Treść opublikowana przez wester
-
Podłączenie pompki paliwa
Wielkie dzieki! A jak moge poznac ktory z nich to + od zasilania pompy? Sa jakos opisane? zeby wyjac ta wtyczke trzeba ja poprostu wyciagnac czy sa jakies zawleczki uniemozliwiajace wypiecie?
-
Jak zdemontować progi?
A czy w celu samego zdemontowania progu tez musze odkrecac prowadnice fotela, poniewaz nie mam potreby ruszania podlogi? I w jakis sposób trzeba szarpnac ta listwe progową, w kiernku wnetrza auta czy do gory?
-
Podłączenie pompki paliwa
Mam takie pytanie odnośnie podłaczenia pompki paliwa. W bagazniku pod ta metalowa pokrywka przykrecaną 3 śrubkami jest wtyczka, z tego co sie domyslam podlaczenie pompy paliwa. Do wtyczki tej dochodza cztery kable i moje pytanie wlasnie tego dotyczy. Po co az cztery?? (2 brazowe, żółto-zielony i fioletowy) oraz który z nich to + ?
-
[ALL B5] Ile kosztuje założenie klimatyzacji?
Ja podlacze sie do tematu i zapytam ile zycza sobie za nabicie klimy i jak czesto trzeba ja nabijac?
-
Czym skutecznie przeczyścić układ paliwowy
Ale czy takie dodatki, uszlachetniacze(czym to sie wogole rozni?) coś dają czy to tylko pic na wode zeby kaske wyrwac? Rozumiem ze do benzyny sa inne niz do ropy ale czy jest sens dodawac takie specyfiki? Słyszalem też ze to moze miec negatywny wpływ na silnik...
-
Gdzie zamontować gaśnice?
moze pod siedzeniem pasazera (z przodu przy siedzeniu)....?
-
Mycie auta
Ja nigdy nie dotkne auta gabka! juz raz mylem gabka, dostalo sie ziarenko piasku i ciagnalem je po calej masce. Moim zdaniem tylko porzadna szczotka.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja tez nie wiem co mialem wczesniej wlewane i zalalem LOTOSem polsyntetyk. Madre posuniecie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no hello
-
Mycie auta
A co powiecie na temat mycia autka w myjni? Nigdy nie korzystałem z myjni bo slyszalem ze rysuja lakier a jaka jest prawda? i czym najlepiej myc, szczotka, gabka, sciereczka...? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-04-2007, 10:49 ] wydzielony z meguiars..
-
Jak zdemontować progi?
Szukałem czegoś na ten temat ale z marnym efektem. Czy mogłby ktoś wrzucic opis lud fotostory z demontarzu progow w B5? Chodzi mo o te w srodku w celu wrzucenia kali od wzmacniacza, czy moze tunelem środkowym...?
-
Immobilizer
Tylko ze w moim przypadku autko moze byc potrzebne w kazdej chcwili ale to i tak nie uniknione. a czym czyscic te zlacza? mozna do tego uzyc np WD40? czy moglbym je rozpiac do czyszczenia? czy zlutowanie ich razem byloby rozsadnym rozwiazaniem?
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Wtedy musisz sobie dorobic taki wlacznik "parkowanie" zeby zalaczyc caly system parktronika. W nowych autach w przypadku fabrycznego parktornica tak jest to uruchamiane.
-
Immobilizer
Ja u siebie tez zawarzyłem ze wraz z poprawieniem sie pogody i uruchamianie mojego samochodu sie poprawiło. Jednak coraz bardziej mnie to drazni a chce miec pewnosc ze to pomoze bo umnie jest taka sytuacja ze mam zrobiony na kjrotko teraz i jak juz sie za to wezme a nie zadziala to bede mial niemaly problem. Pzdrawim i czekam na dalsze wypowiedzi....
-
Gdzie głośniki...?
a jakies konkrety co by mozna wrzucic w przednie drzwi i do bagaznika? ktora firma jest w miare dobra? bo rozne wersje slyszalem.
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
To wyobrazcie sobie taka sytuacje: Kupuje gosciu autko na od handlarza na gieldzie, jakas honda czy toyota (japonczyk napewno) Ladne utrzymane wnetrze przebieg cos kolo 160 000. Po pewnym czasie gosciu dzwoni do poprzedniego wlascicela (przed tym handlarzem) i pyta czy przy przebiegu 160 000 trzebas zmienic rozrzad czy cos tam i obaj w szoku! Poperzedni wlasciciel bo sprzedal auto z przebiegiem ok 240 000 a obecny bo kupil je z 160 000!! Handlarz wypral tapicerke, odswierzyl wnetrze, wymienil dywaniki, licznik skrecil i poszla!! I to wszystko bylo na serio! Co o tym myslicie? Co do opowiesci o tym jak to dziadek sobie dbalo auto i malo jezdzil. Ja odrazu odchodze od takiego auta bo nawet jak to prawda to nie chcialbym auta po jakims dziadku co nie nie uzywal 4 i 5 biegu, albo dawal dwa razy wiecej gazu niz sprzegla.
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
a te szybki to ktora matoda przyciemniales? i ile Cie to kosztowalo?
-
Gdzie głośniki...?
tu racja bo to mi taki chlopek boradzil co moglbym do nirgo jedynie na wymiane zarowki. Fakt jest taki ze nawet nizszej klasy a wiekszy zagra lepiej niz maly a "porzadny" o przykladowo 2 razy wiekszej mocy. Tutaj liczy sie tylko powierzchnia membrany. Co miales na mysli piszac ze bede zalowal? CZy blacha ta pelni jakas wazna funkcje konstrukcyjna, usztywniajaca...? Budzet to ok 500zl a oczekuje ladnego brzmienia i miekkiego basu.
-
jak fajnie zroić A4 1,6
obawiam sie ze ciemna karoseria zleje sie z czarnymi soczewkami ale nie chce nic mowic poki nie zobacze.
-
Immobilizer
Troche jestem sceptycznie nastawiony ze taki zwykly i prosty zabieg pomogl. A reszta osob ktore maja ten problem? dziala? Bo jak tto skutkuje to zaraz ide po srubokret....
-
Gdzie głośniki...?
Co do 25cm to chodziło mi o umieszczenie ich w tylnej polce, nie wiem czybyloby to sensowne rozwiazanie. A co do przodu to z tego co czytalem w innych postach to zastosowanie tych pierscieni i przerobka dosc drogo wychodzi.
-
Gdzie głośniki...?
Hmm... no tak ale chocby nie wiem jak wzmocniona 13cm nigdy nie da takiego efektu jak nawet nizszej klasy 25cm.
-
[B5] Dziura w podłodze
w dywaniku tez mam dziure i zbiera mi sie tam brud i wilgoc a poza tym drazni mnie to. Jak narazier to podlozylem pod dywanik kawalek nieprzemakalnej wycieraczki do butow. Nie chce wymieniac dywanikow bo mam ze stoperami a nie moge nigdzie zdobyc trakich co stopery bylyby tez w tylnych.
-
[B5] spinki w dywanikach
O jakich spinkach mowicie? chodzi o te co trzymaja dywaniki na n=miejscu? jesli tak to gdzie to mozna dostaqc?
-
Immobilizer
U mnie problem jaest ten sam. Ale czxy to aby na pewno pomaga takie tylko odpiecie kabelków, przeczyszczenie i podpięcie spowrotem?