Treść opublikowana przez Tzieland
-
Ślady oleju/wyciek z rury dolotowej?
Witam, problem zaczął się jakieś 2 tyg. temy kiedy przy ok. 2000 obr/min na biegach 3,4 i 5 samochód na chwilke przymulał. A przy "butowaniu" (pedał gazu wciśnięty do oporu) w kabinie dochodziły dziwne odgłosy/szumy z doładowania. Podejrzewałem, że jakaś rura może być gdzies delikatnie pęknięte, bo dosyć mocno dymił na czarno Kiedy zajrzałem pod klapę ujrzałem taki oto widok. Zakładam, że rura dolotowa ma dziurkę przy metalowej obejmie oraz że rura doprowadzająca powietrze do turbiny też ma mały wyciek Teraz pytanie jak najlepiej to wymienić i czy jeszcze gdzieś może być wyciek? Chodzi mi o te małe wężyki na grodzi, bo tam też jest dużo oleju? Czy raczej tylko rura dolotowa jest problemem? Jak długo można tak przejeździć? Dziekuję za uwagę i czekam na odpowiedzi.
-
Siłownia
Panowie z czym brać DAA od hardcorowego koksa mam jeszcze kreatynkę i białko
-
Siłownia
A te 2h to za jednym pociągnięciem,czy na dwa razy? Znaczy rano i wieczorem ,np. nigdy nie dziele treningu na 2x dziennie. Ćwiczę codziennie 1 raz No to trochę długawo te 2h. ja nie czaję jak można zrobić trening więcej niż jednej partii w mniej niż 2 godziny? wszyscy piszą, że ogarniają wszystko w godzinkę ale ja się pytam qr** jak teraz robię jedną partię na treningu i w godzinę się mieszczę ale jak dorzucam co jakiś czas inną partię to minimum 1,5 godziny
-
Siłownia
mnie też nadgarstki nawalają ale sądzę, że jest to powód gleby na rolkach i spadnięcia na ręce właśnie jak ćwiczę klatkę i później po dniu albo dwóch barki to napiernicza okropnie a jesli chodzi o trening to właśnie rozpisałem sobie trening na klatkę jeszcze muszę pozostałem partie zrobić i przez 2 miesiące nie zmieniam
-
Muzyka w naszych autkach
mega nuta
-
Siłownia
a co w tym złego? bo nie rozumiem? przed siłownią nie muszę dowalać węgli, bo przez cały dzień wystarczająco dużo ich jem a po siłowni trzeba ich trochę dowalić, bo coś tam z glikogenem jest jakiś temat, teraz nie pamiętam dokładnie o co kaman plus odżywkę białkową od razu, żeby nie było procesu katabolicznego aha i czekolada jest gorzka 80% kakaa
-
Siłownia
Po siłowni to zawsze pare kostek czekolady gorzkiej, żeby węgle uzupełnić i obiad z mięsem. Przed treningiem to różnie, bo czasami po pracy jeżdżę, więc tylko kanapeczki mogę wrzucić na ruszt. Z rańca jem tylko płatki + białeczko, na drugie śniadanie drożdżóweczka lub kanapeczki, przed treningiem to tak jak pisałem zazwyczaj są jeszcze kanapeczki, po treningu obiadek i na wieczór też co jem
-
Siłownia
to co zalecacie zrobić? staram się jeść rozsądnie ale wiadomo diety nie trzymam siła przez ostatni czas w ogóle się nie ruszyła, a wydaje mi się że przy każdym rodzaju treningu coś powinno iść do góry
-
Siłownia
stagnacja po roku ćwiczeń? staram się na każdym treningu robić coś inaczej, zmieniać kolejność ćwiczeń, zmieniać czas przerwy pomiędzy seriami, zmieniać ilość serii o powtórzeń, często zmieniam partie które razem ze sobą ćwiczę napisz może na PW jakiś przykładowy plan dla średniozaawansowanego bywalca siłowni
-
Siłownia
Nie smazy sie na oliwie z oliwek mógłbyś wyjaśnić dlaczego? może znasz jakiś sekret, który jest ukrywany przed większością dietetyków, którzy właśnie oliwę z oliwek polecają do smażenia a co do diety to pewnie w końcu się za to zabiorę, bo tak szczerze to słabe wyniki na siłowni i to pewnie przez to wpie*dalanie byle czego od paru tygodni nic się nie ruszyło
-
Siłownia
ja nie mam diety i wiem, że to wielki błąd poza tym dieta nie oznacza, że wpieprza się tylko 5 składników na zmianę mozna mieć OSTRĄ dietę i codziennie jeść inne rzeczy przez tydzień ale to trzeba by przede wszystkim chcieć i siedzieć cały dzień w domu i gotować ja nie mam na to czasu, więc wpieprzam to co jest w lodówce teraz chcę jedynie ograniczyć jedzenie słabej jakości, słodycze i napoje gazowane i postarać się trochę z brzucha przez sezon zjechać
-
Siłownia
kto ma jeszcze jakiś sprawdzony zestaw na masę, który można zrobić w blenderze/szejkerze z rana? wiadomo, że za dużo białka tam nie będzie, bardziej chodzi o taki strzał węglowodanowo-białkowy, no i żeby dało radę to normalnie wypić
-
Strefa Śmiechu
200% prawdy Narzekanie
-
Noclegi - Gdańsk
szukaj po Hostelach, bo w akademikach chyba jeszcze studenciaki
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
niesamowite
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
to co jednak można wejśc bez osoby ktora widnieje na bilecie?
-
Siłownia
No właśnie jak dla mnie to też bomba węglowodanowa A jakiego szejka możecie polecić, żeby małym kosztem zrobić masę? Tak żeby rano lub popołudniu można sobie zmiksować i wypić?
-
Siłownia
Panowie co sądzicie o takim shake'u na masę (wzięte z gazetki Men's Health): 350 ml chudego mleka, 240 g jogurtu naturalnego, 1 banan, 50 g płatków owsianych, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka siemienia lnianego W gazetce opisane jako napój białkowy ale chyba bardziej jest węglowodanowy?
-
Muzyka w naszych autkach
wrzuci ktoś na zippy: Trzeci Wymiar-Dolinę klaunów Miike feat Nulo-Spotkasz mnie w tych miejscach
-
Strefa Śmiechu
No jaha. Z tą tylko różnicą że konkurencyjnych spotów nie próbowałem kręcić w swoim mieście.... BTW Dalej coś jeszcze spocicie ? Jakich konkurencyjnych? I oczywiście jak mam czas to spotykam się z kumplami ale Tobie chyba nic do tego :eusathink:Jak dla mnie to EOT ale widzę, że Ty ciągle dorzucasz swoje 3 grosze, także zapraszam na PW jak chcesz podyskutować
-
Strefa Śmiechu
I ? Byłem tam i co z tego? Ty też musiałeś skoro wiesz, kto gdzie się udzielał Śmieszny jesteś i tyle w tym temacie http://jebzdzidyfb.pl/obrazek/21413/prawie,jak,mario.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
- Muzyka w naszych autkach
było na samej górze + parę stron wcześniej- Strefa Śmiechu
nie przesadzaj ile ma stron oglądać wstecz? cały wątek może, zeby zobaczyć czy jakiś filmik/dowcip był? śmiech na sali Jak już wlazłeś między wódkę a zakąskę to po pierwsze jak ktoś śledzi na bieżąco(szczególnie on gdzie go pełno) to wie kiedy było i nie ma powtarzania po drugie jak cofnie sie 2-3 strony do tyłu to się nic nikomu nie stanie. PS. za***isty filmik tylko nie każdy włada tym językiem ale co tam aby wstawić tym językiem posługuje się większość świata lub chociaż go rozumie może czas się doszkolić EOT kolego "moderatorze" tym razem z napisami- Strefa Śmiechu
nie przesadzaj ile ma stron oglądać wstecz? cały wątek może, zeby zobaczyć czy jakiś filmik/dowcip był? śmiech na sali żeby nie było OT - Muzyka w naszych autkach