Treść opublikowana przez Miszka82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko Diman
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
na logikę tak właśnie powinno być, przecież oni to montowiali wszystko bliko siebie, licznik, bezpieczniki, wszystkie sterowania w manetkach, kostki więc tak powinno być, ale co za problem sprawdzić 10 min i masz wszystko jak na dłoni a z moim zapytaniem ktoś...coś..wie ?
-
Spoty Katowice i okolice
z wczesnej nocy Akjam stopka nie świeci więc obiegając auto tego nie widziałeś Niezłe mleko za oknami co...
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
instalowałem jakiś czas tem sterownik wg schematu jaki opisał Mentos, wszystko gra i buczy prócz jednego: domykanie szyb raz działa, raz nie działa, raz zamknie się szyba do połowy, raz zamyka się cała "na raty" co kilka sekund po troszku, a jeszcze kiedy indziej zamyka się po np 2 min od zamknięcia furki.... wiecie może co może być przyczyną ? ? ? z góry dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
co taka cisza? spotujecie do nocy to później efekty widoczne na forum
-
Spoty Katowice i okolice
termin bliżej nieustalony...początkowo miał być wrzesień, mamy grudzień i końca nie widać więc bezpiecznie będzie jak powiem luty... może to idealne miejsce na kolejny spot wyjazdowy... Spoto- Parapetówa
-
Spoty Katowice i okolice
nie no Max szkolenie to ja mam co wtorek o 19:00 tak na serio co z tym piwkiem ? może jakaś Barburka albo Mikołaj ?
-
Spoty Katowice i okolice
jak dobrze naściemniam to da radę
-
Spoty Katowice i okolice
ja też już w domu,musiałęm uciekać ze spota bo kuchnie muszę jakoś ogarnąć i wogóle przejeba*e z urządzaniem chaty , to nie może być, to za duże, to za małe, to za drogie szajba normalnie właśnie siedzę na necie i wczytuję się w schematy, wymiary, kolory itp Panowie... bo i tak wszyskich nie było....co z tym Naszym piwkiem ćugeda
-
Spoty Katowice i okolice
z popołudnia
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka z rana dziś dzień spota Krolu i Keżor nie słyszałem waszego dzwonienia ani sms-a wczoraj - bylem w knajpie, a jak już odczytałem to było grubo po 1
-
Spoty Katowice i okolice
jak mnie moja puści to będę nie no będę to sobie zobaczysz, Keżor ma ori Valeo, a ja zamiennik Depo
-
Spoty Katowice i okolice
eee to ja mam to chyba sprawne
-
Spoty Katowice i okolice
a ile zapłaciłeś ?
-
Spoty Katowice i okolice
no widzisz
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
podobnie jak kolega powyżej zrobilem 80tys w 1,5 roku i świeczki jak żyleta
-
Ile pali Wam gazu?
trasa 10l przy normalniej jeździe czyli do 140km/h, 15l miasto/but, średnio pali mi ok 12l/ 100
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
sama butla to koszt ok 300zł plus robota fachowca
-
Spoty Katowice i okolice
tyle samo co prawej przedniej jaki ty Miszka dowcipny jestes... hehe niech sie tylko twoja dowie ze byles na forum przepraszam głupi żart juz dzwonie do mechanika i pytam ile ta usługa bedzie kosztowała mojego kolegę z Sosnowca oczywiście z 50% rabatem......................tylko nie mów mojej, że byłem na forum :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
tyle samo co prawej przedniej Rafal ja jeździłem ''na lewo''6 miechów spokojnie da rade :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
o której te foty robicie i gdzie ?
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, jak zbierzesz komplet to daj znać znam fajną instruktorkę co Cie poprowadzi ja kupiłem cb ale już było za późno, Ale Rafał szukaj pozytywów....odświerzysz wiedzę z przepisów ruch drogowego, poznasz nowych ludzi... ja np od czasu odebrania prawka częściej zapinam pasy no i to co najlepsze...będziesz miał nowe prawko....wiesz jaka to frajda podawać policjantowi prawko mówiąc, że ma sie 0 pkt
-
Spoty Katowice i okolice
ale wcześniej do Ciebie po kase [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:02_________________________________________________i tylko po kase
-
[B5 ADR] Kto ma zwykłą instalacje gazowa do 1.8 ADR?
mam BRC sekwencja, 2 lata temu kosztowała mnie 2800( wlew we wlewie i butla w kole) teraz to juz taniej mozna założyć, do tej pory zrobiłem ponad 80 tys km i wszystko gra, tylko na przeglądy gazu jeżdże i leje gaz, spalanie od 10 trasa do 16 miasto/but wiele osób odradzało mi włoska instalacje i równiez mysle , że te parę zł nie warto oszczędzać
-
Spoty Katowice i okolice
jak juz Krolu wczesniej napisał baba mi zabroniła na forum wchodzić teraz poszła do koscioła i zapomniała laptopa schowac więc jestem .......ale mam kaca i litery mi uciekają