Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. O nim myślałem, co prawda jest jeszcze Resztek ale on jeździ jak emeryt i pije wódkę z konefki, więc jest poza konkursem.
  2. 1.8T albo zafira Jeszcze tylko jeden 2.5 z klubu (pomorze) się nie sypnął
  3. Naprawiasz czy robisz swapa??
  4. Bieniek, ruszyłeś w końcu silnik??
  5. Bieniek, zdjąłeś głowice?
  6. "Wszyscy" to w środę czekali, a on się nawet nie pojawił.... Wszystkiego naj.... mydło!
  7. Czwarta generacja to Vega-i, trochę inny zestaw http://nagaz24.pl/zestaw-naprawczy-reduktora-vega-i,s,4775,p,pl.html
  8. Bieniu złożyłeś? Jest lepiej czy wyszło jak zawsze?
  9. http://www.rzu.gov.pl/skargi/najczestsze-problemy/Zdarzenie_z_dzikiem_jeleniem_psem_krowa_czyli_odpowiedzialnosc_za_szkody_wyrzadzone_przez_zwierzeta__53
  10. Jakie to ma znaczenie? Za sarnę, dzika czy inne wolno żyjące zwierze nikt Ci nie zapłaci! Chyba, że byłby to łoś albo żubr, który się urwał z rezerwatu, ale wtedy sprawca musi być na miejscu zdarzenia w momencie przybycia policji (lub świadkowie).
  11. Skoro jesteś tak pewny tej sondy, zostaje chyba tylko sprawdzić okablowanie od sondy do ECU i ewentualnie sam sterownik.
  12. Tylko, że ANB ma inną sondę niż AEB i tu może być problem.
  13. Tak z ciekawości, jaką konkretnie sonde założyłeś? Sprawdzałeś jak nowa sonda pracuje w blokach pomiarowych?
  14. Napisz coś więcej! Jaka instalacja, jakie koszta, jakie korzyści?
  15. Myślę, że w dużej mierze olej zaciekający spod pokrywy i "okolic" korka wlewu oleju. Stare były ze zwykłej, czarnej gumy, nowe olejoodporne. Auto miało problem już przed montażem lpg, więc nawet nie było spekulacji.
  16. Uszczelki kolektora ssącego: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A3/1999/201/49/2396168/ Przerabiałem ten temat w VW Bora, klient wymienił tam wszystko począwszy od sondy, a skończywszy na sterowniku silnika niestety bez rezultatu. Zasada była taka, że po skasowaniu błędu na rozgrzanym silniku można było jeździć cały dzień i błąd nie wracał. Dopiero po całkowitym wystygnięciu silnika pojawiały się problemy ze ssaniem (utrzymaniem biegu jałowego), a elektronika diagnozowała usterkę.
  17. Jeżeli po skasowaniu błędów na ciepłym silniku już nie wrócą to sugeruje 4x 06A133398 i 4x 06A133227B plus jakaś godzina roboty. Chyba, że pomimo ciepłego silnika błędy wracają to najpierw zajmij się sondą.
  18. Bardziej sensor ciśnienia, w landi map jest osobno. Podłączałeś się wogóle do instalacji? Ten sterownik posiada dość rozbudowaną samodiagnoze.
  19. Kiedy Ty to zdążyłeś zrobić, na pięć minut Cię z oka nie można spuścić, gorzej niż z dzieckiem.
  20. Ja byłem w zeszłym tygodniu
  21. Na reduktorach OMVLa w standarcie były valteki http://nagaz24.pl/filtr-elektrozaworu-lpg-valtek,s,2336,p,pl.html
  22. Jeżeli szukasz 1.8T i myślisz o gazie to weź pod uwagę, że musi to być silnik z pośrednim wtryskiem, silników w technologii fsi nie opłaca się gazować, a w niektórych przypadkach wręcz się nie da! Co do ceny -> PW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.