie sonde założyłeś? Sprawdzałeś jak nowa sonda pracuje w blokach pomiarowych?
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
Napisz coś więcej! Jaka instalacja, jakie koszta, jakie korzyści?
-
[INNE] Brak ssania ,gaśnie,i błedy 557,537 Audi a3
Myślę, że w dużej mierze olej zaciekający spod pokrywy i "okolic" korka wlewu oleju. Stare były ze zwykłej, czarnej gumy, nowe olejoodporne. Auto miało problem już przed montażem lpg, więc nawet nie było spekulacji.
-
[INNE] Brak ssania ,gaśnie,i błedy 557,537 Audi a3
Uszczelki kolektora ssącego: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A3/1999/201/49/2396168/ Przerabiałem ten temat w VW Bora, klient wymienił tam wszystko począwszy od sondy, a skończywszy na sterowniku silnika niestety bez rezultatu. Zasada była taka, że po skasowaniu błędu na rozgrzanym silniku można było jeździć cały dzień i błąd nie wracał. Dopiero po całkowitym wystygnięciu silnika pojawiały się problemy ze ssaniem (utrzymaniem biegu jałowego), a elektronika diagnozowała usterkę.
-
[INNE] Brak ssania ,gaśnie,i błedy 557,537 Audi a3
Jeżeli po skasowaniu błędów na ciepłym silniku już nie wrócą to sugeruje 4x 06A133398 i 4x 06A133227B plus jakaś godzina roboty. Chyba, że pomimo ciepłego silnika błędy wracają to najpierw zajmij się sondą.
-
[B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne
Bardziej sensor ciśnienia, w landi map jest osobno. Podłączałeś się wogóle do instalacji? Ten sterownik posiada dość rozbudowaną samodiagnoze.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne
tzn. jakie?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy Ty to zdążyłeś zrobić, na pięć minut Cię z oka nie można spuścić, gorzej niż z dzieckiem.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To daj piątaka!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja byłem w zeszłym tygodniu- [B5 ADP] Jakie filtry gazu?
Na reduktorach OMVLa w standarcie były valteki http://nagaz24.pl/filtr-elektrozaworu-lpg-valtek,s,2336,p,pl.html- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeżeli szukasz 1.8T i myślisz o gazie to weź pod uwagę, że musi to być silnik z pośrednim wtryskiem, silników w technologii fsi nie opłaca się gazować, a w niektórych przypadkach wręcz się nie da! Co do ceny -> PW. - [B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne