Treść opublikowana przez Tzieland
-
[B5 AFN] Wymiana skraplacza
Tak jak w temacie, czy ktoś wymieniał u siebie skraplacz? Ostatnio czytałem jakąś gazetkę (chyba AŚ) i napisali tam, że skraplacz powinno się wymieniać co parę lat a jego koszt to pare stówek. Jak to wygląda w praktyce? Oczywiście układ chodzi bez zarzutu
-
[ALL] Opinie dotyczące opon NANKANG NS 2
wlasnie rowniez slyszalem opinie podobne do tych co przedstawil krzysiek23 i do od osob godnych zaufania ale chcialbym jeszcze uslyszec pare slow od osob, ktore je uzytkowaly
-
[ALL] Opinie dotyczące opon NANKANG NS 2
Tak jak w temacie proszę o opinie na temat opon ale tylko osoby, które miały osobiście styczność z tym modelem. Komentarzy typu: lipa bo chinskie, itp bardzo bym nie chciał tutaj widzieć, więc jak nie wiecie to nie piszcie. Pozdrawiam i czekam na opinie
-
[ALL B5] Czy czołowa szyba była z filtrem?
przednia szyba ma efekt lustra, oczywiscie jak jest w pelnymsloncu
-
F1, Rajdy i Motorsport
szkoda, ze zrezygnowal, bo chetnie bym go zobaczyl za kolkiem tego Clio
-
Zwracają Opłatę recyklingową
i jak ruszylo cos w temacie?
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko ja wam wrzuce klipa, ktorego sluchalem jak bylem w anglii, jak dla mnie bomba fajny teledysk byl do tego ale nie moge znalezc
-
[B5 AFN] Proszę o analizę nowych logów
ok to za ok 2 tyg to zrobie, bo dzisiaj wyjezdzam a powiedz mi jeszcze w ktorej grupie sprawdza sie sama wartosc tej dawki, bez adaptacji
-
Spoty Katowice i okolice
buehehehe spadłem z krzesełka ogień teraz to nieźle pojechałeś :polew: :polew: no niemogę :polew: :polew: a co w tym takiego smiesznego? nie widzi mi sie co 2 tygodnie jezdzic 1100 km jak moge jechac pociagiem i moge na dodatek spac jakbym jezdzil w wiecej osob to by sie oplacalo ale jak jezdze sam to to nie ma sensu, nie licze samej ropy, bo wtedy by mnie na tyle samo wyszlo ale amortyzacja jest w Audi dosc droga Kędzior ma 2.8 Q i mama mu daje na benzynę :polew: tak to mozna sobie jezdzic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
buehehehe spadłem z krzesełka ogień teraz to nieźle pojechałeś :polew: :polew: no niemogę :polew: :polew: a co w tym takiego smiesznego? nie widzi mi sie co 2 tygodnie jezdzic 1100 km jak moge jechac pociagiem i moge na dodatek spac jakbym jezdzil w wiecej osob to by sie oplacalo ale jak jezdze sam to to nie ma sensu, nie licze samej ropy, bo wtedy by mnie na tyle samo wyszlo ale amortyzacja jest w Audi dosc droga
-
[B5 AFN] Proszę o analizę nowych logów
a jak to kolego zrobic? i w ktorej grupie to sprawdziles? bo to sa dopiero poczatki mojego vagowania i nie wiem jeszcze dokladnie gdzie co i jak
-
Spoty Katowice i okolice
przyznaj się, że Ci szkoda kasy a diesle tak mało palą....ponoć i 3,9 na trasie da się wykręcić :polew: wole jechac koleja, bo przynajmniej moge sie przespac no i wychodzi mnie taniej niz samochodem :rolleyes bo ty ogolnie jestes zamulony
-
Spoty Katowice i okolice
dlaczego?
-
Spoty Katowice i okolice
Swoim pasciem nie wpadam, bo nie chce zeby wam szczeki poopadaly na podloge A tak na powaznie to bede u was w przyszly wtorek ale podjade Oplem mojej dziewczyny, bo swoim juz nie jezdze na slask co by go nie forsowac :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ktos na poprzedniej stronce cos pisal o ACII, popieram ze jest mega fajna i ja gralem w nia bez przerwy z jakis miesiac. Szkoda, ze nie ma zadnego online, bo po miesiacu juz sie nudna robi. Ale ogolnie mozliwosci jakie ta gra pokazala to jest koks. Wszedzie mozna wejsc i wszystko mozna zrobic. Gra jest bardzo grywalna. Rozne misje roznia sie od siebie. Czasami trzeba pomyslec gdzie sie wspiac, gdzie przeskoczyc itp. Grafika jest na najwyzszym poziomie (widoki miasta z najwyzszej wiezy nieocenione). Teraz przechodze 3 raz Uncharteda 2 i probuje robic platyne, zeby w trybie online miec skorke kosciotrupa W online mam juz 47 poziom, wiec tez nie zle No i mam jeszcze Tekkena 6, zeby ponapier*alac sie z kumplami przy wodce
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor ponawiam pytanie!!
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor na jakich ty gumach jeździsz, oczywiście w aucie, tzn jakie masz gumy na kołach i napisz tu lub na PW czy masz jakieś dojście gdzie masz zniżki na opony lub kogoś kto tanio sprzedaje
-
[B5 AFN] Proszę o analizę nowych logów
Filtr wymieniany jakies 8-9 tkm temu i szczerze mowiac nie wiem w jakim jest stanie ale raczej nie jezdze po piaskach pustyni, zeby sie nadmiernie zabrudzil Kat powinien byc pomiedzy 49-54 prawda? A przeplywka nie jest walnieta badz zabrudzona? Poniewaz od 23 sekundy mierzy 130 a wczesniej w normie, czyli 85-88
-
[B5 AFN] Proszę o analizę nowych logów
Tutaj są stare bez grupy 13 w statycznych Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7771.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7772.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7773.html Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7774.html Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7775.html Grupy: 000,002,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7776.html Grupy: 000,003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7777.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_7778.html A tutaj są nowe logi, BSy i statyczne Statyczne --> Grupy: 000,007,023 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8997.html BS --> Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8998.html Statyczne --> Grupy: 013,011,001 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_8999.html BS --> Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9000.html Statyczne --> Grupy: 004,003,002 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9001.html BS --> Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9002.html BS --> Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tzieland_9003.html Prosze o fachowa ocene
-
Spoty Katowice i okolice
to se z teledyskiem nagraj no to juz wczoraj widzialem i jest ok (ale ta w zlotym staniku to porazka ta druga jest lepsza, chyba w bialym) ale prosze o wiecej, bo w temacie o muzyce do auta to kupa jest totalna i lipa
-
Czy ktoś cos wie o STOART I ZAIKS wiecej ? czy naprawde musimy placić za radio ?
Siema Dzo, z tego co mi wiadomo (jednak sa to opinie na temat dzialalnosci hotelarskiej) to wszystkie pensjonaty, hotele, osrodki, ktore maja zalozona i zarejestrowana dzialalnosc MUSZA to placic, oczywiscie jezeli maja na swoim terenie jakies TV lub radia. Rowniez wiem, ze nie mozna przed tym uciec i trzeba zapacic, poniewaz sciagaja swoje naleznosci lepiej niz skarbowka itp. Sam mialem przyjemnosc, podczas wakacyjnej pracy w pensjonacie, spotkania sie w 4 oczy z przedstawicielami jednej z tych firm (bodajze STOART) i babeczki byly bardzo niemile. Wywalily legitke i jakies tam pisemko i zaczely wypytywac co i jak. Na szczescie szefowa osrodka byla w trakcie ugadywania jednego z wyzszych ranga pracownikow w sprawie pozwolenia, dlatego panie ze STOARTu odpuscily po rozmowie z szefowa. Ogolnie wydaje mi sie, ze wszyscy co publicznie puszczaja muze musza miec takie pozwolenia. Kiedys mnie policja zlapala jak stalem na parkingu i mialem glosno puszczona muze i wypytywali czy mam takie pozwolenie
-
Spoty Katowice i okolice
siema chłopacy mam prośbę, wyślijcie liste fajnych utworków na 1-2 płytki CD Audio, czyli ok 30-40 utworków zaznaczam, że lubie większość rodzajów muzy oprócz: Heavy Metalu itp, D'n'B, Ogólnie cięzkich klimatów typu Qlimax najlepiej to jakiś Dancehall, R'n'B, jakiś dobry pop i ogólnie to co w radiu leci i jest na czasie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Haha piszesz jakbyście wy byli tolerancyjnie i nie złośliwi takie bajki to możesz nowym wciskać, żeby się nie zniechęcali ale nie mi Wiem dobrze co się dzieje tu i na innych regionach I nie bój się nie jestem złośliwy, a kolega Henry wybiera sam za siebie i nie mam zamiaru się o niego bić I fakt spotykamy się tylko w parę osób ale mi to nie przeszkadza Pozdrawiam i szerokości
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks podniecasz się tym wszystkim jakby nie wiem co to było, nam nasza atmosfera odpowiada, koledze Henry'emu widocznie nie, ale wiedz, że na was też nadawał jak był u nas mnie wali ten podział na PL i EU, bo tam i tu mam dobrych znajomych i dlatego jestem aktywny na obydwu forach ty natomiast jesteś jak jakiś żołnierzyk i spinasz się za każdym razem jak jest jakaś akcja z kimś z EU
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
was też robi, bo chce się zvagować :polew: a ty tomeks się tak nie podniecaj, bo ci żyłka w oku pójdzie poza tym ja wcale nie mówię, że mam jakąś wiedzę profesjonalną na temat Audi, bo interesuję się czysto hobbystycznie ale przynajmniej nie udaję tak jak ty bo ty również napewno specjalistycznej wiedzy nie posiadasz