Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. kuuuurwa Stanley Twoi znajomi pracują w tym centrum stomatologii na Sokolskiej 80 ? czuję się dokładnie jak po tym zabiegu który mi proponowałeś czyli po tym AŁA
  2. nie gadać z Tobą
  3. siema siema ja już nie daję rady muszę robotę zmienić bo za duzo no forum siedzię a człowiek mógłby tyle pozytecznych rzeczy w tym czasie robić :gwizdanie:
  4. cena nie gra roli myslę, że po takiej plombie nie tylko jednego bym miał zaplombowanego
  5. Stanley troche inną plombe miałem na myśli...no napewno nie taką--->
  6. żonka w pracy, pracuje na reżanie mojej czarnej damy lucky You
  7. cisne niedługo do dentysty, niedaleko Ciebie Stanley, żonka w domu ? żartowałem
  8. chyba u Ciebie na wiosce, w mieście nie trza odśnieżać
  9. po pylaj na drugą zmianę leniu Stanley :bicz3:
  10. ja zawsze każdą nowość zaliczam zwłaszcza w markietach
  11. ledwo południe a Ty juz piszesz o fajrancie macie jakieś wolne miejsca ? przyjmę na początek dobrą podstawę, może byc na okres próbny bez premii :gwizdanie: wcześnie zacząc wcześnie skończyć choć nie zawsze się da, wiesz początek roku mało pracy zwłąszcza po świętach i nowym roku, u mnie w robocie jest tak co roku, później jak je.nie myśle tak od lutego to będzie szajba, choc patrząc na to co sie dzieje to nie koniecznie, myśle, że sytuacja się wyklaruje do miesiąca, albo w lewo albo w prawo, jak w lewo to będzie moje miejsce wolne to dam znać jak z ta karta dzwoniła Twoja ?
  12. ?
  13. kapelusz z rana jak śmietana Miszka pracujesz ? no ale zaraz kończę
  14. nop nie zauważyłem daty, ale prawdę pisaliśmy
  15. wrzuć fotkę tego czegoś to zobaczymy, też jestem ciekawy co to jest ?
  16. jak przełożysz kompletne to mnie ma problemu
  17. przecież kabrio b6 i b7 były prawie identyczne...właśnie min różniły się przodem więc się da
  18. o jaki zatrzask pytasz ?
  19. mi kedyś pękła właśnie tak sama od siebie, byłem w górach auto w garażu przed wjazdem nic czysta gładka, wyjechałem z garażu rano jeb pęknięta, nie wiem jak to wytłumaczyć, może dostała kamieniem i po czasie wyszło nie wiem, co do ceny tylniej szyby do b6 to koszt ok 250-400 myślę spokojnie znajdziesz [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 10:10_________________________________________________ale trzeba szukać, jak ja szukałem to cena wachała się od 300 do 700 zl w b5
  20. ja stawiam na krzywe felgi albo opony
  21. kapelusz z rana jak śmietana
  22. Masz tel do kogoś od nas ??? Jak coś mój to : 600 996 743 wkleję tu bo i tak większość ludu go ma nie wiem skąd :gwizdanie: zdziwko tylko miałem jak życzenia odbierałem od nieznajomych Krolu to ja go przekleję w "na każdy temat" i już nie będziesz musiał go ukrywać przed innymi z forum TO ja dodam twój jako anons ładna sexy napalona i zobaczymy kto będzie miał bardziej przejebane Ja wiem kto by miał wtedy przyj**ane ja też wiem - Ty [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________dobra do jutra Pany
  23. no spoko Max nie w tym sęk był , nie ważne
  24. Kędzior, Stanley, Akjam Max
  25. jak dzieci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.