Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. fakt fakt to bedzie wtedy jak się ją zobaczy
  2. PANOWIE tak siedze na allegro i wyczailem to: http://moto.allegro.pl/item784561150_audi_s4_2_7_biturbo_abt.html#gallery gadalem z gosciem, mowi, że wszysko GIT , przyznal, że autko bylo bite w pupcie i że to widać jak się klapę otworzy,ale 24 000 PLN za Ese ? ? ? kur** chyba pojadę obczaić tego furacza bo aż mnie mierzi jak to widze, pytam gostka co tak tanio, a on mi mówi, że jak sie zdecyduje to jeszcze ponegocjować można, albo wętka ta fura albo przekladka z anglika albo spawany z 5 innych ale ja nie wiem napalilem sie.....DWADZIEŚCIA CZTERY TYSIĄCE ZA ESE 1999R ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  3. czesc Maxito ja juz tak nie moge robic - , bo Krolu i Keżor się ze mnie śmieją, że spamerem jestem... a co mi tam :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  4. [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:56_________________________________________________nie no żartowalem z tym spam spamem ale panienkę to każdy później bedzie chciał dotknąć... więc loguje się jako pierwszy w kolejce :polew:
  5. teslic Witamy :notworthy: :notworthy: od razu sensowna porada : nooo Krolu ma racje, ja w takim przypadku myślałbym,że trzeba umyć auto, a nie jakiś tam kąt [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:14_________________________________________________ z rana
  6. widzisz Kanar są tacy co mają wiedzę i potrafią coś wnoszącego do sprawy skrobnąć, za co szacunek a my przeciętni spamerzy to wiesz...daleko daleko zaaaaaaa
  7. szkoda synka, dostal łomot, ale za to Adamek skosił Andrzejka[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:58_________________________________________________ z rańca a tu taka cisza od wczoraj...wszyscy rezają furki ? ? ?
  8. kurna ale przeciągają to rozpoczęcie walki, Adamek czy Gołota...
  9. nie kiedys tylko 22.XI czasu jest duzo mozna a wrecz trzeba podjechac niedziele i tak są nudne w domu wiec po obiadku na Jasną Górę pielgrzymka wskazana, od nas tu ze slaska(katowickie i gliwickie) mysle ze 10 furek podjedzie spokojnie + Częstochowiacy i Wy to już bedzie mega SPOT zachęcam
  10. myslalem nad parkiem chorzowskim ale nie wiem czy tam bedzie szansa, np w róży czy cos takiego
  11. Pucek nawet jakbyś już jutro miał ponad 200kucy - to i tak już jesteś czwarty :gwizdanie: zgadza sie: 1.Krolu 2.Piterra 3.Ja 4.Pucek 5. 6. :polew:
  12. no mozna by gdzies wyskoczyc, pytanie gdzie(zeby miejsca byly) bo na takie wydazenia to zazwyczaj ludzie uderzaja w knajpy, narazie spadam pomysle na temat miejscowki, tez cos pomysl Krolu i reszta tez jak chce I will back [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 10:54_________________________________________________troche mi się nudziło i wysłałem info o spocie wyjazdowym do innych spotowcow z okolic cze-wy, a mianowicie, Klobucka, Wielunia, Skierniewic, Tomaszowa i Łodzi...moze co z tego wypali, mam nadzieje ze Maxito nie bedziesz zły
  13. Tobi_one widze ze mnie uprzedziles sam nie wiem jak do tego doszlo ze przeoczylem, namow dziewczyny i chlopakow i wpadajcie, pozdr
  14. a co tu taka cisza ? macie cos dla was : siemanko prosze się zapoznać z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html możecie wpaść zawsze lepiej jak więcej autek podjedzie, my jedziemy z Gliwic i Katowice do Cze-wy, taki regionalny zlocik , czasu dużo, można jechać w parę osób jednym autem ale to już zależy od Was. zapraszamy
  15. Miszka82 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    siemanko prosze się zapoznać z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html możecie wpaść zawsze lepiej jak więcej autek podjedzie, my jedziemy z Gliwic i Katowice do Cze-wy, taki regionalny zlocik , czasu dużo, można jechać w parę osób jednym autem ale to już zależy od Was. zapraszamy
  16. panowie idziecie gdzieś oglądać walkę stulecia ? ? ? ja bym się chętnie gdzieś wybrał to zobaczyć
  17. smiech to zdrowie :polew:
  18. a co widzisz ? ? ? :sex: Stanley bo wklejasz takie foty jak wczoraj i później człowiek zakręcony chodzi po tobie się tego nie spodziewałem Mówiłeś przecież ostatnio,że podobaja Ci się chłopcy Ty najbardziej z całych katowickich
  19. a co widzisz ? ? ? :sex: Stanley bo wklejasz takie foty jak wczoraj i później człowiek zakręcony chodzi
  20. czekalem na Was chlopaki :sex:
  21. :polew: znam podobne ale z pracą Zbieraj punkty za podpierdalanie w pracy 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolenie w obecności świadków; 40 pkt – Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym; 50 pkt – Samopodpierdolka przy świadkach; 60 pkt – Podpierdolenie do przełożonego w obecności > podpierdalanego bez innych świadków; 70 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej > ilości świadków; 80 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny; 90 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający; 100 pkt – Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy. Bonusy: + podpierdolenie najlepszego kumpla – dodatkowo 10pkt; ++ podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany – dodatkowo 20 pkt; +++ kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu – dodatkowo 25 pkt
  22. Miszka żyjesz po tej pierwszej jeździe ?? a twoja w całości :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: żyje auto cale, bo póki co moja boi sie "dużymi" autami jezdzic i cisnęła firmówką (Yarisem) ale wsiadla i dzielnie pocisnęła z K-ce na Tychy, hehe i co smieszniejsze zawsze mnie karci jak przekraczam prędkość a tu patrzę wczoraj na liczniek a ona na graniczeniu do 40 90 cisnęła, mówię jej, że złamała przepisy.....i mnie wyśmiała :polew:_________________________________________________
  23. no ladnie wszyscy sie przywitali kto podbije na bajerke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.